Přejít na výpis diskuzí

Kiki Kannibal

OSOBNOST 27.2.2008 
42 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Blonde

    Hééy Fakt cool ŠtáájL___Nemá chybuu ta holka prostě !!
    Ani sjem nevěděla že jí je teprve 16__Závist!! *7*
    • alyssia

      Vzor?

      Tohle je věc,kterou fakt nechápu..Jo,holka má sice docela fajn styl ale koukněte se proboha na ní pořádně..!..Tohle má bejt vzor pro mladý holky..?..No ono se asi ani není čemu divit,každá druhá považuje až nechutnou vychrtlost za neskonalou krásu a snaží se jí co nejvíce podobat..Jen tak dál,sláva anorektičkám..!!:-/
  • best

    Kiki je super,podle mě jedna z nej scene girls vůbec *14*
  • -ewer-ii-nell-

    Kiki

    tenhle datum narození je uplně špatně!! ted nedavno měla kiki narozeniny a máto i na stickamu a všichni jí tam blahopřejou ..
  • makca.m

    ...

    hej tak tohle je luxus *5* *5* ..nikdy se mi takový styl ani trošku nelíbil...hej jen u kik se mi tenhle styl líbí *1* *1* ..LUXUS *5* *5* !!
  • :-*MUCQ

    16 roků jo?Divný dyt vypadá tak na 18-19 ..nu každopádně je upa šupi *4* *14* *7*
  • rockstar-girl

    Je super!!

    Kiki je GOOD..Už pro to jméno xD
  • Kiki je 18 let

    Kiki Kannibal je 18 let, a ne 16!! Někde se píše, že se narodila v roce 1990, někde zase že v roce 1993,1992, sice envím, v kterým přesně se narodila, ale myslím si, že bud v roce 1991 nebo 1990. Byla jsem totiž na jejím profilu na myspace a je tam napsané, že je jí 18!!
    • Re: Kiki je 18 let

      kiki nemá myspace!!!!!!!!!!!! spíš koukni na její buzznet.
  • katy_kiki

    ?

    Hey lidi...Kiki není 17 ne ? Já myslela že 18 *lol* ale jako i tak vše nej Kiki...xD Upe miluju tuhle cool scene queen x)
  • shifa

    !!!!

    http://ajischi.blog.cz/ *3*
  • kajuska4

    =)

    Mám jí moc ráda *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit