Přejít na výpis diskuzí

Marilyn Monroe

OSOBNOST 31.12.2006 
140 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • marlon83

    Triko

    Sháním triko s Marilyn pro přítelkyni na Vánoce, ale nemůžu sehnat. Nevíte o něčem?
    • Re: Triko

      Jukni na net , na ebay.de nebo ebay.com - tam těch triček je!:-)
    • lilonely

      Re: Triko

      V H&M. Takový spíš větší, skoro jako šaty, bílý, nádherný.
    • angelica

      Re: Triko

      to marlon83 Dostala jsem na narozeniny moc hezké, koupene v Eshopu, ale nemuzu tady asi psát adresy, tak ti napisu zprávu To "brzo" sháníš dárky *4*
      • marlon83

        Re: Re: Triko

        Pise mi plno lidí a ptá se mě na tu adresu a nemam tolik času odepisovat. Fora jsou na to aby se šířili dobré zprávy, tak tady je jedna dobrá: adresa na triko s Marilyn je www.xavier.cz *3*
        • Re: Re: Re: Triko

          Maximum, už ho mám *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
    • angelica

      Re: Triko

      Dostala jsem na narozeniny moc hezké, koupene v Eshopu, ale nemuzu tady asi psát adresy, tak ti napisu zprávu To "brzo" sháníš dárky *4*
  • mnese taki moc libi marlyn monroe je nezapomenutelna herecka a taki osobnost. *4* *14* *3*
    • Ty se radši uč češtinu a neseď u kompu.
  • Doporučuji knihu (vynikajicí životopis) Marylin Monroe - Donald Spoto
  • Sexbomba

    No dneska jsem narazila na fotku..Kde byla Christina Aguilera a Marilyn Monroe
    nevím proč ale Christina se docela ponižuje hrát si na Marilyn Monroe přišlo mi to docela ubohé.. *13* *13* *13* *13*
  • phoebenka009

    Škoda že zemřela tak...

    Škoda že zemřela tak mladá. 36 je opravdu málo. Je mi to líto že jsem jí nemohla poznat tak jako třeba Liz Taylorovou. *9*
    • ichbinteufelin
      Liz Taylor umřela teprve minulý rok
  • Dobrý den na fb jsem vytvorila stránku Marylin Monroe cz, kde jsem se snažila dát fotku vždy k danému článku treba se vám bude libit a můžete navzájem diskutovat.Sice jsem v poslední době toho příliš nepridala tak to napravim
  • Věříte tomu?
    http://www.dailymail.co.uk/news/article-3080063/Marilyn-Monroe-died-result-medical-negligence.html
  • Když jsem byla mala Marilyn sem zboznovala byla strašně hezká a sympatická mamka mi oni vyprávěla pribehy ze milovala balet atd. A me to strasne zaujimalo a zajimalo hrala jsem takove hry s Marilyn a moc me to bavilo marylin je skvelazena a nevim proc ji nadavate zila Tak kratoucky zivutek byla strasne hezka chtela bych byt ako ty ty zlato moje porad na tebe Myslim jak jsem Te ve hre oblikala a licila a vis co marylin? Ja nikdy nezapominat a vzpominam na tebe( Jen v dobrem) zlato me tak pusu tam nahoru maryl cauky
  • životopis

    Ahojky všichni,jukněte na Wikipedii,přispěla jsem článkem o MM.Snad je to ok.Díky,Andy *5*
  • mrschoco

    ou bozska Marilyn

    Marilyn Monroe...ou bozska Marilyn.ty krasne platinove vlasy....ruda rtenka ...nadhera...skoda ze jen uz tu neni :(.. proste porad bude sex symbolem ...a asi i proto se inspiruje spousta zen a taky i celebrit...napr:...Gwen Stefani a jak uz tu bylo zminovano Christina A. ...je skoda ze takovych krasnych zenskach je ted uz malo...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit