Přejít na výpis diskuzí

Leoš Mareš

OSOBNOST 31.12.2006 
594 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ty si taky výplod ... OMG ... závidíš mu co dokázal? Že má krásnou přítelkyni a 2 krásný děti? Si buzna, fakt!! *15*
  • Už by tomu machrovi zdegenerovanému měl někdo dát za vyučenou.Je to výplod dnešní zkažené morálky takzvaných celebrit.
  • 810-297
    Nechápu pana Mareše,proč mu přijde jako ostuda,že si jednou objednal TAXI a přijela Škoda 105. Když mu to vadí,proč si neobjednal soukromí svoz,kde by si mohl typ auta vybrat sám. Jiřina Bohdalová je více populární a klidně jí ve filmu Vrásky z lásky ,,dobrovolně" řídila.
  • proč jako ty cou---r nekecej fakt jsi ubohá primadona no hančina marešová blee *11* *12* tak možná drogy ne ale chlast toho zničí než to dopadne trapná si ty ani tobě to moc nesluší jsi uzobaná slepice která snáší vajička *16* asi moc kecáš
  • Mareš si to podle mýho dost podělal, Monika byla dobrá holka,která mu byla věrná, co mu může nabídnout promiskuitní Faltýnová? Za chvíli ho stejně začne podvádět.
  • Mareši si ubohej nauč se zpívat a nech Jardu Hnilicu napokoji narozdíl od tebe umí skvěle zpívat
  • Mareš se dost zoufale snaží stylizovat do Beckhama a nějak se mu nedaří. Je nehorázně trapnej.!!
  • Kdysi jsem Mareše uznávala, nikoliv vzhledem (nikdy se mi moc nelíbil), ani jako zpěváka (to co předváděl je všechno jen ne zpěv), ale jako moderátora. Ovšem v posledních měsících jsem změnila názor. Ty jeho nechutné milostné eskapády mu jen škodí. Když byl s Monikou, bylo to OK. Od té doby, co se každý týden peleší s jinou modelkou, u mě prostě klesl dost hluboko. Nemám ani chuť se dívat na pořady, kde moderuje. Dřív mi tolik nevadil. Může si za to sám. A asi nejsem jediná, kdo to tak vidí.
  • Vy jste tu všicí fakt trapný!! *1*
    Mám z vás akorát srandu :D
    Zkuste se nad sebou opravdu zamyslet *9*
    Vážně už to je vtipný jenom pro autora těch žvástů *11*
    Pokud ho nemáte rádi , nechte ho prostě být a na tuto stránku vůbec nechoďte. *9* Já osobně ho mám hodně ráda a znám ho osobně *14* Drogy nikdy nebral , nebere je a nikdy je brát nebude. *13* Uvědomte si to , kolikrát vy jste za svůj život udělaly chybu , kterou by jste chtěli vrátit. *9* A že se za život každý z ná několikrát opije je snad úplně normální *13* Takže prosím vás , nepiště sem žvásty ... Vážně mě to už nebaví .. je to trapný *14* S pozdravem Hančína Marešová
  • Drogy?? Sám/sama seš droga !! *15*
  • Jáký drogy ? Žádný drogy nebere a když ho neznáš tak se laskavě do něho ne*er...
  • Mareš je ukázka toho, jak se během let z celkem schopnýho moderátora může stát naprostá troska. Drogy a bujaré alkoholové večírky se na něm podepsaly tak, že vypadá na 40. Fakt se mi nelíbí a není na něj ani trochu hezký pohled. Tohle nezachráněj ani drahý značkový hadry.
  • Ahoj ... Tak určitě ...
    Chcu vidět tebe až budeš mít za sebou to co on .. no a co .. je mi 19 no ... a že tobě je 50 nemá co dělat semnou ani s Leem .. takže klid .. a mimochodem , my se známe hodně dobře osobně .. a vím , co od něj můžu čekat ... Tak co? Čumíš?
    Híjina
  • ahoj nechapu kdo sem napsal ze umrel superfinalista ceskoslovenske talentmanie operni pevec milan sulej kdyz spolu leos a milan maji 22 cervna od 22hodin vystoupeni na diskotece v muzic kluu v domazlicich *14* *14* *14* *14*
  • Ahoj všichni,vy asi umíte jen psát takový trapárny jako to píše bulvár o Mareši,ale asi jste toho tolik nedokázali jako Leoš Mareš a nebo jiní "umělci". Také nemám Leoše Mareše oblíbenýho,ale nepíši o něm až takové hnusy-strapníte se tak akorát a to už je lepší to říct na veřejnosti a ne jak v dnešní době. *16* *12* *7*
  • Jeho podivné vlasy naprosto neladily s čepicí a kalhoty s rozkrokem u kolen byly zcela mimo..čím je prachatější,tím více připomíná bezdomovce,ale to je asi modní trend..Beckham do kterého se dost zoufale snaží stylizovat z něj ale nikdy nebude !! A Faltýnová má hnusné chlapské rysy v ksichtu !
  • o zpěvu nemůže být ani řeč.
  • Já jim nedávám rok,ale maxim. 2 měsíce. To, co předvádí Mareš s modelkama už je vážně k smíchu. A máš pravdu, Faltýnová je taky záletnice. Opravdu povedenej páreček,už teď uzavírám sázky, kdo koho podvede jako první.
  • nejlepší český zpěvák??? Prosím tě propláchni si uši, ten umí tak maximálně něco trapnýho odrecitovat. To je vše.
  • Vztah Mareše s Faltýnovou? Proč ne,oba nemají nezodpovědnost k rodině,aba jsou silně promiskuitní,podvádějí partnery.Dávám tomu rok,než oba zjistí že by to chtělo opět vystřídat partnery-chudáci jejich děti.Ne každý slavný, musí být na úrovni.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit