Přejít na výpis diskuzí

Martin Maxa

OSOBNOST 31.12.2006 
138 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • co máš protivá

    marešovi je senzy to maxa je voháklej jak ze základky do trik kerý prodávaj za 90v mainlu na superstar nemá je pro starý báby a neumí dělat show děsná nuda
  • M.M.

    ....je milý,zpěvný,veselý a hravý.Viděla jsem jeho koncert v Přerově a nebyla to exhibice s pompou,ale skromné,ryze chlapské vystoupení.Do lidí se stejnými smyslovými kanály vysílá příjemno.Píseň Bratříček se mu povedla,ale trošku mě mrzí,že musí zpívat protest-song,raději mám od něj romantické písně-jsem žena.....No a ležérní odění-jeho osobnosti sekne.V barevné teplákovce,rozkošných botičkách nebo kohoutkem na hlavě ve stylu Mareše-to probůh nééé! On je Muž.....Všichni nactiutrhači tady i jinde jsou CHUCPE.
  • Maxa a idol žen to se dost ti pisálci pletou pokud vím tak ho nikdo nemusí te´Dkom možná pár naolejovaných kulturistek a nevím co je na tom zhovadilého když maxu neuctívám můj typ to rozhodně není na staré mládence prdím az albínů je mi blujno
  • maxík

    je suprovej a mám ho oc ráda
  • *UŽ DOST*

    Od této chvíle sem, prosím vás , pište jen pěkná slova a projevy úcty či účasti...... Zhovadilosti , debilní úvahy a subjektivní názory - o nás lidech něco vypovídají.... Martin Maxa si to nezaslouží. VŘELÝ DÍK !*
  • renatě

    Těch vystoupení moc nemá jestli ses dívala dobře a u nás nebyl ještě vůbec.Někdy je Martin hezkej a jindy zas moc ne.Je na tom jako já.SEmotamo ho poslouchám ale fančou nejsem,mám jich víc.Chlapy asi zuřej na jeho korbu a záviděj mu výběr bab a on už je beztak ani cejtit nemůže.
  • tak kulturistky!!!ještě že ne nádherní kulturisti.Tomu se říká sport?spíš léčení nějakejch mindráků jako průvan v bedně nebo malej pracovní nástroj bych řek.Nevydává Maxa nějakou novou desku za tak trhlý hlášky?
  • k neuverění

    Maxa jak filmovej herec,sssssss.V ňákym kamenáku omylem.Jste hluchý a slepý ženský jinak to nevidím.Svalovec co nezná zpívat tak musí expandovat do Bulhar a se Shimim tak to mě p....ženským nerozumím,i ty mí a Maxu ji nevymluvím.
  • Marťa .

    Je můj nejoblíbenější zpěvák,protože pěkně zpívá a vypadá jak filmový herec.Je starší jak můj ocko,ale mě nezajímá s kým chodí nebo jaké má vlasy.Je sympatický a odvážný.To je nejdůležitější pro mě.Jednou bych chtěla takového podobného kluka.Pápápá :-)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
  • Libuně

    Nechtěla bys vidět Martina ženatýho ať máš klidek? Nebo máš nějaký komplex,že řekl jaký má představy o ženských a ty se do ní nevlezeš.To ale neplatilo o fanoušcích.Já jsem baculatá,momentálně červeně a nakrátko ostříhaná,starší o hodně jak on a na hodně věcí mám jiný názory.A šílím,ne,tak mu drž palce,protože jak koukám tak má i dost odpůrkyň.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit