Přejít na výpis diskuzí

Kimi Räikkönen

OSOBNOST 31.12.2006 
166 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • kimi

    strašně moc mu fandim je best miluju ho je tak sexy *14* *14*
    • krasavec světa

      ♥♥♥*14*tohlensto je ten nejmega chlap co žije je sexy, šikovnej no prosťe nejlepší je on.... *14* *14* On prosťe největší vzor všech v F1. Je tak krásnej že to nikdo nedokáže popsat. A ta červená mu prostě sekne upe nejvíc... *14* *14*Spapala bych ho už sice od meclerenu ale vzpřímenej kůň mu sluší víc...nikdo na něj nemá ani ten debil Button.Dokonalost sama o sobě.... *14* *8* *14* PUSU♥♥♥ *14*
      • eve1

        Re: krasavec světa

        Naprosto souhlasim!!!Na kimiho nikdo nema.Je z F1 ten nejlepsi a pro me vzdycky bude.Verim tomu ze zase bude vyhravat a opet bude mistr sveta. *14* *14* *4* *1*
    • lucy.reese

      Re: kimi

      jůůva kolik tii je..?..zhe pry sexy..:D..
  • kimi is the best

    Kimi je nejlepší a za rok nám to všem konečně už ukáže *3*
  • http://raikkonen.wz.cz

    http://raikkonen.wz.cz - Kimi a formule 1 *5*
    • mistr světa KIMI

      Kimi blahopřeju Ti k titulu.Moc jsem doufala,že to budeš ty! Jsi fakt super!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!! *4* *14* *3*
  • Kimi je nej

    Kimi je nejlepsi na celem svete vsem to natre *14* *3* *1*
  • Kimi

    jo a máte všichni pravdu kdo tady píšete že Kimi je krásný on je fakt nádhernej *3*
  • Kimi

    No prostě jednička!!!!!!!!!!!!! *3*
  • kimi

    kimi ne že je dobry ale istrašně hezky *14* *14*
  • Kimi GO

    jasně že jo! je to fakt nej jezdec a všichni ještě budou čučet. *3* Kimi do toho *1*
  • Kimi je nej!!!

    Kimi je uplně nejlepší...je to zlatíčko F1...moc mu fandím...ještě všem ukáže jak je dobrej....KIMI!!!!!!!!!!
  • kimi

    Tenhle závod byl dobrej, moc jsem Kimimu fandila.Jsem ráda, že se nesnažil za každou cenu dostat před Kubicu, protože to dělá většinou a vždy skončí nabouranej 4 kola před koncem. V neděli jsem vstávala už v 5 jenom abych to stihla.... Kimi je užasnej... *4* *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit