Přejít na výpis diskuzí

Marta Jandová

OSOBNOST 21.11.2007 
804 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • charmedka-jana

    top

    achjo..uz neni v top10
    tedka ji tenhle fankub budu hedat dyl predtim jsem jenom klikla
    ale u me je jako TOP1 :-D
  • dekuji

    dekuji moc vsem kdo ste mi poslali nejkay prispevek jennou za cas sem pridu a prectu si je a vzdy me moc hezky potesi dekuji!! kdyby ste meli nejakou otazku napji sem a ja vam ji rada zotpovim vase marta
    • katy130

      Re: dekuji

      ahojík Marti, vím že toho máš hodně, ale stejně by jsem tě chtěla poprosit jestli by sis udělala někdy čas na tvoje fanynky!!! že bychom se třeba v Praze někde sešli!!! moc by nám to udělalo radost ne jenom mě ale i nekterým dalším lidem kdo tě má moc rád jako já !!

      Prosím přemyjšlej o tom, byly by jsme moc a moc rádi za kladnou odpověd :-)))

      a prosím o odpověd co si ty o tom myslím!!!
      Děkuji za odpověd:-))) s pozdravem Kaťa *3*
    • zuzinecka1234

      Re: dekuji

      chtela jsem se zeptat,nikde se mi nedari stahnout Vase pisnicky od vasi skupiny, ale hlavne ze vsecho nejvic bych chtela pisnicku DOTYKY SLAVY , zpivate tam uzasne, ale nikde se nadari stahnout *9*
    • charmedka-jana

      Re: dekuji

      to je pravá Marta Jandova nebo je to nekdo kdo jen tak pise?
      • mpost

        Re: Re: dekuji

        Myslíš, že by to napsala takhle s chybama? Na to ten člověk čekal, že se někdo chytí. A asi se teď docela baví.Vůbec si toho nevšímej
        • katjenka66

          Re: Re: Re: dekuji

          ale mě to příjde celkem hnusný, že někdo něco takovýho dělá...
          • didlousek

            Re: Re: Re: Re: dekuji

            Že si to vůbec dovolí ... sem čekala kteryho vola toto napadne ... tak sem se dočkala *1* *1*
            • charmedka-jana

              Re: Re: Re: Re: Re: dekuji

              :-)
              ale divny je ze tenhle coment uplne samej jenom ve slovenstine e u DARY rolins
          • charmedka-jana

            Re: Re: Re: Re: dekuji

            přesně.....
          • mpost

            Re: Re: Re: Re: dekuji

            toho si fakt vůbec nevšímej. On s tím ten člověk potom přestane
        • charmedka-jana

          Re: Re: Re: dekuji

          jj díky
          já jsem si tech desnejch hrubek predtim nevsimla, ale tedka na to jukam a to je horozny
          • e.b.p.m

            Re: Re: Re: Re: dekuji

            no ale nebylo by špatný kdyby to byla doopravdy Marta... *3*
            • mpost

              Re: Re: Re: Re: Re: dekuji

              No špatný by to nebylo, ale tohle fakt ne
  • dudli

    ...

    mě dostaly ty čočky teda, fakt drsně pěknééé *1* *4*
    • Re: ...

      to nebyly čočky ;-)
      • dudli

        Re: Re: ...

        ne-ee ? jejda tak to je ted kapku trapas ale vypadalo to tak...tak to se omlouvám za pochybnnosti teda:-) *5*
  • 1.majushka.1

    Smekám!

    Mlj vzor, ta nejlepší zpěvačka! Že je sprostá? Vůbec ne! Myslim si, že slova, která použila, se dneska používají pořád! A někdy i horší, a to, že to Markíza nevypípala, je jejich chyba, oni museli počítat s nejhoršim. Navíc, nejlepší porotkyně, dycky jsem se s ní shodla .. Jinak, ukázková zpěvačka, prostě nemá chybu *3*
  • simonabrozikova

    a

    a i kdyby si byla lesbička tak co?Tvá věc ne?
  • klodyka

    hehe

    celkom príjemný rozhovor http://www.funradio.sk/rannasou/hos tia-marta-jandova-a-jozef-liba
    • klodyka

      Re: hehe

      a celkom milý rozhovor na http://video.markiza.sk/archiv-tv-m arkiza/telerano/33712
      telerano dna 19.10.2009.
      marta je tam skvelá, milá, kudrnatá!!!*14*
      akorát moderátori jsou trapní!!! *9*
    • klodyka

      Re: hehe

      http://www.funradio.sk/rannasou/hos tia-marta-jandova-a-jozef-liba
  • všecho nej

    všechno nejlepší k svátku :D
  • merunka000

    děkuju

    Ahoj,moc vám děkuju za skvělý příspěvky mám z toho velkou radost,kdybyste se mě chtěly na něco zeptat,tak mi napiště e-mail na martys.jandis@seznam.cz,nebo napište tady do příspěvku velmi ráda vám odpovím s láskou Marta Jandová =) *3*
    • Falesna Marta Jandova!!!

      Ahoj ...., nevim jak se jmenujes.

      Chtela jsem jen rict, ze diky mym fanouskum, jsem zjistila, ze se za me vydavas. Uz jsem v kontaktu s reditelem techto stranek, ktery proti Tobe/Vam bude cinit nejake kroky.

      Nechci nikoho odsuzovat, kdo takoveto blbosti dela, ale odpovidat lidem mym jmenem...!!!! to je opravdu docela velka troufalost a vubec se mi to nelibi. Ja bych si neco takoveho nikdy nedovolila. Je to lharstvi ve velkem.

      Takze Te prosim, aby si se vsem lidem na techto strankach omluvila, protoze si je vodila za nos, a potom tento profil vymazala.

      Zdravim z Berlina,

      Marta Jandova, ta z DIE HAPPY a ze SUPERSTAR
      • zuzinecka1234

        Re: Falesna Marta Jandova!!!

        tohle je opravdu Marticka?? jsem rada ze se to bude resit, asi to te holcicne delalo radost kdyz se nepravem vydavala za Martu Jandovou.
      • pavli12

        Re: Falesna Marta Jandova!!!

        vážně jste Marta *7* ????Ja tomu moc nevěřim,ale tak jestli jo tak chodte casteji sem.Nejsem jedina kdo vas tu rada uvidi *1* !!!!!
      • japonsko

        Re: Falesna Marta Jandova!!!

        Ano, Martičko. Máte naprostou pravdu a jsem šťastná, že jste jí to takhle napsala, ale bylo mi jasné, že vy byste nikdy takovým stylem nepsala a už vůbec né, že byste sem takhle veřejně psala svůj mail. Doufám, že se to vyřeší a že už si nikdo nedovolí se za vás vydávat. Přeji vám úspěchů teď ve vašem předvánočním turné v Německu. Jste naše sluníčko. *4*
      • fredas

        Re: Falesna Marta Jandova!!!

        moooc vam dekujeme ze ste to konecne rozsekla!! je to opravdu nehezke kdyz se za vas nekdo vydava!! preji vam i vsem ostatnim hezky vecer a krasne sny!! *4*
      • klodyka

        Re: Falesna Marta Jandova!!!

        *4*
        • klodyka

          Re: Re: Falesna Marta Jandova!!!

          Marti, som rada, že sa to dá do poriadku , a holčina by sa mnela omluvit všem, je to nehoráznost, vydávať se za nekoho jineho !
          • mpost

            Re: Re: Re: Falesna Marta Jandova!!!

            Juchůůů, konečně ty haj...vé odsud zmizí *3*
            • e.b.p.m

              Re: Re: Re: Re: Falesna Marta Jandova!!!

              přesně tak......
    • japonsko

      Re: děkuju

      Mám pocti, že tohle opravdu nepsala ona, ale tak můžete holky vyzkoušet ten její mail a uvidíte.. Ale podle mě by ho tady takhle nezveřejňovala.
    • fredas

      Re: děkuju

      jej pani jandova nam sem napsala! tak to je supeeeeeerrrrrr moc radi vas tady zase uvidime!!! *14* *14* jste moooc fajn uzivejte sveho uza zivaota lidi kolem sebe!!
    • klodyka

      Re: děkuju

      to už tu jednou bylo...*13*
      marta nestíha odepisovat na dúležitejší maily, než tyto, takže neverím tomu, že to psala ona...
      • didlousek

        Re: Re: děkuju

        Ja tea nwm ae já ji věřím ... *3*
        • katjenka66

          Re: Re: Re: děkuju

          já bych tomu strašně ráda věřila, ale nevim...
          • mpost

            Re: Re: Re: Re: děkuju

            holky,nebuďte naivní. To fakt není ona
            • e.b.p.m

              Re: Re: Re: Re: Re: děkuju

              ráda bych věřila že je to ona, ale myslim že ne... *9*
  • teruliska
    Všechno nejlepší. *3* *14* *4*
  • katjenka66

    Marta&Meryl

    ja vim, ze uz jsem se jednou ptala, ale nejak mi nikdo neodpovedel... je tu nekdo, kdo ma rad Marticku a Meryl Streep?
    • pavli12

      Re: Marta&Meryl

      Martu zboznuju a Meryl Streep mi nevadi *15*
      • kackam

        Re: Re: Marta&Meryl

        Přesně Martičku MILUJU♥♥ a Meryl mi nevadí,,, *1* *15*
        • e.b.p.m

          Re: Re: Re: Marta&Meryl

          já mám Meryl docela ráda... *3*
          • charmedka-jana

            Re: Re: Re: Re: Marta&Meryl

            Martu zboznuju a Meril mi nw
    • didlousek

      Re: Marta&Meryl

      Maritčku j a tu druhou neznam :-)
      • katjenka66

        Re: Re: Marta&Meryl

        Meryl Streep je jedna z nejúspěšnějších hereček Hollywoodu... má 2 oscara a je rekordmanka ve sbíraní zlatých glóbů a nominací na oscary... jinak hrála třeba v Mamma mia!,Ďábel nosí Pradu a tak...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit