Přejít na výpis diskuzí

Justin Bieber

OSOBNOST 10.7.2009 
7985 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak jste normální lidi?
  • Ahoj, jsem Cleire Kimer. Líbí se mi tvoje písničky. Hlavně "Sorry". Jsi krasný chlap. Víš nemám 20 let nebudeš se na mě zlobit? víš já mám 11 let.Máš pěknou
    postavičku i svaly.Tak ahoj Justine *14*
  • Jo a jak ti pošleme ten dopis tak tam bude napsáno naše číslo a adresa a prosim taky nam napiš dopis nebo zavolej pa krasavče *4* *3* *14* *14* *14* *14* *3* *3* *14* *5* *5* *3* *3* *4* *14*
  • Ahoj Justine chtela jsem se zeptat jak se mas.ja jsem se koukala na tve stranky. A napsala jsem tam,Justin Bieber phone number.Moje kamaradka tam zavolala na to čislo a řeklo ji bouzel toto cislo neegzistuje.tak te prosime o tve peave cislo moc te prosime ,jo a Justine my ti posleme dopis od zuzky a klarisnat budes mit radost.
    Jo psala jsem to 5 ledna 2017
    Tak ahoj krasavče.B *14*
  • Sany
    Ahoj Justine vim ze si to neprectes ale dekuji ti za vsecko co jsem kdy diky tobe dokazala jsi muj nejlepsi pritel a navzdy te budu obdivovat a milovat tvou hudbu
  • promin menuje se to MY WORLD
  • písníčku MY WORD
  • jo abych nezapoměla mužu se zeptat koli ti bilo když si zpíval baby na kozertě
  • Miluju javascript:addSmile(14)justina promin ni to že jsem nebila na konzertě v praze moc mi to mrzí javascript:addSmile(9) ja furt poslouchám tvé písníčky seš moc hezký.chtěla bych tě vidě moc a moc javascript:addSmile(14)je my 11 já tě miluju jenom zaspěváka ale si moc hezký pá zuzka javascript:addSmile(5)
  • Miluji ho protože je to můj idol a kdo ho má rád tak dejte

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší