Přejít na výpis diskuzí

Matt Smith

OSOBNOST 15.11.2011 
45 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Matt je prostě úžasnej :D Je dost škoda, že opouští Doctora Who. :(
  • Já si ho vezmu .... *14* *14* *14*
  • Neeeeee! Matt opouští Doctora Who!? *9* *9* *13* *13* *13* *13* *13* *13* *13* *13* *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9*
    • rea.doctor.laufeyson
      prej jo no, taky mě to strašně zarazilo, páč tam měl bejt min. do 2014... to není fér, ale zase aspoň bude v Doctor Who 50th *4* bude mi chybět no i Tennant mi chybí OMG!! proč mi tohle děláááj?!!
      • Moffat je hold Moffat *4*
  • Já miluju Davida a když odešel, strašně mě to žralo, téměř sem si řekla, že na DW už koukat nebudem, brečela sem když David regeneroval, are prvních pár Mattových sekund mně přesvědčilo, že Matt je skvělej! Moc ho miluju a teď se dokonce nevím rozhodnout či mám raděj 10 nebo 11. Teď doufám, že Capaldi nesklame!
  • Matt Smith je můj nejlepší herec fakt nejlepší *14* mám doma polepený jeho fotky, je škoda hrozná škoda že odešel *16* kvůli Moffatovi ale natočil spoustu jiných filmů *3* jako je Tajný deník call girl atd... Matt Smith u nás nikdy nekončí když si budem říkat že stále hraje v doctorovi a nikdy končit nebude prostě nikdy já si to tak říkám koukám se na to protože i tak vím že by si přál vidět kolik fanoušků má a já jsem ráda že jich má docela hodně moje kamarádka pořád říká že Matt je hroznej že David je lepší a já jí říkám tak ho pořád nech bejt je to jeho živit a jen kvůli tobě si ho nenechá zničit tak lidi nebud tě na ně nasraný že končí myslete na něj jak začíná vžid je fajn že natočil dva filmy fakt filmi o doctorovi who tady je máte: Doctor-Who---The-time-of-the-Doctor-720p-hdtvx264-fov.mkv, doctor_who_2005.50th_anniversary_special.the_day_of_the_doctor - Kopie.avi nádherný filmy děkuju že jste si to přečetli dejte like jestli se vám to líbili a jestli se vám to nelíbilo tak delte palec dolů *3* *3*
  • andrea.muzikova.12
    dejte na sebe prosím facebook apoň si pokecáme o tom jak "nesnášíme" Moffata pro to co provedl Mattovi, ale hlavně nám, když ho dá pryč!! *16* *3*
  • na.tyty.janule
    Když odešel David, byla jsem dost naštvaná, teď jsem si Matta dost oblíbila a tady se dozvídám o jeho brzském odchodu. To není fér. Ještě malý dotaz, koukáme na to s dcerkou, ale nestíhá titulky, může mi někdo poradit, kde stáhnu sedmou sérii nadabovanou? Mockrát děkuju.
    • Zadaj uloz to a tam je 7 seria po cz
  • Můj nejoblíbenější Doktor, miluju ho *14* *14*. Má úžasný hlas *14*
  • I love you Matt
  • Ráda jsem se koukala na Davida jak hrál Doctora a když odešel, strašně mě to mrzelo, téměř sem si řekla, že na DW už koukat nebudu, brečela sem když se David regeneroval, ale prvních pár Mattových sekund mně přesvědčilo, že Matt je skvělejvíc než skvělej úžasnej ! Moc ho miluju a teď se dokonce neuím rozhodnout koho mám radči 10 nebo 11. doctora. Teď doufám že Matt Smith je pro mě ten nejlepší protože to pomlouvání co jsem o něm nakecala, chtěla bych vzít zpátky. Všichni říkaj jakej má hrozne obličej a tu bradu jak má velkou a já říkám ty nejsi taky krasavice *16* *16* *16* . Matt Smith pro mě znamená celej vesmír *14* *3* *1*.
    http://www.youtube.com/watch?v=hYozkvT5ubU
    http://www.youtube.com/watch?v=YAD18o_v9pc

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit