Přejít na výpis diskuzí

Martin Harich

OSOBNOST 28.3.2011 
269 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mato harich

    ten kdo hovory ze je debil tak je to on sttam pretoze mato je umi alespon dobre zpeva *14* *14* *14* *14* *14* a jeste líp vizera *14* *14* *14* *4* *4* *4* *4* *4*
  • Martin HArich je nej!!

    Martin Harich je super a umí hrozně dobře zpívat a ty který se do něj navážej tak sou tak blbí že ani nevěděj jak *16* *8* !!!!!!!!! *14*
    • Re: Martin HArich je nej!!

      no, že by byl přímo krásnej, to se říct opravdu nedá. je prostě takovej normální. zdá se mi v pohodě, i když mi tam ze začátku dost vadil. a ohledně toho zpěvu... (já vím, teď jsem pro tebe debil, ale víš co? je mi to fuk) ten zpěv je sice dobrej, ale na vítězství nemá.
      holky, holky!!! vy jste vážně trošku... ujetý *3*
  • piňák vs harich

    proboha jak může někdo vypustit takový blábol že to dítě předvádí lepší výkonny než předváděl piňák , to že mu dívenky v pubertě papkají úsměv nemá nic dočinění s tím jak zpívá
    • Re: piňák vs harich

      hele když se ti Martin ♥ nelíbí tak to nekomentuj jo? buď tak laskavej *16* *8*
      • klaruska44

        Re: Re: piňák vs harich

        Milá slečno,
        když člověk nemá rád Haricha, ztrácí tím automaticky možnost přidat příspěvek do této diskuze? Zapomínáš na svobodu slova. Každý může vyjádřit svůj názor. Taky nemám Haricha ráda. A co s tím uděláš? Zakážeš mi to sem psát? :)
        • Re: Re: Re: piňák vs harich

          přesně. mluvíš mi z duše *14*
          • anetka

            matko ja ta milujem si moj stááár
      • Re: Re: piňák vs harich

        by to nemohl komentovat co jsou to za nesmyslné řeči (navíc kdo to sledoval a má trochu v hlavě , musí mu dát za pravdu) neutočí na něj tak o co jde ? nárok na názor má každý tím spíš když je k věci
  • Martin Harich je nejlepšíí na světě

    Nejlepší na světě strašně Tě miluju Marťo *14* *14* *14*
  • Nikča

    *14* *14* Miluju tě
  • milujem ta

    si strasne zlaty a strasne pekne spievas milujem ta ! ♥ ♥
  • milujem ta

    si strasne zlatz a strasne pekne spievas milujem ta ! ♥ ♥
    • Re: milujem ta

      Ale on tebe ne a viš proč protože seš malá hnusná a ošklivá viš on uš dávno holku mojí kamošku tak klídek!!! awoj martinku *1* *1* *1*
      • Re: Re: milujem ta

        sranda, co tady ty holky píšou. prej miluju tě. to můžou *1*
  • eliza003

    ..!

    Nemám nic proti..! Taky mu fandím.. Umí zpívat, vždycky z něj vyzařuje taková energie, charisma má na rozdávání a je na něm vidět, že ho to baví.. A to je asi to nejdůležitější u dobrého muzikanta.. Ale proč ty miliony smajlíků u komentáře o deseti slovech?! Nejen, že děláte ostudu sobě ale odrazujete i lidi od Martina.. Nic ve zlém ale...!
  • <3

    Milujem ťa najviac najkrajší *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* nech už je radej nedela *3* *3* teším *4*
  • kdjnvn nv

    *14* *14* *14* milunQaáám najviacem kamv tut cmuQi dilinQoooo *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* cmuQi cmuQ :* :* :* milujem

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit