Přejít na výpis diskuzí

Marilyn Monroe

OSOBNOST 31.12.2006 
140 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • fatalis

    Dodatek

    V matrice úřadu životní statistiky na ministerstvu zdravotnictví byla zapsána jako Norma Jean Mortensonová.V mládí bývala někdy známá jako Norma Jean Bakerová.Od dvaceti let byla Marilyn Monreová,ale až sedm let před smrtí toto jméno přestala odmítat jako zákonné.
  • Norma Jean/e Mortenson

    Jedna drobnost:MM nebyla vlastním jménem Mortensen, nýbrž Mortenson. Často se v tom dělá chyba ...
  • Re: Re: LEŽ

    No právě...a dost z nich je dost nepravděpodobných *9*
  • monisslovesmiley

    Re: LEŽ

    Klid jo? :) Je spoustu verzí o její smrti. Že na ni Kennedy poslal mafiány, že se předávkovala, že ji zabil její doktor, že ji zabil sám Kennedy, drogoví dealeři ap. ap. ;)
  • Re: Re: Marilyn

    No,nevím o tom,že by Madonna hrobku skutečně zakoupila,spíš to jen trousila do médií,aby se zas něčím zviditelnila.Ostatné totéž dělala i Britney-také toužila po hrobce vedle MM.Nad MM odpočívá milionář R.Poncher,jehož manželka loni dražila svou hrobku vedle vlevo nad MM.Přímo vedle MM bude odpočívat Hugh Heffner-majitel Playboye.Ten přece prohlásil,že on nemůže odpočívat vedle nikoho jiného než vedle své první playmate:-)No,máme ještě šanci,vedle MM tak zůstávají stále 2 hrobky volné,viděla jsem to na vlastní oči:-)
  • Re: Re: Re: škoda...

    szmanda:A svedeš si představit spolykat 40 tabletek?Jen tak, zapitím 1 sklenice vody?já ne, musela by se těma kapslema udusit...A proč by pak při pitvě bylo zjištěno,že žaludek tablety ani barviva z nich neobsahoval,ale za to esofág byl pomalu až do konečníku krvavě zbarven?Nezapomeňme,že to byla 60.léta a hvězdy používaly klystýry... *9*
  • Re: Triko

    Jukni na net , na ebay.de nebo ebay.com - tam těch triček je!:-)
  • LEŽ

    To , že se Marilyn předávkovala se možná psalo v novinách ale jen málo lidí ví, že byla zavražděna drogovými dealery... :o((
  • Re: Marilyn

    Madonna ji má velice ráda, obdivuje ji a dokonce koupila hrobku hned vedle té její, chce po smrti odpočívat vedle svého velkého symbolu. Marylin byla jedinečná, byla ve skutečnosti velmi osamělá a celý život hledala zázemí, které ji už od dětství obvrosky chybělo a po přečtení bezpočtu knih o jejím životě se přikláním spíš k vraždě, sousedi byli zastrašováni, aby nekomentovali cvrkot, který se v osudný den kolem jejího domu rojil a mnoho lidí se ji mohlo chtít zbavit, buď sami Kennedyovi, tajné služby nebo mafie, která měla prsty i v jejich vraždách. zkrátka, pravda bude asi nadosmrti pro veřejnost utajena, jen pár vyvolených zná pravdu o její smrti, ale ti dostali velice dobře zaplaceno za mlčení. a pomalu také vymírají. a v Americe asi někdo moc nechce, aby se tohle tajemství dostalo na světlo boží. Už několikrát vrchní soud v USA zamítl žádost o obnovení vyšetřovaní její smrti.
  • lilonely

    Re: bimbac

    No super: ...merilin vipadala jak vesnicka kachna.... a kdo jsi v tom případě ty? *1*
  • lilonely

    Re: Štětka

    Blé, fuj, ty seš monstrum *9* A nepřekrucuj fakta!
  • lilonely

    Re: Re: Re: Smutný...

    Těch knih je strašně moc a já bych si nějakou ráda přečetla, akorát nevím, kde začít. Jo a celkem mě šokovalo, co je na Wiki o jejím zdraví a taky o těch potratech. Chudinka *9*
  • Re: Re: Re: škoda...

    Náhodou jsem ji sehnala v knihovně :D ale jinak rozhodně doporučuju,moc mě bavila :)přeji úspěšné shánění *4*
  • Re: Re: Smutný...

    Marilin milovaná byla! Podle mě si jen vybírala špatně typy, pány starší a usedlé, kteří nebyli svolni k jejímu pestrému životu. Ale nevěřím, že ji ani jeden opravdu nemiloval. A pokud jste přečetli a viděli nespočet děl o Marilin, víte, že trpěla pocitem méněcenosti a často se podceňovala a navíc ani s ní nebylo vždy jednoduché vyjít. Ano, byla nešťastná a myslela si že nemilováná, ani se nedivím, každý, kdo jí byl blízký( milenci, doktoři, přátelé i zaměstnanci ) ji vlastně zradili.A Kennedyové za to o pár let později zaplatili !
  • Re: Smutný...

    Ano to musela.. Psal to i Anthony Summers ve své knížce ,,Tajné životy Marilyn Monroe''. Ona toužila po lásce. Chtěla být milována.
  • Re: Štětka

    OMG, Catherine Zeta-Jones! Kde žiješ? Marilyn byla, je a vždy bude úžasná. Co nějaká Catherine dokázala? Marilyn předběhla svou dobu o 20 let, ona byla něco novýho! Catherine je tuctovka!!!
  • szmanda

    Re: Re: škoda...

    Ty máš opravdu knihu od Roberta Slatzera? Já o něm četla....o tom, že byl zhruba 3 dni ženatý s Marilyn:)Můžeš mi prosím říct, kde jsi knihu sehnala? *4* *4* Děkuju
  • szmanda

    Re: Re: Re: škoda...

    Podívejte se na moni osobnost: Joe DiMaggio
    byl to manžel Marilyn
  • szmanda

    Re: Marilyn

    Myslim ze by to marilyn dost nastvalo, ponevac ona nesnesla kdyz mel treba nekdo v jeji blizkosti stejny odstin barvy vlasu...
  • szmanda

    Re: Re: škoda...

    Prý to byla náhoda...neměla kontrolu nad barbituráty atd. Už sama nevěděla, kolik si toho vzala. Spolikala toho kolem 40ti.
    Ale také se nevylučuje vražda.

    To napsal Anthony Summers podle zdrojů

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit