Přejít na výpis diskuzí

Marie Poledňáková

OSOBNOST 31.12.2006 
33 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • DÍKY

    Dobrý den paní Poledňáková, srdečně Vám děkuji za Vaše nezapomenutelná díla. Doprovázíte mě na mé cestě životem už třetí desítku a musím říct, že už jste se mi nejednou opřela do plachet. Mám moc ráda Váš humor, pohled na svět, jednoduché a nenucené podání, milou "tvář", svěžest, lehkost a neutuchající optimismus. Miluji všechny vaše filmy i knížky, ale nejraději se teď s Lukáškem (2 roky) díváme na Jak vytrhnout velrybě stoličku a Jak dostat tatínka do polepšovny. Už abychom potkali taky takového taťku *1* .. Přeji Vám pevné zdraví, neutuchající humor, hodně radosti a dobrých přátel. Ať se Vám daří. Lenka
  • Balzám na duši

    Právě jsem už po x-té shlédl "tatínka v polepšovně". Nádhera, nádhera.... to je život ještě v době, kdy jsme neměli televize, rozhlasy, kina ... plné krve, násilí..... alespoň na chvíli jsem se dostal do stavu spokojenosti, dobré nálady. Jen nevím, kde jste to tak fantasticky "odkoukala". Díky za to, co jste vytvořila a díky za to, co ještě vytvoříte. Doufám, že toho bude hodně. *14* *14* *14* *14*
  • Kontakt

    Srdecny pozdrav ze zahranici. Vazena Pani Polednakova.Rad bych Vas kontaktoval.Nemam vsak zadny kontakt.Pokud byste mela zajem o tema k Vasemu novemu filmu setkani otce syna po 29 letech.Kontaktujte mne prosim ne uvedeny e-mail. Muhu Vam (pokud budete zajem) poskytnout zivotni trampoty moje osobni trochu deprimujici,ale i vesele setkani tedy pouze po 25.letech s biologickym otcem. Mejte se pekne a preji mnoho dalsich uspechu. Dekuji Richard Pokorny south Florida USA *4*
  • Marie

    Vážená paní Poledňáková, dovolte mi, abych Vás pozdravila ze severočeského Mostu.Můj veliký problém spočívá v tom, že jsem se pokusila napsat větší povídku s pracovním názvem Marie ale od té doby leží v psacím stole.Nemám vůbec ponětí jak bych ji mohla někomu nabídnout,aby mohla být otištěna. Protože Vaše filmy jsou skvělé ráda bych Vám tuto povídku věnovala a možná,že by jste mi dokázala poradit. Jen nevím kam bych ji měla zaslat a jestli by jste se neurazila. Přeji Vám hezké dny. Ivana Kolenová, Brigádnická 2682 434 01 Most, tel.602139268
  • Dobry den

    Paní Polednáková,-Jsem s celou naší rodinou velkým obdivovatelem Vaší Filmové tvorby.Filmy ,které točíte jsou krásné!!-Chci vám popřát Spousty dalších krásných filmů a mnoho pracovních úspěchů.-Nevite Tady náhodou nekdo ,kde je pochovaný Tomáš Holý??? Děkuji.
  • Paní Poledňáková,
    mám napsaný příběh a nevím jak postupovat. Dalo by se říci tragikomedie, já to dnes vnímám spíše jako komedii. Ráda bych Vám ho nabídla nebo bych Vás chtěla poprosit o radu jak dál. První díl jsem rozpracovala na několik stran, ostatní mám stručně na jedné straně, je jich asi 35dílů. Nevím jak sehnat na Vás kontakt. Ozvete se mě? Budu Vám moc vděčná, e-mail:mpjmzl@seznam.cz
  • VH

    Dobrý den,

    již léta se chci zeptat paní Poledňákové, zda-li je to ona, která se znala s básníkem Vladimírem Holanem. Jednou jsem dokonce rozepsala dopis na toto téma, ale neodeslala. Mám výstřižek z novin, kde je paní Poledňáková mladá a z profilu, černovlasá, takže si vůbec nejsem jistá. Jen její jiskřivý humor napovídá, že by to mohla být ona, kterou VH opakovaně přijal ve svém domě a řekl jí při prvném setkání : cože, takový talent a vy nemáte hrb ? Dále jsem četla, že byla kvůli těmto setkáním s básníkem vyloučena ze školy, myslím ze střední, grafické, usínala při hodinách únavou, že jí jednou, když odporovala, že nemůže docházet, protože má kvůli tomu potíže, jí řekl, něco jako prosím bez podmínek, beze změny, nebo už nechoďte ... taky jsem četla jeho nádhernou báseň nějak tak to bylo ... taky jsem tam někde podala svědectví a byla přitom přistižena při lži, poslyšte, neměla byste lhát ... anebo ... potkat kněze u benzinové pumpy, není to dvojlomné ? Připouštíte, že mu šlo o únik ?
    ... nezasvěcenému budu ted připadat jako cvok, omlouvám se, ale tak moc bych chtěla zjistit a číst a slyšet o tom, že spisovatelka Marie Poledňáková je skutečně ta, která měla to štěstí a znala se s VH. Co já bych za to dala. Naprosto ojedinělý a výjimečný básník. Jediný na světě s takovým talentem. Můžete mi někdo něco komentovat k tomu ? Hodnotit příspěvek, to si teda neprosím. mc
  • Přání k narozeninám

    Hodně zdraví přeji - spolužák z gymplu,býv.solista baletu Laterny magiky *3*
  • Marie Poledňáková

    Milá paní Marie
    Blahopřeji Vám k Vaším dnešním narozeninám.
    Přeji Vám hodně štěstí,zdraví a hodně zdaru ve Vaší profesi. *4*
  • Pani Marie,ziji 31 roku v USA a Jak vytrhnout verlibe stolicku nebo Jak dostat tatinka do polepsovny jsem videl 30x az 40x. Nyni se se mnou diva casto vnoucek, ma 3 roky a mluvi take cesky, takze Vaskovi rozumi. Jsou to jeho nejoblibenejsi filmy, vzdy se chce divat na Vaska. Dekujeme Vam z Colorada.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit