Přejít na výpis diskuzí

Marilyn Monroe

OSOBNOST 31.12.2006 
140 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • szmanda

    Re: ,,Nebyla to legrace,,

    "...oženit se s elektrickým proudem" *3* opravuji
  • lilonely

    Smutný...

    Tak si představte, že vás celej život mají lidi rádi jen kvůli tomu, jak vypadáte. Nikdy pro vaše názory, talent nebo myšlenky, ale vždycky jen proto, jak vypadáte. Ona mohla být chytrá, vtipná, hodná, ale stejně s ní všichni milenci chodili jen proto, že byla krásná. Musela mít strašně osamělej život. *9*
  • lilonely

    Re: Triko

    V H&M. Takový spíš větší, skoro jako šaty, bílý, nádherný.
  • Re: škoda...

    Já bych nevyřadila ani vraždu.V knize ,,Příběh Marilyn doopravdy,,se píše,že od bratrů Kennedyových(s oběma měla poměr) znala smrtelně tajné informace o plánovaném atentátu mafie na F.Castra,které si zapsala do svého červeného deníku(o kterém pár lidí vědělo),a to je možná důvod,proč ji mohli zavraždit!!!
    Mimochodem,autorem knihy je Robert Slatzer,který byl krátkou dobu manželem Marilyn!
    Knihu vřele DOPORUČUJI!!!
  • Re: škoda...

    Já bych nevyřadila ani vraždu.V knize ,,Příběh Marylin doopravdy,,(údajně je autorem její bývalý manžel)se píše,že od bratrů Kennedyových(s oběma měla poměr) znala smrtelně tajné informace o plánovaném atentátu mafie na F.Castra,které si zapsala do svého červeného deníku(o kterém pár lidí vědělo),a to je možná důvod,proč ji mohli zavraždit!!!
    Mimochodem,autorem knihy je Robert Slatzer,který byl krátkou dobu i manželem Marylin!
    Knihu vřele DOPORUČUJI!!!
  • Re: Re: Re: Triko

    Maximum, už ho mám *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • marlon83

    Re: Re: Triko

    Pise mi plno lidí a ptá se mě na tu adresu a nemam tolik času odepisovat. Fora jsou na to aby se šířili dobré zprávy, tak tady je jedna dobrá: adresa na triko s Marilyn je www.xavier.cz *3*
  • Re: Merilyn Monroe

    Marilyn ? uzasny nohy, to se musi nechat :) ja ji proste zeru :)
  • angelica

    Re: Triko

    to marlon83 Dostala jsem na narozeniny moc hezké, koupene v Eshopu, ale nemuzu tady asi psát adresy, tak ti napisu zprávu To "brzo" sháníš dárky *4*
  • angelica

    Re: Triko

    Dostala jsem na narozeniny moc hezké, koupene v Eshopu, ale nemuzu tady asi psát adresy, tak ti napisu zprávu To "brzo" sháníš dárky *4*
  • marlon83

    Triko

    Sháním triko s Marilyn pro přítelkyni na Vánoce, ale nemůžu sehnat. Nevíte o něčem?
  • alexander

    Vražda?

    Je těžké si udělat názor,jestli se ůžásná,skvělá podle mě chytrá Marilyn Monroe spáchala sebevraždu.Já osobně si myslím že ne,i když brala prášky na spaní ve velkých dávkách na denním pořádku,ale jsem strašně alergický na Kennedyovi,tam si myslím že je náznak žárlivosti a co ten telefon?!
  • carol7.1

    Re: škoda...

    Mám pocit že sebevražda. Někde jsem četla že to udělala proto že jí nebrali dost vážně jako herečku. Ale nevím jestli je to pravda
  • chibajs

    škoda...

    škoda že zemřela tak mladá.Byla bezvadná herečka a zpěvačka.Velmi krásná.Taková už se nenajde.Snad se má v tom nebi dobře.Jak myslíte že zemřela?Vražda,nebo sebevražda *7* ?
  • dahliapoverty

    Přidání mp3

    Zdravím a pěkně prosím, neví někdo jak přidat na tento profil Marilyn Monroe mp3? Mám její píseň z filmu Někdo to rád horké, ráda bych ji sem vložila, ale nepřišla jsem na to, jak to udělat. Pokud to někdo víte, napiště mi prosím na mail: dahliapoverty@seznam.cz. Díky
  • Re: ,,Nebyla to legrace,,

    Bůhví,jesi s ní Bolanos vůbec mluvil,všude se jen objevuje zmínka o jejím hovoru s DiMaggiem Jr.v den,co zemřela...
  • bi

    ,,Nebyla to legrace,,

    ,,nebyla to legrace,oženit se s elektrickým světlem.,,
    ( Joe DiMaggio)

    ...Nejde mi do hlavy ten telefon
    José Bolaňose..................... *13*
  • Re: prodám knihy - doplnění

    mail:

    n.natalie@atlas.cz
  • prodám knihy - doplnění

    Ještě doplnění k níže uvedenému seznamu knih:

    Donald H. Wolfe:
    Vražda Marilyn Monroe
  • prodám knihy

    Prodám tyto knihy o marilyn, vše výborný stav, neponičené, jako nové:

    Anthony Summers:
    Bohyně. Tajné životy Marilyn Monroe.
    (440 str., čb foto, vydalo n. BB art v r. 2002)

    (2ks)
    Barbara Leaming:
    Marilyn Monroe
    (356 str., čb foto, vydalo n. BB art v r. 2002)
    Zájemci ozvěte se prosím na výše uvedený e-mail.
    Natálie

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit