Přejít na výpis diskuzí

Lukáš Kantor

OSOBNOST 24.3.2008 
153 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • čauký

    Ahoj Kristy, poslala jsem Ti mail, tak mrkni .. pa *4*
  • Proč ?

    Protože si kluci chtějí zachovat pověst "volných rebelů" .. Je mi vcelku jedno co si o mě myslíte, taky mám své mínění o Vás ..
  • Re: Re: Re: a dost!

    Ano, diskuse je to velice zajímavá... To máš pravdu, také jsem na chatu snima četla, že když odpovídali na otázku, zda má někdo znich přítelkyni, tak Lukáš patřil mezi ty VOLNÉÉ... Myslím, že je nereálné aby o tom nevěděli... Na XF párty a tak se asi nedá nic utajit nebo... *1* ...
  • Re: Re: a dost!

    Slyšela jsem od kámošky, že je tu zajímavá diskuse, tak sem juknu a ona je to pravda. Docela se tu bavím. *1* Mně je popravdě fuk, jestli spolu chodíte, nebo ne. ALE zvědavost mi nedá, abych se nezeptala. Když se tedy tak milujete a chodíte spolu, tak proč se k sobě nemáte? A proč kluci na každém chatu prohlašují, že je Lukáš volný? Oni snad o vás neví? *7* Nebo je to strategický tah, aby si udrželi hodně fanynek? Jinak přeji všem krásný den. Babu *3*
  • Re: a dost!

    No to by mě zajímalo proč?!... Ale ono je to jedno jestli jsi to ty nebo nejsi... Ale prostě si jen myslím, že pokud to jsi opravdu ty, tak je divné, jak se tu obhajuješ. Já nevím, já bych asi jen mávla rukou a neřešila to... Ale to je individuální postoj k věci. Ano také si myslím, že ,,Lukáš je bezproblémový mladý muž, který ví co chce." To je pravda. Jen diskusím se nedá věřit no.. Zde se může každý vydávat za kohokoli. Ale to je fuk. Tak se mějte a přeju VŠEM hodně štěstí... Pááá Kiťul...
  • !!!

    Ahoj holky .. Chtěla jsem Vás jen přesvědčit, že Kristýnu leichtovou dobře znám .. Studovala jsem s ní Konzervatoř .. A řekla bych, že tohle Kristýna psala .. Je to hodná a milá holka .. Nevím, jestli ještě pořád chodí s Lukášem, ale viděla jsem je spolu i jsem měla tu čest s Lukášem .. Je to bezproblémový mladý muž, který ví co chce .. "Kristý, jestli si to přečteš, napiš mi na mail"
  • Sorry

    Chtěla jsem napsat milujem *14*
  • a dost!

    Hele, mě je fuk, jestli mi nevěříte .. S Lukášem se milejem a nevím co je komu do toho, že na nějakým rozlučkovým večírku jsme se k sobě neměli .. A víte proč ?
  • Re: Re: výborně

    tu sem tam bohužel neviděla.ale to je fuk....ale taky se tu psalo že chodí se sestřenicí ungrový...tak nevym jestli je to pravda *7*
  • Re: výborně

    Jsem ráda, že semnou souhlasíš, protože to se opravdu nedalo neodepsat jí... Já jinak na tokovýho diskuse nechodím ale kamarádka mi psala ať si to přečtu, že to stojí za to...
    Taky s tebou souhlasím, všichni jsou uplně super, ještě jsem se bavila s Kubou, a teda taky chvilku s Annou Ungrovou, sice jsem ji v soutěži nemusela, ale tak tam mi to bylo jedno *15* ...
  • výborně

    kitule si zlatá sama bych to nevystihla líp......myslim si )pe to samý.....na tý rozlučce sem byla taky a bavila sem se s OLDOU,LUKYNEM, A JANEM sou super ....takže kristýno se laskavě stáhni
    *1* *1* *3* *3* *15* *15*
  • Re: Lukáš a já

    Holka, jestli to jsi ty tak si opravdu trapná. Myslím si, že by se K.Leichtová k tomuto nesnížila, aby psala do této diskuse. Jinak v PO jsem byla na XF párty a moc mi nepřišlo, že by Lukáš sní něco měl. Řekla bych, že Lukáš je volný. Chová se tak i to všude píše, že není zadaný. Takže klid. A ty Kristýno, by si se měla klidnit... Vydávání za někoho jiného je opravdu necharakterní a trapný... Zamysli se holka. A jestli to jsi opravdu ty tak si trapná celá. Fakt sorry, ale tak to prostě je...
    Jinak holky Lukáš je fakt v pohodě, na rozlučce snima jsem se sním bavila a je uplně normální a takovej docela dost přátelský :-), nee fakt bylo to tam super. Ale sorry holky, taky si myslím, že 3/4 z vás chodí ještě na základku, ale platonická láska je také pěkná. Přeju vám to...
    Tak se mějte krásně... Pááá K...
    Jo teď si tak uvědomuji, neznamená, že když se jmenuji Kristina, že tu teď obhajuji to co psala tzv. Kristýna Leichtová... *1*
  • Pravopis

    A holky, když píšete mé jméno, napiště ho alespoň správně, ok ? Díky ..
  • Lukáš a já

    Nechci se s Váma o ničem dohadovat, myslím, že to nemá cenu .. Lukáš se může líbit každému, je to Vaše věc .. Já Vás nesoudím, ale vynechte mě z této diskuze .. Díky Kristýna Leichtová
  • Re: Re: Holky!!

    Co se ji omlouvas, tohle neni Krystina. Nekdo si z vas dela srandu. Asi se nekdo hodne nudi... *1*
  • MOE CHYBA

    OMLOUVAM SE TEĎ JSEM SE SPLETLA APODÍVALA SE BLBĚ OMLOUVÁM SE KRYSTÍNĚ!A JINAK MOC VÁM TO PŘEJU *4*
  • Nějaký divný

    Hele lidi já nwm...ae příjde mě to divný že jednou napíše Kristýna něco negativního a minutu potom už píše takový pěkný věci *7* nwm no...jinak NECHCI NIKOHO URAZIT
  • Je nej...:-*

    On je brostě boží!!! Nemám slov, je to skvělej člověk a to ho nehodnotím jen kvůli All X... *14*
  • Re: Holky!!

    Máš pravdu Kristýýý, promiň
  • A ještě něco!

    A ještě se zde o mě zmíníte, tak Já Kristýna Leichtová požádám o kontrolu tohoto primitivního diskuzního fóra. Nemám ráda, když se někde o mě mluví .. A jestli chcete některá z Vás, být herečkou, jako já, tak se chovejte sluště, nelepte se na zamilovaný kluky a učte se, ať mužete jít na konzervatoř třeba jako já a Lukášek ..

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit