Přejít na výpis diskuzí

Justin Bieber

OSOBNOST 10.7.2009 
7985 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • dorisek111

    jukni se tam

    no tak nic...jeste jednou vsem preji krasneho valentyna...a justine jukni se na skype a do posty...ppp
  • justin

    justin biber je najlepsiiii-justin milujem ta! *14*
  • nicola14

    6. místo???

    Jakto že někdy o prázninách nebo ještě možná v září byl Justínek na těhlech stránkách druhej a teď je na 6. místě ????
    To fakt nechápu...jak ho může mít rádo tak málo lidí, dyť je upa úžasnej....
    hlavně že mileyna je první, žejo? *7*
    • alficka

      Re: 6. místo???

      ale to se řadí podle toho, kolik lidí za den myslím navštíví tuhle stránku. Moc lidí už sem asi zas tak nechodí no, tak se to prostě změnilo. A ještě připomínka. Nemusela by ses takhle TADY vyjadřovat o Miley. Ty taky nemáš ráda, když někdo uráží Justina, tak nedělej to samý. Já nejsem žádná její vášnivá fanynka, jen nemám ráda, když někdo říká antifanouškům, ať pořád nepomlouvají a při tom pak dělají to samý jiným...
  • cccccccc
  • A - k té ošklivosti rockerů, třeba takový Jim Morrison je určitě zarostlý, vlasatý a hrubý primitiv, který je celý hrozně šeredný a kterého nikdy ani jedna dívka nemilovala.

    http://www.tokeofthetown.com/2010/12/08/Jim-Morrison1.jpeg
    • Nepsala jsem, že jsou všichni oškliví.
      PS: A ty asi moc dobře víš, jaké vztahy má Justin s Rolling Stones a s Paulem McCartneym viď, a kdo ho bere vážně a kdo ne. Pardon, já jsem zapomněla, že Mick Jagger je tvůj otec, Paul strejda a Justin tvůj soused, takže to víš všechno na 100%.
      • Mně jde o to naznačit, že všechny lidi z jedné skupiny házíš takříkajíc do jednoho pytle; vlasatí lidé jsou ošklivější než dnešní mládež s hloupými účesy a rock je jen kravál, o kterém si lidi jako já myslí, že je to kvalitní hudba.
        • Minimálně v jednom pravdu máš - tohle je skutečně diskuse o ničem, poněvadž já ti tady od začátku vysvětluji, že kvalita je kritérium, u kterého nezáleží na vkusu. Je prostě kvalitní a nekvalitní hudba. Samozřejmě to nelze objektivně posoudit, ale každý hudební znalec ti potvrdí, že Justin Bieber prostě kvalitní hudba není, a to ani ve svém žánru.
          • Myslím si, že názory hudebních znalců jsou fanynkám u zadku. A jak jsem psala, Justinova hudba se může ještě změnit, takže se může vyšvihnout do kvalit, o kterých se vám ani nezdálo.
            • Kronoss1
              Aluska: Neříkej mi vole. Já ti taky neříkám krávo.
              A 99,9% jeho fanoušků jsou malé holky - 11 - 15 let.
            • Vole!Nema jen nactilete fanynky-.-!Jo stoji o ne,protoze kazdy zpevak stoji o jakekoly fanousky...Je to uz tady trapne,nikdo nic o nem nevi,ale stejne se do jeho zivota s*re.Mate nudny zivot,ale to jeste neznamena,ze se musite starat i o cizi.Ale vas malej mozek to nepochopi!...
            • Kronoss1
              Děkuji, že jsi napsala fanynkám a ne fanouškům. Už víme, jaké to dítě má jméno.
            • Ano, teoreticky může. To mu nikdo nevezme. A jestli stojí o náctileté fanatické fanynky, ať si je klidně má.
        • A navíc - Justin je mladý a jeho kariéra teprve na začátku, jeho hudba se může ještě měnit, takže se může stát, že jednou Rolling Stones strčí hravě do kapsy.
        • A já se tady celou dobu snažím naznačit, že každý má jiný vkus a to, co někdo považuje za kvalitní hudbu, někdo může považovat za odpad a naopak. Bohužel mě tady nikdo nechápe. Tohle je diskuze o ničem.
          • No ještě že jsi to pochopila, že tady mluvíš s lidmi ktery neznas, takže mluvíš do větru
  • :D

    noo jenzee on máá nekolik milionuu fanynekk tak to na tu odpoved muzess cekaaatt klidnee do 50 let :-d:-d v bravu byla jednouu jedna adresa na justiina ale nebudu mu psatt kdyz vim ze mi neodepiseee ... proč by asi psal do ČR kdyzz bydlíí v kanaděě
    • monouseku1

      Re: :D

      a mužeš mi tu adresu poslat nebo vložit plís *14*
    • kicalek

      Re: :D

      Ale na dopis odepsat muze kamoska poslala a prisel ji na zpet po dvou mesicich
      • dorisek111

        Re: Re: :D

        no super...
  • kikinqva

    Justin asi neprijede

    ahoj holky justin uz ma turne po evrope jenze tdy neni zadnej prodej lístku takze sem asi neprijede a uz byl ve francii *9* *9* ach jo takze cesko zase nic tady sem vam to skopirovala aby ste mi verili ze uz byl ve francii
    Justin Bieber je v jednom kole. Kanadský andílek před dvěma dny oslavil své šestnácté narozeniny, zazpíval si ve Francii na balkóně, přiznal se k tomu, že Hannah Montana není "úplně jeho typ", zazářil po boku Pink, Kanye Westa, Miley Cyrus nebo Céline Dion v hvězdné sestavě 25 for Haiti, ale hlavně... obsadil trůny světových hitparád se svým dítkem (ale bez dudlíku).

    Plakát Justina Biebera patří v současnosti k nejčastější dekoraci dívčích pokojíčků - a to tenhle idol oslavil 1. března teprve své šestnácté narozeniny... Mladý jubilant přiznal, že bylo pro něj tím největším dárkem vítězství kanadských hokejistů na Olympijských hrách ve Vancouveru...

    V uplynulých dnech a týdnech se ale ještě coby "patnácterák" taky rozhodně nenudil. Zatímco v New Yorku se v průběhu chatování na rádiové stanici Z100 přiznal k tomu, že Hannah Montana není jeho typ - "i když je cool a milá...", v Paříži pro změnu zazpíval na balkóně... „Rozhodl jsem se vyjít ven a zahrát fanouškům, kteří tu čekali tak dlouho. Usoudil jsem, že si nějakou zábavu zaslouží," uvedl na svém Facebooku.
    • kikinqva

      Re: Justin asi neprijede

      ¨jo a už byl i v Londýně koukejte *9*
      http://www.youtube.com/watch?v=-6bzYu97xLc
  • Justin Bieber..zná ho každý má miliony fanoušků a miliony haters..
    Haters..to už ho hejtujete snad jen proto že je to dneska "cool"?..
    Nemáte jediný důvod,ale stejně..nejdřív to byl "gay" teď "feťák"..Pokaždé si najdete nějakou hloupost..zajímalo by mě PROČ..co udělal špatného?Dělá to co má rád..hudbu nikdo vás nenutí ho poslouchat tak proč ho hejtujete?Zajímáte se o něj víc jak o lidi které máte rádi jste na něm závislí a přitom ho nesnášíte..jen vidět jak moc jste tupý..děláte si z něj srandu ve vašich videích a tak jen aby jste měli sledovanost..UBOHÉ!Víte až jednou zjistíte že jste celý život seděli na zadku a vymýšleli urážlivé obrázky a hejtovali a nic jinýho jste nedokázali ..nechtěl bych pal zažít váš pocit..pocit že on se dostal na vrchol a vy jste byli pořád dole:)..Největší paradox je že největší hateři jsou nekteří beliebers..krituzují mu vztahy,kamarády jeho aktivity ,lezou mu do soukromí..a proto si tenhle kluk zaslouží RESPEKT! Lidé ho hejtují "beliebers" jsou ještě horší,ale on je tady ! Zpívá a dělá hudbu pro své fanoušky HLAVNĚ MY TO ZASE NEVYMAZEJTE PROSIM.:DDDD

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit