Přejít na výpis diskuzí

Leoš Mareš

OSOBNOST 31.12.2006 
594 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vole tobě by radši neodepsal :DDDD
  • nejsi normální
  • Moje řeč Epsi. To, co Mareš předvádí, už ani není k smíchu. Proč se furt chová jak puberťák? Vždyť už mu pomalu táhne na 40. Jako otec a manžel totálně selhal, ale to tihle "borci" většinou dělávají, tam, kde jsou nejvíc potřeba (u rodiny), tak tam nejsou, místo toho dělají možné nemožné, aby se do nejdýl vyhřívali na výsluní i za cenu, že to odnese jejich rodina. Mareš je zkrátka bohém, nezodpovědný, promiskuitní s duší patnáctiletýho kluka. (tímto se omlouvám některým 15letým chlapcům, kteří jsou na lepší úrovni a toto přirovnání se jich dotklo).
  • AHoj Leošku miluju tě dej mi pusu oh chci s tebou strábvit večer mucq *14* *14* *12* strašně moc tě miluju chci s tebou spát budeš můj manžel jsem z Prdbubic moje tel číslo je 603708829, MucičeQ chci děti miliony chci tvoje porsche nebo toho trabanta co máš... teď facebookuju přidj si mě do přátel budem si psát na dobrou noc *14* *12*
  • kirushka97
    Všechno nejlepší!!! :)
  • Leošku všechno nejlepší k narozeninám jsi nejlepší :) *3*
  • Mares je trapnej a pro to aby si udrzel popularitu by udelal fakt vsechno.Taky to ,jak vypada a jak se obleka je desny.Jako by svadel boj s casem aneb-kam jsi mladi kam jsi uteklo-!Myslim ,ze kazdy by mel mit svoji mez prez kterou nepujde ale u Marese to neplati.Ten by klidne v televizi predvadel simpanze jen kdyz za to dostane zaplaceno.Treba takovy pan Eben je exklusivni moderator a pritom si zachovava dustojnost.Jeho vystupovani je kultivovane a profesionalni.
  • Carmen.Ka
    bez tak chtěl něco víc jak jednu pusu tak se z toho neudělej ;)
  • Byl pro mě vzorem, ale je to tak 4 roky zpět, co už není. Ještě na moje třicetiny měl celého polil šampusem, vše bylo ok, ale poslední dobou je to otřes. Hodně blbý bylo, jak byl ožralej v radiu a pohádal se s Patrikem a celou dobu žvanil o kulce. Je toho spousty a od jisté chvíle už neposlouchám ani E2, není to, co to bývalo.
  • Mě dal nejednu :)
  • Nekdo pro penize udela vsechno!Jako Mares.Mam ale pocit,ze uz mu odzvonilo.Zadnej strom neroste az do nebe i kdyz Maresova pycha a nadouvani se,by dosahlo i do jine galaxie.
    ,
  • Mareš mi dal na diskotéce pusu *14*
  • Jo, a nejvíc se jeho odrhovačky hrály na Evropě 2, kde pracoval nebo pracuje.
  • Tohle bohužel není o tom, jaký je kdo ročník, to je o charakteru člověka. Jo, Leoš je na levelu, podle toho, jak se za poslední léta prezentuje, je na levelu nula. A nezáleží na tom, jestli je prachatej nebo ne. Prachy ještě z žádného člověka celebritu neudělaly. Tu si člověk tvoří svým uměním a taky chováním.
  • A co Mareš dokázal? Uznávám, že na začátku kariéry byl docela ok, teď je totálně odehranej a okoukanej. Že ze začátku vydával ty přiblblý cédéčka, aby z takových puberťaček, jako jsi ty, vytáhnul co nejvíc peněz, radši komentovat nebudu. To nebyl zpěv. Tou krásnou přítelkyní myslíš promiskuitní Faltýnovou? Docela se k sobě hoděj. A ty 2 krásný děti, co vyrůstají bez otce? To je vážně krásný. A jak na základě jednoho příspěvku poznáš, jestli je někdo b*zna nebo ne? Velice zajímavý postřeh. Přihlas se do Talentu.
  • Ty mě znáš??? :DDDDDD Jsem jaká jsem a rozhodně si nikoho uboze neberu do hhuby. možná jsem namyšlená, hnusná, blbá a nwm co všechno , ale mám pravý kamarády a mezi ně patří i leoš .... buzno :*
  • Trapnej jsi ty, když umíš jen krytizovat ty zatuchlá nulo ;)*
  • Každý nemá dar na zpěv ... :) Třeba bych chtěla slyšet tebe ... :D A co já vím ;) Taky byla doba, kdy se jel Mareš :P
  • Ahoj daisy. Zvenku to vššechno vypadá jen jakko jeho vinna, ale ona na tom má svůj díl i Monika. Leoš je s Petrou už víc než rok .. :) Áno, přeju mu to, protože on si zaslouží tu nejlepší slečnu na světě :)
  • Jiřina je jiný ročník než Leoš .... A klidně si nechápej ... Leoš je prostě na levelu :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit