Přejít na výpis diskuzí

Lukáš Šembera

OSOBNOST 21.4.2009 
48 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ahojky Lukášku

    Ahojky Lukášku , moc ti držím palce , jsi jednička , když budeš bojavat a já vím , že budeš tak vyhraješ ... věřím ti moc , přeji hodně štěstí *4*
  • Hodně sil

    Ahoj Lukáši,přeji tobě i tvým rodičům hodně sil. Bojuj ,teď jedeš nejdůležitější závod života. Mám 19letého syna,který taky sportuje - už jsme také zažili hodně špatný pád - bojoval-zvítězil.I TY TO MUSÍŠ ZVLÁDNOUT - DRŽÍME TI PĚSTI.
  • :-)

    Luki moc ti držím pěsti na uzdravení,bylo by škoda takového krasného kluka jak jsi ty :-) Hodně štěstí!!! *14* *14*
  • frantiska101

    Ahoj Lukas

    Prajem ti skore uzdravenie :-)) moc ti drzim palce :-)
  • Držíme palce!

    Hlavně ať jsi z toho brzy venku:) Co nejdřív se uzdrav, ať nenecháš svoje fandy ve štychu moc dlouho!:) Přeju štěstí a co nejvíc dalích úspěchů o:);)
  • Držíme palečky!!

    Ahoj Lukáši, chci Ti za naši rodinu popřát hodně sil a pevné vůle! Nevzdávej se a bojuj!! Mám 2 syny 15 a 18, vím, jak asi tvým rodičům i tobě musí být. Proto vám všem přeji hodně sil a Tobě hodně štěstí!!!!! *4*
  • hlavne zdravi

    luki, preji ti hodne pevne vule.. to zvladnes..
    • lonelka

      Re: hlavne zdravi

      Luki doufám že se uzdravíš a všem vytřeš zrak.........držím ti palečky *14* *14* *14* *4* *1*
      • Re: Re: hlavne zdravi

        ahojky Lukasku drzim ti moc palce to zvladnes verim ti moc....nenate na nej niko cislo a jsem ho omilem smazala *14* *14* *14* *14* *14* *14*
        • Re: Re: Re: hlavne zdravi

          ahoj LUKY drzim palce a sem stebou a zvladnes vit ze jo ja ti verim sem stebou *14* *14* *14*
  • to zvládneš

    Luky drž se ty to zvládneš
  • nemicek_9

    ...

    Ahoj Luky jen ti chci popřát hodně štestí na uzdravení a musim ti říct že i s tim monclem seš pořát krásnej *14* takže koukej bojovat a uzdravit se chci tě zase vidět na trati zavodit...pa anet *14*
  • OPTIMISTA

    Není hezký to co se ti stalo,ani pro tebe jednoduchý..Neznám tě teda osobně ne,skoro nikdo tě tu nezná,ale už jenom z těch článků jak bojuješ a seš optimistickej nebo alespoň se snažíš de poznat jak úžasnej si člověk.A ty ten boj vyhraješ!! UŽ nekolikrát si vyhrál tak vyhraješ i tohle. Co nejdřív se uzdrav a nevzdávej to! =o*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit