Přejít na výpis diskuzí

Marie Poledňáková

OSOBNOST 31.12.2006 
33 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dobrý den paní režisérko!
    Od neděle kdy jsem znovu, snad už po padesáté, sledovala "Dva lidi v ZOO" přestože tento film znám téměř nazpaměť. Snažila jsem se na Vás sehnat nějaký kontakt přes Google, ale bez úspěchu. Věřím proto, že se tento příspěvek Vám dostane a budu Vám moci napsat. Honzovi a Martinovi bude letos v květnu 34 let a možná, pokud byste měla chvíli času, by Vás zajímalo, kudy se jejich životy ubírají a co dělají.
    Budu se moc těšit na Vaši odpověď - jankamorce@seznam.cz, mobil 603 552 888 *14*
    S pozdravem a přáním krásného dne Jana Morávková
  • Krásný večer paní Polednáková,
    předem Vás srdečně zdravíme a přejeme hodně zdraví,štěstí do roku 2014,dnes 29.12.2013 jsme s rodinou,no holkám už je 23 a 18,udělali výlet po stopách, Jak dostat tatínka do polepšovny,Krčkovice,Věžák,Semínské údolí a také chaloupku jsme našli ,domů jsme se vraceli spokojeni,rád bych Vám řekl,že před šesti roky jsme si kupovali u Turnovska chaloupku a náš první dojem na vesničku a chaloupku i když je asi o 20 km jinde a dodnes na ní makáme ,byl Váš film,prostě taková vesnička klid a pohoda na dušičce .Ještě jednou Vás zdravíme a díky ,točte dál už se těšíme na další Vaše pohodový filmy.Radka a Pavel Cinibulkovi,Chrastava,cinibulk2@seznam.cz
  • DOBRÝ DEN 11.1.2008

    dobrý den paní polednáková chci se zeptat je mi 14let a a u nás na škole nám paní učitelka řekla že vyhlašujete konkurz do vašeho nového filmu že sháníte kluka od 14 do 15 let s tmavímy vlasy a s tanečním nadáním a chci se zeptat jestli je to pravda a kde bych popřípadně sehnal informace děkuji moc předem kdyžtak jestli byste mohla poslat informace na e-mail filalien@seznam.cz děkuju filip
  • Pokračování

    Dobrý den, Vaše filmy scénaře a ty veškeré režie, se Vám povedly. Naprosto úžasně. K poslednímu filmu Jak se krotí krokodýli byl kouzelný, ale také by chtělo pokračování. Filmy jsou lékem proti depresi. *4*
  • I kojenci Vaše filmy zbožňují

    Dobrý den paní Poledňáková,
    chtěla bych Vám jménem celé rodiny poděkovat za úžasné filmy, kterými nás bavíte již řadu let. Nyní jsou mi navíc největší oporou na mateřské. Mimo syna (6 týdnů) máme i dceru Evičku (1,5 roku), která se dá přirovnat k neřízené střele, a jediné co jí dokáže zklidnit, jsou právě Vaše rodinné filmy, jež sleduje od svého prvního roku s ohromným zalíbením.
    Přeji Vám mnoho dalších dobrých inspirací a úspěšných filmů.
    Petra K.
  • tamara.ludvova

    Máš krásné oči, když pláčeš-nevěsto

    Milá paní Maruško.
    Mám ráda Vaše filmy, protože jsou lehké, odpočinkové a člověk zapomene na všechno, co se momentálně děje kolem a je mu dobře.
    Napsala jsem knihu, kde je také obsaženo vše a přiznám se, že jsem to nosila v hlavě jako námět na film. Vím, že je to ode mě troufalost, ale kdyby jste měla zájem si jí alespoň přečíst a říct svůj názor byla bych Vám moc vděčná. Poslala bych Vám ji obratem buď v tištěné podobě, nebo přes PC.Název má stejný jako titulek mého příspěvku. Příběh začíná v letech 70 a končí v současnosti.
    Moc a moc Vás zdravím a přeji hodně krásných filmů i osobních úspěchů.
    vaše fanynka tami. *14*
  • tamara.ludvova

    Dotaz/tamara.ludvova@seznam.cz

    Prohlížím tyto stránky skoro každý den. Není mi dost jasné, proč na dotazy nikdo neodpovídá, nebo nepoděkuje za přání. Máte snad jiný systém na který jsem ještě nepřišla?
    Děkuji.
    Tami *14*
    • Re: Dotaz/tamara.ludvova@seznam.cz

      Tato stránka nefunguje jako spojení s osobnostmi ale jen jako informace o osobnostech a pokud vám nejaká celebrita odpoví tak jen proto, že se dívala na to co ji píšete. Není její poviností sem chodit a odepisovat! *4* *9*
  • Líbáš jako Bůh!

    Vážená paní Poledňáková. Jmenuji se Helena. Můj manžel se jmenuje František.Žijeme téměř 30 let ve spokojeném manželství. Mám přítele, který bydlí v našem domě.Je to velký kutil. Manžel má 30 letou přítelkyni, která má chalupu na horách. Její bývalý manžel jezdí na chalupu společně s mým dospělým synem. Také mám dvě roztomilá vnoučata a mladší sestru s dětmi. Jsme velká a spokojená rodina... Podobnost s filmem náhodná. Podezřívám Františka, že Vás kontaktoval... Děkuji Vám za úžasný film. Helena
  • Film?

    Kdy budete psát další film? To by bylo fajn, kdybyste psala další film, ale chtělo by to po vzoru starších filmů, které tam byly.
    • Líbáš jako bůh

      Dobrý den, pani Poledňáková,
      dnes jsem konečně viděla film Líbáš jako Bůh, děkuji a prosím pište a filmujte dál, moc se těším Lída Hrušková
  • pozdravujem Vas

    Dobry den prajem, mila pani Marie. chcela by som Vam poslať list len neviem adresu.Neviem či na tejto stranke prispevky čitate alebo nie.. to co vam chcem povedat tu pisat nechcem.prajem krasny den .ak by ste bola taka zlata a odpisala mi tak budem mať druhe vianoce obdivujem vasu tvorbu. Lubica *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit