Přejít na výpis diskuzí

Kimi Räikkönen

OSOBNOST 31.12.2006 
166 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kimi

    Kdo si jednou po závodě prohlásil, že Kimiho výkon nebyl z tohoto světa. On podává takové výkony téměř vždycky, ale jeho auto nedělalo vždy to co by mělo nebo vjel na olej nebo něco jiného - nespravedlivého. Podle mě je na Kimiho výkony svět moc malý. Kdyby se zbavil alespoň půlky své smůly tak už by nad ním nikdo nikdy nevyhrál. A Alonso by se rovnou mohl jít někam zapsat na modela - zrovna dneska jsem v optice viděla reklamu, v které byl samozřejmě Alonso. Asi už mu poté co se oženil nezbyly žádné peníze a musí si nesportovně přivydělávat jako ostatně spousta sportovců...
  • kimi

    Kimi to vyhraje ale nechapu fanousky raikkonena kteři se obavaji alonsa jeto jenom nějakej zavodnik co dopadne jako kimi v roce 2006 co zavod to motor v čudu
  • Kimi World Champion

    Kimi World Champion !!!!!Kimi je prostě ze všech nejlepši !!!!! Kimi Forever ! *14* *5*
  • je kimišek je roztomilý

    Kimišek je užasnej...bylo hned vidět že se stane mistrem světa lafuju ho................................. ........... *4* ............a dufám ze vyhraje aji pristi rok............ *14* hodně štěstí kimi *14*
  • kiiimiii

    Kimi je uplne nej .nejlepsi pilot F1.Miluju ho *14* *14*
  • Kimi

    Kimi je prostě nejlepší. Uplně mocinky moc ti fandím. *4* *15*
  • Kimi

    Kimi je užasnej *14* moc mu fandím a doufám že bude mistr světa *5* *14* nevím co dál dodát jen to že je pro mě 1 a vždycky bude 1! *5* jinak ferrari nejlepší *4*
    • Re: Kimi

      Ahoj všichni máte pravdu Kimi je ůžasnej!! Nenechám si ujít jedinej závod! MIluju ho!!
  • maky72

    Kimi is the best

    Dneska jel opravdu fantasticky a doufám, že teďka všem zavřel tlamu a v dalším závodě jim to předvede!!!!!! *1*
    • gepard1

      Re: Kimi is the best

      jo to máš pravdu byl úžasnej škoda že to nedojel ale aspoň budou zticha,dokázal,že je to nej jezdec a že umí jezdit líp než massa i když ten je samozdřejmě taky dobrej *14* *14* *14* *14* *14* *14*
    • Re: Kimi is the best

      souhlasim! *1*
    • lintushka92

      Re: Kimi is the best

      Já mu věřim - ten jim ještě ukáže. Nechápu, proč ho tolik lidí odepisuje.... *8* Kimi umí *1*
  • Kimi

    Finové sou sexy, Kimi není vyjímka je hezkej,vypadá inteligentně,má hezký zuby a jezdit umí:) ale je ženatej *13* *9*
    • Re: Kimi

      Kimi je opravdu moc krásnej klučina...ale zadanej *9* *9* škoda... bohužel ta štastná je Jenny Dahelmanová...
  • Kimík

    ahojky založila jsem si blog o formulích mám tam hlavně Kimiho a všechny další jezdce http://svet-formule-1.blog.cz , prosím jukněte se tam , budu strašně moc rada, Kimi is best.:-) *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit