Přejít na výpis diskuzí

Matt Smith

OSOBNOST 15.11.2011 
45 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Matt je dokonalej, roztomilej a nejvíc sexy herec kterého sem kdy poznala mám od DW všechno od náhrdelníku po tričko <3 jenom mě mrzí že tam hraje Clara a ne Amy s Rorym :'( ale co HAPPY BIRTHDAY
    • To me mrzi take
    • Jo určitě to je škoda ale ještě větší je že za chvíli se zregeneruje =o
      • Tento je roztomily, keby mohol zregenerovat ako 10ten bol taky isty
  • P.S.S motýlkem vypadá fakt sexy a roztomyle *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
    • Presne
    • Máš zcela pravdu. S motýlkem je sexy. *14* miluju Matta Smitha.
      • Krávo
  • tY jeho motýlky jsou nejlepší a hlavně ty fezy *14* *14* *14*. Mně se Doctor dost líbí. Byla sem naštvaná když odešel David, a teď by měl odejít i Matt???Já miluju Davida a když odešel, strašně mě to zabíjelo, téměř sem si řekla, že na DW už koukat nebudu, brečela sem když David regeneroval, ale prvních pár Mattových sekund mně přesvědčilo, že Matt je skvělej a sexy i ty jeho motýlky a šroubovák! Moc ho miluju a teď se dokonce neuím rozhodnout koho mám raději 10 nebo 11 doctora Teď doufám že Matt Smith je pro mě ten pravej *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • On je prostě úžasnej <3 Nejkrásnější, nejvtipnější, nejdokonalejší, nejroztomilejší :3
    • jo sohlasím ale vezmu si ho já. *1* *1*
  • MILUJU JAK POŘÁD NOSIL TY fezy jsou nejlepší a nejlepší je na tom jak říká motýlky jsou cool , nebo fez je cool já z něho nemůžu. Mně se Doctor dost líbí. Byla sem naštvaná když odešel David, a teď by měl odejít i Matt??? Já miluju Davida a když odešel, strašně mě to nasralo, téměř sem si řekla, že na DW už koukat nebudu, brečela sem když David regeneroval, ale prvních pár Mattových sekund mně přesvědčilo, že Matt je nádhernej a hezkej ! Moc ho miluju a teď se dokonce neuím rozhodnout koho mám raděči 10 nebo 11. Teď doufám že Matt Smita ten kořen Ilove you Matt Smith.Kdyby jste se mě měli zeptat na něco o Mattovi tak vám by sem řekla asi 100 faktů o něm já ho prostě miluju *3* *14* *1* *15* .
    http://www.youtube.com/watch?v=YAD18o_v9pc
    http://www.youtube.com/watch?v=hYozkvT5ubU *4* *14*
  • miluju Matta S. je to ten nejlepší herec jakého jsem kdy viděla *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* .Kámoška si myslela, že je to nějakej ohava, protože zná můj vkus, ale když jsem jí pustila Pána času už si to nemyslela. *1* *1* .Matt Smith se jí teď taky líbí.Je fakt hrozná škoda, že už nehraje v Pánovi č *16* *16* *16* *10*.
  • Matt je skvělej!!v doctorovi jsem si ho naprosto zamilovala
  • Mně se Doctor dost líbí. Byla sem naštvaná když odešel David, a teď by měl odejít i matt??? *16* Z jakého důvodu odešel matt??
  • ta ofina *1* mu slušela vic ale pořád hezkej *14*
  • já matta naproso miluju v doctorovy zářil :D *1* *1* *1* *1* *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit