Přejít na výpis diskuzí

Leoš Mareš

OSOBNOST 31.12.2006 
594 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hajule
    Nechte si ty vaše jeblý komentáře. Pokavaď nemáte Leoška rádi , proč sem vůbec lezete? Já bych řekla , že z vás syčí závist. Závidíte že nemáte na to , chovat se na "18" ?? Jejda , já se zcvoknu. Koukněte se do zrcadla , koukněte a svůj vrcholně trapnej úsměv a řekněte si : Já jsem Pepa Novák , těší mě. Lidi , s váma to jde do hajzlu. *4*
    • tak tohle může napsat snad jen 12tiletá pubertačka.
    • ehmm...no já mu určitě strašně závidím tu jeho nízkou úroveň,to jo, kápla jsi na to... *1* *1* *1* *1* *1* *1*
  • ..patří ke klasickým slizkým typům..jistě každý z vás někoho takového jako je Mareš někdy potkal..Tedy vzhledově upravený (nagelované vlásky..) ale naprosto bez vkusu..Přiblblý úsměv rozdává ve společnosti na všechny strany,i když se to vůbec nehodí..Přehnaná sebejistota,která až působí mnohdy směšně..Když je takovému člověku náct,nebo i přes dvacet let tak to ještě jde..ale po třicítce (už blíž ke čtyřicítce) se stále chovat i oblékat na 18 už je přeci jenom dost trapné.. *6*
    • trefné komentáře, mě je téměř o 10 let méně než jemu, ale stále na mě působí jak náctiletej puberťák. Navíc je slizkej, jak pořád vyjíždí po mladých holkách, kterým by mohl dělat pomalu fotra. Je prostě nechutnej.
    • Mareš navíc i když stárne má stále jen náctileté fanynky.. *6* Jako chlap dospělé ženě totiž nemůže imponovat..Modelkám jde jen o prachy případně zviditelnění po jeho boku.. *1*
  • Ahoj Leošku,tak koukám, že po rozchodu s Monikou Poslušnou jsi nějak rozháranej a střídáš to jak ponožky. Jestli máš trable, tak se ozvi, ráda ti poradím.... *1* *1* *1*
  • Hajule
    Leoši , včera byla s tebou sranda. Já taký výgeb jak jsem slítla do tý louže :D a ty prej : Já ti vytahovat nebudu!!
    Já : To teda budeš chlapečku :D
    Ty : Ne!! Prosím , nenuď mě :D
    Já : / chytla jsem Tě za ruku/ Ale zvedneš !! / zatáhla a tys zalít za mnou do louže/ :D ..
    Ty : A s tebou , já už jsem skončil :DDDD *2*
  • Děkuji moc všem :))
  • Všechno nejlepší k narozeninám. Jste super moderátor a dobrý zpěvák...:)
  • všechno nejlepší k narozeninám *4*
  • teruliska
    Všechno nejlepší. *14* *4*
  • ..on se asi nikdy nenaučí chovat slušně,dospěle..v poslední době v televizi když moderuje mluví hlavně o sobě a jaksi si nevšiml že ten pořad není o něm..
  • Jede z vás závist.
    Leoši - Tak prcku , v pátek peláším do Drážďan a tak předem jen to nejlepší , hodně zdraví , štěstí , lásky , další úspěchy v kariéře , ať se Ti v Evropě pořád líbí a pořád jsi ten nejlepší človíček na země kouli. Jo a vztah s "Faltý" Ti mocinky přeju , jsem šťastná , že jsi šťastný Lásko *14* *14*
    Háya

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší