Přejít na výpis diskuzí

Leoš Mareš

OSOBNOST 31.12.2006 
594 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mareš mi dal na diskotéce pusu *14*
    • To není fééér :((((


      /:DDDDD
    • Carmen.Ka
      bez tak chtěl něco víc jak jednu pusu tak se z toho neudělej ;)
    • Mě dal nejednu :)
      • tak se nechlubte!))
  • Už by tomu machrovi zdegenerovanému měl někdo dát za vyučenou.Je to výplod dnešní zkažené morálky takzvaných celebrit.
    • Nekdo pro penize udela vsechno!Jako Mares.Mam ale pocit,ze uz mu odzvonilo.Zadnej strom neroste az do nebe i kdyz Maresova pycha a nadouvani se,by dosahlo i do jine galaxie.
      ,
    • Ty si taky výplod ... OMG ... závidíš mu co dokázal? Že má krásnou přítelkyni a 2 krásný děti? Si buzna, fakt!! *15*
      • A co Mareš dokázal? Uznávám, že na začátku kariéry byl docela ok, teď je totálně odehranej a okoukanej. Že ze začátku vydával ty přiblblý cédéčka, aby z takových puberťaček, jako jsi ty, vytáhnul co nejvíc peněz, radši komentovat nebudu. To nebyl zpěv. Tou krásnou přítelkyní myslíš promiskuitní Faltýnovou? Docela se k sobě hoděj. A ty 2 krásný děti, co vyrůstají bez otce? To je vážně krásný. A jak na základě jednoho příspěvku poznáš, jestli je někdo b*zna nebo ne? Velice zajímavý postřeh. Přihlas se do Talentu.
  • 810-297
    Nechápu pana Mareše,proč mu přijde jako ostuda,že si jednou objednal TAXI a přijela Škoda 105. Když mu to vadí,proč si neobjednal soukromí svoz,kde by si mohl typ auta vybrat sám. Jiřina Bohdalová je více populární a klidně jí ve filmu Vrásky z lásky ,,dobrovolně" řídila.
    • Jiřina je jiný ročník než Leoš .... A klidně si nechápej ... Leoš je prostě na levelu :)
      • 810-297
        Na levelu je paní Bohdalová. To je skutečně osobnost
      • Tohle bohužel není o tom, jaký je kdo ročník, to je o charakteru člověka. Jo, Leoš je na levelu, podle toho, jak se za poslední léta prezentuje, je na levelu nula. A nezáleží na tom, jestli je prachatej nebo ne. Prachy ještě z žádného člověka celebritu neudělaly. Tu si člověk tvoří svým uměním a taky chováním.
  • Mareš si to podle mýho dost podělal, Monika byla dobrá holka,která mu byla věrná, co mu může nabídnout promiskuitní Faltýnová? Za chvíli ho stejně začne podvádět.
    • Ahoj daisy. Zvenku to vššechno vypadá jen jakko jeho vinna, ale ona na tom má svůj díl i Monika. Leoš je s Petrou už víc než rok .. :) Áno, přeju mu to, protože on si zaslouží tu nejlepší slečnu na světě :)
  • Mareši si ubohej nauč se zpívat a nech Jardu Hnilicu napokoji narozdíl od tebe umí skvěle zpívat
    • Každý nemá dar na zpěv ... :) Třeba bych chtěla slyšet tebe ... :D A co já vím ;) Taky byla doba, kdy se jel Mareš :P
      • Jo, a nejvíc se jeho odrhovačky hrály na Evropě 2, kde pracoval nebo pracuje.
  • Mareš se dost zoufale snaží stylizovat do Beckhama a nějak se mu nedaří. Je nehorázně trapnej.!!
    • Trapnej jsi ty, když umíš jen krytizovat ty zatuchlá nulo ;)*
  • Kdysi jsem Mareše uznávala, nikoliv vzhledem (nikdy se mi moc nelíbil), ani jako zpěváka (to co předváděl je všechno jen ne zpěv), ale jako moderátora. Ovšem v posledních měsících jsem změnila názor. Ty jeho nechutné milostné eskapády mu jen škodí. Když byl s Monikou, bylo to OK. Od té doby, co se každý týden peleší s jinou modelkou, u mě prostě klesl dost hluboko. Nemám ani chuť se dívat na pořady, kde moderuje. Dřív mi tolik nevadil. Může si za to sám. A asi nejsem jediná, kdo to tak vidí.
  • Vy jste tu všicí fakt trapný!! *1*
    Mám z vás akorát srandu :D
    Zkuste se nad sebou opravdu zamyslet *9*
    Vážně už to je vtipný jenom pro autora těch žvástů *11*
    Pokud ho nemáte rádi , nechte ho prostě být a na tuto stránku vůbec nechoďte. *9* Já osobně ho mám hodně ráda a znám ho osobně *14* Drogy nikdy nebral , nebere je a nikdy je brát nebude. *13* Uvědomte si to , kolikrát vy jste za svůj život udělaly chybu , kterou by jste chtěli vrátit. *9* A že se za život každý z ná několikrát opije je snad úplně normální *13* Takže prosím vás , nepiště sem žvásty ... Vážně mě to už nebaví .. je to trapný *14* S pozdravem Hančína Marešová
    • Někdo říkal že Leoš bral drogy???? :D
    • proč jako ty cou---r nekecej fakt jsi ubohá primadona no hančina marešová blee *11* *12* tak možná drogy ne ale chlast toho zničí než to dopadne trapná si ty ani tobě to moc nesluší jsi uzobaná slepice která snáší vajička *16* asi moc kecáš
      • Ty mě znáš??? :DDDDDD Jsem jaká jsem a rozhodně si nikoho uboze neberu do hhuby. možná jsem namyšlená, hnusná, blbá a nwm co všechno , ale mám pravý kamarády a mezi ně patří i leoš .... buzno :*
  • Mareš je ukázka toho, jak se během let z celkem schopnýho moderátora může stát naprostá troska. Drogy a bujaré alkoholové večírky se na něm podepsaly tak, že vypadá na 40. Fakt se mi nelíbí a není na něj ani trochu hezký pohled. Tohle nezachráněj ani drahý značkový hadry.
    • No, to že vypadá na 40 bude asi tím, že mu skoro 40 je :D
    • Drogy?? Sám/sama seš droga !! *15*
      • ty blbko kdo se napije tak kecá nesmisly taky nemusíš být primadona je totíž agresivní a pak muže dostat dodržky jestli někomu ujede ruka vychrtlino škaredá stebe mi je špatně *11* *12* a pak tebe někdo dodělá
    • Jáký drogy ? Žádný drogy nebere a když ho neznáš tak se laskavě do něho ne*er...
  • ahoj nechapu kdo sem napsal ze umrel superfinalista ceskoslovenske talentmanie operni pevec milan sulej kdyz spolu leos a milan maji 22 cervna od 22hodin vystoupeni na diskotece v muzic kluu v domazlicich *14* *14* *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit