Přejít na výpis diskuzí

Lukáš Kantor

OSOBNOST 24.3.2008 
153 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • XF párty

    Náhodou, tahle rychlá rozhodnutí bývají nejlepší, než když to dlouho plánuješ *1* Já jsem právě někde četla, že ty párty jsou nic moc, protože tam moc lidí nechodí, ale věřím, že tady jich bylo dost, hlavně díky té autogramiádě. Takže jsi neulovila žádný podpis? Tak hlavně že sis dobře pokecala a stálo to za tu cestu... *1* Já jsem si taky říkala, že bych se někdy zaskočila podívat na tu párty, protože v Praze trávím dost času (bohužel), ale nějak jsem se k tomu nedokopala *9* Zatím jsou v pohodě, ale čas ukáže, jak se dokáží srovnat s popularitou, tedy jestli nějaká bude. Většina těchto "rychlokvašek" v záři reflektorů moc nevydrží a za rok o nich nikdo ani neví....
  • Re: Re: Re: Diskuse??!

    Jinak je to tam parádní, každý se baví s každým a řekla bych, že nikdo z XF zatím není zkažený slávou...
  • Re: Re: Diskuse??!

    Ano já také většinou nepřispívám, pouze čtu, ale tady to jinak nešlo *1* ... XF párty? Byla jsem na jedné, v teď v pondělí. Jako byl to můj spontánní nápad. Napadlo mi to a za 15 minu jsme jeli. Bez mobilu (obě jsme je měli vybitý), bez tužky na podpisy, bez papíru, prostě jen tak. Já navíc neměla ani peníze, takže jsem vybírala v Praze z bankomatu *5* .. No prostě, mě vždy něco napadne a vždy to stojí za to. Přijeli jsme skoro poslední a dovnitř jsme se procpali skoro první *3* ... Hold jinak to nešlo. Vevnitř nic moc, čekala jsem, že to bude víc. Jinak to tam bylo uplně super byla jsem ráda, že jsem tam jela. Dobře jsem si se všemi popovídala a užila si to. Jen mi bylo trochu špatně. Ale prostě všichni byli skvělí, a i proto jsem se vlastně zapojila do této diskuse... Jen domů jsme jeli ve 4 ráno z Prahy a v půl sedmí jsme dojeli. Jako mazec... Ale stálo to za to....

    Vyčerpávajíci, že? *9* ... Nějak mě to chytlo...
  • Re: Diskuse??!

    Taky si říkám, že je tu nějak mrtvo a počet přispívajících se zmenšil na nás dvě..... Popravdě řečeno, já na diskuse většinou nechodím. A když už ano, tak jen čtu a nepřispívám, ale tady to prostě jinak nešlo *1* Vyjadřování některých lidí mě tak dostalo, že jsem opravdu, ale opravdu nemohla mlčet *8* Téma? *7* Hmmmmm, já nevím, co by tady ty lidičky mohlo rozpovídat, ale vzhledem k tomu, na čí jsme diskusi, tak asi Lukaš, ne? *5* Mě by např. zajímalo (když už se tu tak flákám), jak vypadají ty XF párty. *5*
  • Diskuse??!

    Ano Babu, já se také dobře bavím, a moc... Prostě mě hodně zaujaly názory některých lidí... *1* ... Mazec jako... Měli bychom nadhodit nějaké téma ať se to tu rozjede, nebo ať někdo zase napíše nějakou tu chytrou věc *7* ...
  • Re: Re: Re: Re: Re: Jejda...

    Já jsem taky ráda, že jsem se tu zjevila, protože takhle zajímavou debatu jsem už dlouho neviděla *1* *1* *1* Já se dobře bavím *5*
  • Re: Re: Re: Re: Jejda...

    No, v podstatě ani nevím kam jinam. Diskuse o Lukáši se přesunula na diskusi o tom, jaký má kdo charakter *4* ... Takže ono je už jedno kde budeme... *1* ... Ale opravdu jsem ráda, že jsem zavítala právě na tuto diskusi...
  • Re: Re: Re: Jejda...

    Tak se můžeme přesunout jinam, stačí jen řici kam *1*
  • Re: Re: Jejda...

    Ano také bych raději diskutovala jinde :D... A ta poslední věta je dokonale řečena... *3*
  • Re: Re: Jejda...

    Holky taky s Váma souhlasím... *5*
  • Re: Jejda...

    Pravda, my s tím asi těžko něco uděláme, mužeme tu jen kecat a smát se tomu, jak se dokážou někteří lidé vyjadřovat *1* Alespoň se tu s někým dobře kecá, ale popravdě bych se raději přesunula na jinačí diskusi *5* Co dodat? Ať spolu chodí, nechodí, spí, nespí, chleba stejně levnější nebude *1*
  • Jejda...

    Babu opět se stebou musím shodnout. Ano je pravda, že v tomto věku jsme nebyli jiné *3*.... Ale prima, aspoň se tu dá docela pokecat. Také jsem to tu pročítala a prostě je to celé trapné. Hlavně vyjadřování některých lidí... *15* ... To je ale jejich věc no... My s tím nic nenaděláme... Tak páá :-*
  • Lukin s nikym nechodí

    Holky já bych zase řekla že Lukáš nikoho nemá protože když jsme s klukama z All X byli na chatu tak tak psali že Luki, Olda a Péťa jsou nezadaní. Tak si myslím že je Lukášek volný..:-)
  • Re: Re: Re: Proč ?

    Máš úplnou pravdu, mně taky šlo mimo mysl, jak se tu "Kristýna" vyjdřovala. Když jsem to četla, tak jsem nevěřila, jak někdo (navíc v jejím věku) může takhle reagovat na nějaké diskusi, zvlášť když si o ní myslí, jak je primitivní *8* Je pravda, že většině slečen tady je opravdu v průměru tak 14 - 15, ale co si budeme nalhávat, v jejich věku jsme nebyly jiné *1* Jinak jsem taky ráda, že když už jsem se zapojila do této velmi zábavné diskuse, že si tu mohu pokecat s někým rozumným a pohodovým *5*
  • ...

    Holky, já vím, že toužíte po Lukáškovi,ale pokud je pravda, že s ním chodí Kristýna tak jim to nekažte!!Tak jim přejte ať jsou aspoň šťatný, ne?? *4*... A Kristýn, já bejt tebou, tak bych to už nějak neřešila.. Jsou to jenom puberťačky..A jestli je to vážně pravda tak Vám přeju, ať Vám to dlouho vydrží!!!! *4* Jinak stojím při tobě.. pa *3*
  • Re: a dost!

    naprosto souhlasím, mohl by to napsat opravdu každý, ale nenapsala by to jen ta a nehádala by se o to snámi jen ta, který s Lukášem opravdu chodí... Prostě jak už tu bylo psáno, mávla bych nad tím rukou... Ano pravda Lůco, vyjádřit by se k tomu měl opravdu on...
  • Čtěte.

    Ona sním nechodí!!!! A ani nechodila, byl to jen úlet v jedný XF párty... Věřtě mi. S lukynem jsem se bavila a je v poho a také nezadaný :D.......Nechci nic říkat,ale tohle jsem právě teď četla na diskusi Kristýny....nejlepší by bylo,kdyby se k tomu vyjádřil sám Lukášek :-) Ale nevadí
  • a dost!

    ahoj kitule a babu...já bych si tu taky mohla napsat že s nim chodim...ale kdyby to byla pravda tak se tady s jeho fanynkama nepřu....spíš bych byla ráda za soukromí než se tady dohadovat...a ta druhá krystýna hellichová může bejt vlastně tamta kristýna...ale krystýno abys tohle pochopila musela bys mít IQ aspon jako pokojová teplota... *4* *4*
  • Re: Re: Proč ?

    Ano naprosto souhlasím s Babu... Prostě a jednoduše jen pouhá diskuse.. A také bych asi neřešila nějaké ty intimnosti tady. A ještě ktomu když 4/5 holek zde je určitě míň jak 15 let.... A když ,,Kristýna" zde napíše, že ,,vy o sexu víte uplný ho*no", tak to mi příjde opravdu už moc... Ale tak tady asi nevyřešíme nic.... Jen si můžeme s někým (např. s Babu a i to co psala anonym) podiskutovat, a docela i na úrovni... Prima holky, děkujuu Vám za to.... *14*
  • Re: Proč ?

    Hmmm, tak to je zajívamé. Chudinky ty náctileté slečny, které tak marně doufají. *9* Já si tedy moc nemyslím, že je ti jedno, co si lidi o tobě myslí, protože jinak by si nad touto diskusí mávla rukou (jak už tady psala Kiťule), zasmála se tomu a šlo by se dál. Ať si tady puberťačky píší, co chtějí. Ale když čtu, co jsi tady napsala, tak mi to přijde jako reakce šilené puberťačky a né dospělé a zodpovědné osoby. To se na mě opravdu nezlob, Kristýno, ale něco takového bych napsala možná tak v 16. Ale vzhledem k tomu, že už je mi nějaký ten rok přes dvacet a mám opravdu jiné starosti, než řešit, jestli je tahle celebrita volna nebo ne (i když platonická láska byla super *14* ), prostě bych něco takového neřešila. *13* Nevím, co by asi Lukáš říkal na to, co jsi tu psala (pokud to už nečetl). Ale např. mému příteli by se asi moc nelíbilo, že řeším intimní záležitosti s hordou neznámých slečen na nějaké (primitivní, jak jsi napsala) diskusi, byť o tom hřebci to byl kompliment. *1* Nad tvým jednáním jsem opravdu kroutila hlavou a asi ještě nějakou minutku, možná hodinku budu, protože dýl už to řešit nechci, mám jiné starosti *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit