Přejít na výpis diskuzí

Marta Jandová

OSOBNOST 21.11.2007 
804 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vše nejlepší k svadbě a dnešnímu svátku. *4* *4* *4*
  • Marta

    Přeju krásný nový ROK Martě a její skupině Die Happy. *5* *4* *4*
  • pavli12

    nevim

    Ahoj nevite jak bych zjistila kdy hraje marta v baronu prasilovi protoze na tu samou rili sou 3. *7*
    • pavli12

      Re: nevim

      protoze bydlim asi 150km od prahy a kdybych tam ak jela a nebyla tam marta asi bych byla dost nastvana *16* *8*
      • charmedka-jana

        Re: Re: nevim

        klodyka:oki :-D budu sedovat :-)
        pavli12:tak to mas blby ja bydlim par kilometru za prahou u slapsky prehrady(jestli vite co to je?)
        • pavli12

          Re: Re: Re: nevim

          tak to mas dobry *1* ja se do prahy podivam akorat tak se skolou nebo kdyz nekam jedem a projizdime *9*
          • didlousek

            Re: Re: Re: Re: nevim

            Ae neboj i tak muzes potkat Marticku ... ja ji tak potkala :-)
            • kackam

              Re: Re: Re: Re: Re: nevim

              No ja to mam do Prahy 80 km, tak to taky neni tak strašný,,,, *1*
            • pavli12

              Re: Re: Re: Re: Re: nevim

              Tak marta ma vazne fanousky po cely cr *4* ale tak do prahy to mam bliz nez ty *3* ale i tak listky na barona prasila mam k narozkam *3* *14*
            • didlousek

              Re: Re: Re: Re: Re: nevim

              Jabydlim v prostějově ... dira sveta ... :-D
            • pavli12

              Re: Re: Re: Re: Re: nevim

              stejne to mas dobry ja bydlim v litvinove u toho slavnyho janova a chemicky *9* *4*
            • didlousek

              Re: Re: Re: Re: Re: nevim

              Už ani nwm kdy to bylo ... ae vím že to byla nejaká benzinka .... v Praze se moc nevyznám ...
            • pavli12

              Re: Re: Re: Re: Re: nevim

              ty se mas ja ji este v zivote ani nepotkala *9*
    • klodyka

      Re: nevim

      myslím, že sa to ešte nevie, ale bude to čoskoro určite na fanstránkach uverejnené.
      • charmedka-jana

        Re: Re: nevim

        jaky jsou ty fanstranky?
        my na ten muzikal pujdem :-)
        ale ja chci kdyz tam bude Marta a mama kdyz tam bude nakej chap myslim ze Hůlka
        • klodyka

          Re: Re: Re: nevim

          Zkus sledovat tenhle web: martajandova.ic.cz
          minule tam byly termíny na Mona Lisu, kdy Marta hraje. myslím, že se to tam objeví až později.
  • Martu som spoznal len nedávno, asi pred rokom ako porotkyňu v TV.
    Bola mi ale od prvého momentu veľmi sympatická. Nie len preto, že je k svetu ako žena, ale cítil som z nej akúsi úprimnosť, otvorenosť prirodzenosť a blízkosť alebo spolupatričnosť. Ináč to ani neviem nazvať.

    Poprezeral som si jej stránku a videa ale "13. komnata Marty Jandové" na mňa zapôsobila neskutočne silne. Nemýlil som sa v nej.

    O Petrovom a jej rodinnom osude som doposiaľ netušil. O to viac ich chápem, lebo jeden z mojich synov bol presne o dva mesiace a dva dni starší ako Marta. Aj keď nás opustil ešte v detských rokoch a tak isto ako aj ich opustili blízki, po tomto videu som si uvedomil,že Marta mi ho svojou povahou aj celkove prístupom veľmi pripomína. Určite to má niejakú súvislosť aj s ich stejným znamením.
    Možno aj preto mi tak padla do oka hoci som o týchto súvislostiach vôbec nemal ani len tušenie.
    Som o to radšej, že som ju spoznal a stále jej budem fandiť nech sa jej v živote darí.
    • Nuž a dodatočne tiež všetko naj k narodeninám. Hlavne zdravia, lásky, pokoja a pohody v živote.
  • MARTA JANDOVA- PROSTE NAJ!!

    som zo slovenska...ako sa mala zacat superstar velmi som sa tesila.. vtedy som este nevedela kto je marta jandová a die happy...na prvom parzskom kastingu ma uchvátila bol auplne pecková nemala chybu potom som sa dozvedela ze ma skupinu pozrela som si pesničky a uplne ma to chytilo teras by som na matru nedala dopustit a ten jeden den v superstar uplna nuda...uz som len čakala kedy pride!!! le najlepšia m auzasny hlas ... ak si toto ras marta prečíta tak nech mi prosím napíše... som tvoja naj faninka lubim papa *14*
    • Re: MARTA JANDOVA- PROSTE NAJ!!

      ha ha no tady to samý :D
  • video

    A pokud někdo pochybuje o tom, jestli je hezká nebo není, pak doporučuji zhlédnout toto video:
    tady pokud bude fungovat:
    http://vids.myspace.com/ index.cfm?fuseaction=vids.individua l&videoid=16358030
  • video

    prostě si zadejte na myspace video
    Oomhp - Traumst Du

    ...a uvidíte..... *8*
  • charmedka-jana

    marta - avril

    hojda mam podobnou otazečku jako katjenka66 máte rádi Martu(to asi jo) a Avril
    • pavli12

      Re: marta - avril

      Marta je neeeeeeeeej a Avril ma hezky pisnicky *1*
      • charmedka-jana

        Re: Re: marta - avril

        jj díky za odpoved :-D
    • kackam

      Re: marta - avril

      JJ Martička je bezkonkurenční♥a Avril taky v poho,,,,
    • didlousek

      Re: marta - avril

      Martička je best a Avril je taky super ... ma skvělou vonávku...
  • e.b.p.m

    marta

    příde mi že Marta je v Superstar uplně jinej člověk než ve videoklipech,atd,...v nich je veselá v superstar se taky někdy zasměje ale příde mi tam jiná.Ale nevim jaká je ve skutečnosti..
    • Re: marta

      Twe úpně přesně !

      Není dycky veselá, ale spíš je DOST PRDLÁ



      *14* *14* *14*
      • didlousek

        Re: Re: marta

        jn ... ja sem taky prdla ae tea na nu nemam ... *1*
  • Milá Martičko, všechno nejlepší k narozeninám. A do budoucna konečně to miminko, a samozřejmě i zdraví, štěstí, lásku, hodně úspěchů jak v Německu s kapelou tak u nás. :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit