Přejít na výpis diskuzí

Justin Bieber

OSOBNOST 10.7.2009 
7985 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • domca006

    hlasujte

    hlasujte na t-music chart..už spadl na druhé místo tajk at je zase první..šup šup.. http://www.t-music.cz/hudba/t-music -chart/ :)
    • lucy-bieber

      Re: hlasujte

      to si delas srandu no já du hlasovat!!!!=)
  • ofic.stránky justina biebra

    DOUFÁM ŽE TO BUDE FUNGOVAT.

    http://www.BIEBERFEVER .com
    http://www.JUSTINBIEBERMUSIC. com
    http://www.twitter.com/justinb ieber
    http://www.youtube.com/justi nbieber
    http://www.youtube.com/kid rauhl
    http://www.facebook.com/just inbieber
    http://www.myspace.com/ju stinbieber
    http://ilike.com/artist /Justin+Bieber *4* *4* já ho miluju *14* *14* *14* *14* *4* a nemá někdo jeho email pls pls nebo skype nebo icq *7*
    • faster.wrc

      Re: ofic.stránky justina biebra

      xD jestli tě to ještě nenapadlo tak V Americe se Icq Nepoužívá xDD
      • kajuska4

        Re: Re: ofic.stránky justina biebra

        Ale jo používá Američani ho vymysleli..mají ho tam plno lidí.. *3*
    • Re: ofic.stránky justina biebra

      jo prosím řekňete aspoň něco ségra má narozky a já ji chci překvapit že ji to řeknu *4*
      • kajuska4

        Re: Re: ofic.stránky justina biebra

        *14* *14*
        • kaaataaa

          Re: Re: Re: ofic.stránky justina biebra

          mam jeho skype...uz ho mam ulozenyho dlouho a zatim tam byl jen jendou *14*
          • Re: Re: Re: Re: ofic.stránky justina biebra

            to ako fakt máš jeho skype ? :D
          • monouseku1

            Re: Re: Re: Re: ofic.stránky justina biebra

            a prosim mužeš mi jeho skype poslat jako zprávu pls *14* *14*
          • kaaataaa

            Re: Re: Re: Re: ofic.stránky justina biebra

            mela sem i icq ae psal mi ze nekdo rekl jeho ic tak mi psal ze si ho musi smaat takze ho nema:(
            • Re: Re: Re: Re: Re: ofic.stránky justina biebra

              To si děláš srandu že si myslíš že by tomu někdo věřil..No možná jo..nějaká poblázněná Biberovská fanynka, která ho stráááášně moooc milunkáááá!!..Panebože děcka vzpamatujte se..neříkám že nemáte poslouchat ale tohle to už je trošku moc!! :/..Psát že máš jeho skype?? A ještě že si měla jeno icq?? Prosímtě, bouchni se do hlavy a vzpamatuj se!! On určitě bude psát nějaké puberťácké holce, že se jeho icq dostalo na povrch a tak ho nepoužívá. Dyť tě nezná, tak proč by si tě do toho icq vůbec přidával?? A skype to samé!! Booože až vy se z toho dostanete tak vám tohle přijde jako největší ubohost!! ;)
  • kikinqva

    Ahoj holky..=)

    Tak ahoj holky já jedu na ty hory takže pls hlasujte ach jo bude se mi po vás stejska ste skvělý *4* *3* a po Justínkovi se mi bude taky stejska ale toho si tam beru jeho obrázek sebou takže po vás víc tak ahoj a hlavne se mi bude stejska po techto lidech kicalek,sweet.anne,a po roxandě vy tři ste nej *3* tak ahoj za tejden a nezapomínejte hlasovat *3*
    • sweet.anne

      Re: Ahoj holky..=)

      Děkuju. =* Užij si to tam.
      • roxanda

        Re: Re: Ahoj holky..=)

        ahojky, mej se tam krasne!!! *3* *3* nebooj... pak te budemem informovat *4*
  • Buzna

    boze dalsi kokutek jako by nestacili us5 a tokio hotel vzdyt je to decko boze a neumi se hejbat furt dokola bum um bum takovej malej trapacek co???samponek priposranej v ruzovym abyste se znej vy posrany kravy nepodelali *3* *3* *3* *5* *8* *5*
    • Re: Buzna

      ty máš asi krátký vedení
      • MONCA.SANTOROVA

        justi bieber je nejlepšííííííííííííí
        • z.u.z.k.a

          Re: MONCA.SANTOROVA

          NECHTE TOHO!!! *16* hele.. myslím že malý s te jedině vy kdo uráží Justina... protože to by asi inteligentní lidi nedělali a srali by na to!! takže je to fakt trapný chodit na tyto stránky a kontrolovat co tu lidi píšou a odepsat jim... tak nwm kdo je tu malý...jedině vy!! to dokazuje vaše IQ!! *13* *15* *15* *16* pro fans. :serte na ně.. jsou ještě malý! *1* ignorujte to a pak je to přestane bavit!! *3* *4*
    • Re: Buzna

      Pičo co tady děláš....počkej já vím že by závist tak tady píšeš jak je hnusnej...závist závist závist...njn necch se vyšetřit a vypadni od tud za včasu....bůh ví co nejsi ale nejsi nic...ON ŠTYLOS ..ty krétén a idiot... píčo a už tu nic nepiš buziku vyjebaný zalez do nory... *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16*
    • Re: Buzna

      Co tu děláš když ho jenom pomlouváš??? *16* když už tak pomlouvej u sebe doma,ale nepiš to sem do Fanklubu...si hezky vyser odejdi a pápá buzerantéééé vypatlany *16* *16* *16* *16* *16* *16* *5* *5* *5* *16*
    • Re: Buzna

      Ubožáčku*9* ...asi nevypadáš dobře tak jako ten kluk...zpívat umí..hold prostě kdo vypadá prostě líp než Vy (TY) tak je hned u tebe buzna...fakt už trapný a uhozený řeči z roku 0 ....Růžová je fajn...US5 také =)))... dzááá... :* :D You are LOLman..;) *13* *3*
    • Re: Buzna

      hle vis co ti reknu??? tak sem nechod kdyz ho nemas zrovna v lasce....nwm proc sem chods.... ses trapna di do prdele... oohhh ty se tam vlastne nevejdes... skoda... tak pa vis kam mas jiit.. *1* *4*
      • kicalek

        Re: Re: Buzna

        presne je jedno kdo koho miluje a podle nas teda si myslim ze Justin je uuuuuuuuuuuuuuzaaaaaaaaaaaaaaaaaasn eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeej !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!
        !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!
        !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! *3* *9*
      • alficka

        Re: Re: Buzna

        přesně moje slova...nevim proč ti kdo ho nemají v lásce tak proč sem chodí...ježiš každej má rád někoho, každej máme jinej styl hudby a a jinej vkuz tak nám proboha tady nenadávejte že jsme uplně vypatlaný když jsme do něj blázni...fakt nemám ráda když mi někdo nadává když nemá proč a ani mě nezná ..tak si děte na svý idoly zatraceně *8*
        • hana39

          Re: Re: Re: Buzna

          já stebou souhlasim já mám třeba ráda Michaela Jacksona a taky pořát někdo na něj nadává že je to plastikouš a tak *3*
        • kikiss11

          Re: Re: Re: Buzna

          Přesně!!!! Tky to nechapu....to ste vsichni tak vymasteny nebo co? uz je to fak trapny......kdyz se vam nelibi tak se jděte zahrabat nebo děte do prdele...hlavne ze vy ste dokonaly ze???fakt me to sere a asik nejsem jedina..... *16* *8* *8* *16* *10* takze zmiste je jasny ze kazdej ma vlastni nazor ale ja taky nepomlouvam toho kdo se mi nelibi!!!!!!! aaaaa uz jinak nwm co rict.......vy ste buzny...ON je skwelej tak si to dete psat nekam do pí...... ..kurva... uz zacinam bejt sprosta.....tak dete do prdele!!!!!§ *10* *10* a neserte!!!!§ *8* *8* *16* *16* *16* *16*
          • 8.ball.8

            Re: Re: Re: Re: Buzna

            Taková malá nána, a je sprostější jak kanál. Kdyby ses ty střevo jedno hloupé naučila radši Česky ... Kam ta mládež dneska spěje ...
            A pak prej naše budoucnost, to se teda máme na co těšit. *16*
            • 8.ball.8

              Re: Re: Re: Re: Re: Buzna

              Až Ti bude 18, snad dostaneš rozum holka. *4*
            • kikiss11

              Re: Re: Re: Re: Re: Buzna

              joooj a ty česky umíš????? pý...a taky není moc hezký slovo ne???!!!! *10*
            • 8.ball.8

              Re: Re: Re: Re: Re: Buzna

              Je až k pláči, jakým způsobem používáš Češtinu, chce se mi z Tebe blít, opravdu je to smutné. Kolik Ti je? 10? Až se naučíš pravopis jazyka Českého a vyjmenovaná slova, tak můžem o něčem diskutovat. *16* PÝ*O.
            • Re: Re: Re: Re: Re: Buzna

              co se furt tady vozíváš ty idijote vipatlanej to je naše věc né kdo se nám zalíbyl a ty do toho nemáš co kecat tak radši votpal seš trapnej trapáku
  • Vše nej

    Vše nejlepší Justine.Jsem tvá největší fanynka a tak ti přeju vše nej Z CELÉHO SRDCE!!!!!!!!! ♥♥♥ *4* *4* *4*
    • Re: Vše nej

      Taky přeji vše nej
      Ale říkat že jsi největší fanynka ?Trochu blbost
  • Beliebers jsou snad :33:nejméně vděční fanoušci..Justin se nám věnuje jak může a to by ani nemusel ..stačilo by aby vydal písničky,cd jezdil na koncerty,ale on toho dělá mnohem víc!Příde mi že je nám blíž než ostatní hvězdy k fanouškům..a vy?Místo toho aby jste byli rádi jen hejtujete..je venku s holkou ?Tak je to děvka..Je venku s černochy?Tak ho kazí..Dá si brko?Nadáváte..Víte..on má své soukromí a my ho máme respektovat. Je to člověk který prostě chce lásku,chce zkusit něco nového,dělá blbosti,..není to jen vaše postavička které budete řídit život..Věčně nadáváte na Jelenu..a vůbec nechápu..PROČ?!Je to jejich věc a vy se do tohohle cpát nemáte..Pořád nadáváte že mu Selena ubližovala ..vy to víte?Vážně víte jak přesně to bylo mezi nima?Ve vztahu většinou dělají chyby oba když nefunguje..Nikdy nepochopím jak si můžete říkat beliebers když pořád jen kritizujete vše co dělá a s kým dělá ..Asi udělal chybu že nám je tak blízko každá si na něj dělá nárok soukromí pomalu žádné nemá protože buď ho otravují novináři nebo ještě hůř se pořád do soukromí pletou beliebers..je mi ho líto..měli by jste se rozmyslet jestli ho vůbec máte rádi jako člověka jakým je a nebo jestli máte rádi jen postavičku jménem Justin Bieber kterou jste si vy vysnili..Víte..pořád jsme jen fanoušci..bez nás by sice nebyl tak slavný a neměl by možná pro koho zpívat,ale bez lásky,rodiny,zážitků a kamarádů by nemohl žít..už by jste si to měli uvědomit:) Předem uporozňuji TOTO NENÍ NA VŠECHNY BELIEBERS!:)
    • Ahoj souhlasím s tebou. Měli by si všichni uvědomit,že je to taky jenom člověk,který dělá chybi stejně jako my. Který taky má právo mít své soukromí které pořád někdo narušuje. Ať jsou to novináři nebo beliebers. Moc si ho za to vážím co pro BELIEBERS dělá. A vy byste si ho taky měli bážit. A ten kdo ho nemá rád tak ať si ho nevšímá a nemusí o něm psát věci co nejsou pravda. Justin má rád své fanoušky. A dělá pro ně hodně. Tak ho laskavě všichni přestaňte odsuzovat.
  • twitter

    no jo, ale kde to jakože najdu chápeš? ..=).. jakože třebas vpravo nahoře.. nebo dole.. nebo.. já nevím kde jetšě.. =) =)
  • janetqa

    pravda??

    asi tomu nebudete verit, ale Justin neni jedina takovahle hvezdicka, ktera je slavna kvuli vzhledu a kvuli tomu ze (bejvavalo) byl originani. Uprime za kazdy 4-5 let se jedna takova objevi. Pisete taky ze je uzasnej ze se neda popsat ani 1000 slovama. Kdyz nebudu plitvat komentarem da se to shrnout na : 1) jeho vzhled 2) jeho zpev 3) to jak se chova 4)socialne ocenitelny hodnoty(ktery bych rada nejak zvyraznila- ty jsou totiz na kazdym to nezajimavejsi :D)...pateticky, ale roztomily
    PS: nezapomente sbirat jeho plakaty a alespon 100x odprisahnout ze ho do konce zivota budete zboznovat [[=
  • smilezz-montana

    Never say never

    Nevíte někdo jestli ten film Never say never bude i v česku?
    • dorisek111

      Re: Never say never

      no ja ho uz mam..v cestine
      • Re: Re: Never say never

        jasný... premiéra je teprve dneska a ty uz ho máš :D prober se...
        • lindaspasova

          Re: Re: Re: Never say never

          jo no :DD..hovadina xDD..ae prej ho u nás v kinech dávat nebudou..! :(((..viděla sem rozpis z oficiáních stránek a tm je že u nás to dávat nebudou,stejně tak jako na slovensku..
      • Re: Re: Never say never

        No jo jasně nemůžeš ho mít v češtině když ho teprve dávaj v kinech v Americe.
  • Justin je miláček!!

    *14* uplně ho milujuu...Na jeho věk je náhoodou dobreej! A vy si polibte- bych chtěla vidět vás jak zpíváte?? Já aspoň chodim na zpěv..a vidim že ten kluk je dobrej!! *14*
    • h.helca.a

      Re: Justin je miláček!!

      je skvlej a co la enadelat ma kvasnej hlas porad mi huci v hlave!!! *1* *1* *14* *14* *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit