Přejít na výpis diskuzí

Marilyn Monroe

OSOBNOST 31.12.2006 
140 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Byla dobrá

    Je celkem škoda že umřela ...Ona se přdávkovala a četla jsem že to hrozi i Lidsy lohan *9*
  • NJN

    Hele , ze to byla chvili prostitutka ???
    • Re: NJN

      To KUKU:Nedá se říct,že prostitutka,jen sama přiznala,narozdíl od jiných hvězd jako byla třeba Taylorová,že spala s producenty,aby získala roli,kaou chtěla *5*
  • marilyn je nej

    marilyn je skvělá,mám o ni blog,prosím hlásněte pro mě,TADY:http://i-must-perfect.blog .cz/0810/1-kolo-sonb,JSEM 6.BLOG,díííky moooc *3*
  • Štětka

    Naprosto nechápu, co na ní bylo tak úžasnýho, že jí ohnula půlka mužský populace v Americe. To tam nechodily jiný odbarvený baby s přimalovaným znamínkem u huby? Si pánové mohli zajet do Evropy.. Já nevím, mně připadá, že jediný čím byla tak vyjímečná, že stáhla ty bombarďáky co nosila pod svou slavnou sukní před každým. Prostě uměla z nedostatku udělat přednost a začala se hrdě prezentovat jako kurva.. *9* Ale ten vzhled.. Taková Catherine Zeta-Jones - to je jiná klasa *14*.
    • lilonely

      Re: Štětka

      Blé, fuj, ty seš monstrum *9* A nepřekrucuj fakta!
    • Re: Štětka

      OMG, Catherine Zeta-Jones! Kde žiješ? Marilyn byla, je a vždy bude úžasná. Co nějaká Catherine dokázala? Marilyn předběhla svou dobu o 20 let, ona byla něco novýho! Catherine je tuctovka!!!
    • Re: Štětka

      A Catherine Zeta stáhla bombarďáky před kým...?Před páprdou Douglasem:-)
      • Re: Re: Štětka

        Před páprdou s prachama a na společenské úrovni, zlato!! *1*
        • Re: Re: Re: Štětka

          Na jaké že úrovni,baby?Douglas už tak možná na plastické úrovni,i když herec je to dobrý,ale o něho zde přece nejde,že? *5*
  • DVD

    Ahojky...nenašel by se prosím někdo, kdo má nějaký filmek s Marilyn? Jediné co je k sehnání s dabingem je Někdo to rád horké a myslím, že je to docela škoda...ale byla bych ráda i za cokoliv s titulkama! Moc děkuji za odpověď! *4*
    • Re: DVD

      najdi si něco na ulož.to tam jsou třeba od ní mustangové atd . sak si zahledej *3*
    • Re: DVD

      ZUzanko,mam doma Bus Stop,Slaměný vdovec,Mustangové,Princ a tanečnice,Někdo to rád horké,Muži mají radši blondýnky,Jak se provdat za milionáře,Milume se!-bohužel vše ještě na VHS.Myslim ale,že na DVD lze dnes sehnat takřka vše-vyjma Niagary a Don´t Bother To Knock,což sháním léta,alespoň v NJ...Andy
  • prodám knihy

    Prodám tyto knihy o marilyn, vše výborný stav, neponičené, jako nové:

    Anthony Summers:
    Bohyně. Tajné životy Marilyn Monroe.
    (440 str., čb foto, vydalo n. BB art v r. 2002)

    (2ks)
    Barbara Leaming:
    Marilyn Monroe
    (356 str., čb foto, vydalo n. BB art v r. 2002)
    Zájemci ozvěte se prosím na výše uvedený e-mail.
    Natálie
  • dahliapoverty

    Přidání mp3

    Zdravím a pěkně prosím, neví někdo jak přidat na tento profil Marilyn Monroe mp3? Mám její píseň z filmu Někdo to rád horké, ráda bych ji sem vložila, ale nepřišla jsem na to, jak to udělat. Pokud to někdo víte, napiště mi prosím na mail: dahliapoverty@seznam.cz. Díky
  • Nejen pro slaměné vdovce, prezidenty a pin-upky - nesmrtelná Marilyn ožícá na sladkých náušnicích!

    http://lovemusic.cz/produkt/3771-trsatkove-nausnice-marilyn-monroe/
  • Norma Jean/e Mortenson

    Jedna drobnost:MM nebyla vlastním jménem Mortensen, nýbrž Mortenson. Často se v tom dělá chyba ...
  • dobrý den,prosím Vás kde mohu dohledat,její životopis ve filmové podobě,jednou jsem jej viděla a nemohu si vzpomenout na název filmu,mockrát děkuji
    • Zdravím Soňo, nevím přesně, kt.film máte na mysli, buď to to mohl být film Marilyn a já-na základě scénáře od Roberta Slatzera,který tvrdil, že byl jejím manželem,a byl kdysi uveden i v naší TV, nebo máte na mysli film Norma Jean and Marilyn, který ale u nás uveden nebyl: http://www.imdb.com/title/tt0117201/

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit