Přejít na výpis diskuzí

Justin Bieber

OSOBNOST 10.7.2009 
7985 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • je nejlepší mám ho ráda
  • MILUJU!!!!!!!!!!!!!!!!!JUSTINA MILUJI HO ŠKODA ŽE SEM NEMOHLA NA JEHO KONCERT V PRAZE MOC MĚ TO MRZI ALE MAM HO MOC MOC MOC RADA JE TO MUJ IDOL A KDYŠ JE V NĚJAKEM FILMU TAK JA SI TO POUŠTIM POŘAD DO KOLA MOC HO MILUJI TAK pačko *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* jo a ještě mam rada film ZOOLANDER NO 2 kdo taky tak aš da like prosim *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4*
  • Ahoj holky,
    Ležím už asi týden v nemocnici, a tak se nemohu dostat na koncert. Ani nevíte, jak je mi to líto ze ho nevidím. Lístek jsem dnes prodala, páč mi řekli ze s nějakým koncertem nemám počítat. Tak jsem to vzdala a lístek prodala. Chtěla bych ho sledovat aspoň po soc. sítích. Nevíte jeho ofiko instagram? Mě přijde že si ho zrušil, ale nevím to jistě. Díky za odpověď a uzijte si to pořádně. :*
    #beliebersForever
    • Už na tebe čeká a nemůže se dočkat až mu napíšeš!
  • Jde nikdo na koncert justin bieber v praze 12.11.v o2 arena
  • Hi justin I"m luna and this love love !!!! *14* *14* *14* *14*
  • Ahoj
    Justin bieber se mí líbí
    • Hi, I'm Eva and I am twelve years old I love your songs and listen to them almost all the time and veškole writing and workbooks got your picture. Ilove Justin Bieber ,Jaxon Bieber and Jazim Bieber. *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
      • And veškole writing.hmmm,tak to jsem ještě v životě neviděl!
  • Já ano,jdu na koncert JUSTINA BIEBRA. pokud chceš na ten koncert nebo ti to rodič dovolil ta to stojí 2000 pro člověka děti do 7 let jsou zdarma:) Bude se to konat 10. března v praze ale ještě nevím kde? takže to ti nemohu říct:( ale snad to nevadí a v kolik hodin od 20:00 večer do 22:00 večer takže pokud tam přídeš tak tady ty INFORMACE by jsi mohla potřebovat:) :)AHOJ!
    • Och, super díky tidle INFORMACE my mohou pomoci a opravdu nevíš kde se to bude konat?
  • Nechápu lidi co o něm říkají že je namyšlený, ano udělal pár hloupostí, ale tak byl puberťák s velkým obnosem peněz. Je jasné že něco z toho co dělá pro děti a lidi je schválně, ale určitě neee vše, má 2 mladší sourozence a jde vidět že má rád děti.
    Říkáš o mně že jsem teplý, ale já dokážu jedním FOLLOWEM holku rozkřičet víc než ty při sexu
    - Justin Bieber
    Každý dělá chyby, nejsme dokonalý a já nejsem robot
    - Justin Bieber
    Bieber Fever
  • Ahoj,chci se zeptat, na koncert Justina se nemohu dostavit, ale stala bych aspon o autogram, kdyz uz tam nemohu byt. Proto se ptám, neni zde nekdo, kdo mu na adresu poslal foto s prosbou o autogram a vrátila se mu opravdu podepsána fotka? :) nekde píšou na netu ze to tak funguje tak nevim, proto se ptám. Dekuji za veškeré odezvy. Hezky den.
    • Já ano, hele nikde psali že se to zlevnilo protože tam pude málo lidí na 2000 kč pro osobu a dítě do 8 let je zdarma promin pokud si budeš číst to nahoře to jsem zpletla:) ale sndad neva :) bude se konat v praze od 20:00 do 22:00 večer a ale kde to bude to jsem ještě nezjistila to jse omlouvám a jedna věc pokud budeš někde vepředu tak tě vezme i na podio moje kamarádka tam byla ve předu a normálně jí vzal na to podio a pak se kupujou i trička za 400 kč a náramky za 100 kč dokonce aby ti dal autogram nic nestojí a aby si s nim dala fotku taky ne a na tom koncertě si sundal tričko a hodil ho mojí kamarádce tak pokud máš zájem tak tam přijd:)
  • Nikdy nepochopím jak nějaký lidy ho můžou soudit.. :/
    Ať se první kouknou na sebe :) Podle mě mu všichni závidí že dosáhl více než ostatní. :D A jestli ho chtějí dále pomlouvat tak až dokážou aspoň půlku co on.. ;) Promě je Justin fajn člověk.. :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší