Přejít na výpis diskuzí

Matthew Perry

OSOBNOST 31.12.2006 
137 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • verinka72

    ...

    Vše nejlepší a hodně úspěchů ve světě filmu ;) :)
  • lucisek02

    Happy B-Day

    Hodně štěstíčka a zdravíčka a at ještě dlouho záříšt v takových suprových rolích jako ted:-) Miluju tě si nej nej nej *14* *14* *14*
  • goldenka

    narozky

    Všechno nejlepší !!! *4*
  • kamca12

    VŠECHNO NEJLEPŠÍ!

    Všechno nejlepší!! A hodně dalších senzačních rolí! *1* *3*
  • avrilka-aja

    Vše nej!

    Vše nej Čendo! *1*
  • zanesskaaaa

    HB

    VŠECHNO NEJLEPŠÍÍ BROUKU!!! *14* *14*
  • Re: znovu 17

    Hrál...ale stejně nejlepší je jako Chandler *3* *3* *1* *1* *1* *3*
  • lucisek02

    Nezapomente na středu!

    Ve středu máá narozky juu *14* *14* *1*
  • Best

    Je to nelepší herec na světě!!!! A taky nejkrásnější!!!!! A krásně zpívá *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • goldenka

    www

    http://matthewperry.one-breath.org/
    -jsou stranky(fansite) o mattovi,ale v angličtině,kdo chce muzete kuknout,jsou tam fotky,,videa,, *5*
  • Matthew Perry

    Matthew má takú istú výšku ako ja tiež mám 182 cm.V Priateloch je jednoznačne najlepší ako Chandler. *4* *3* *3*
  • goldenka

    znovu 17

    chyby tu ze hral v Znovu 17 *7* (17Again)
  • goldenka

    Re: Perry

    Ona se ale nejmenuje katy perry-to je jen jeji prezdivka(jako treba lucie bila se taky tak nejmenuje)-jeji prave jmeno je Katheryn Hudson *3*
  • Re: Perry

    Jmeno Perry patri mezi 100 nejcastejsich jmen v USA, takze to bude nejspis schoda. A kdyby ne, uz by se o tom beztak vsude vedelo *1*
  • chalva7

    Re: Perry

    určitě ne, to když by o něm nebo o ní psali v časopisu, sem tam by se i zmínili, že jsou příbuzní...
  • teruliiinka

    Perry

    mathew asi není příbuznej katty perry že ? já jenom že ta shody jmen a nepříde mi to zrovna nejobvklejší *7* *7*
  • Re: Prostředníček

    Ja jsem si toho nikdy nevsimla, ze by mu chybela cast prstu, ale nedavno jsem narazila na nejake fan pages, kde bylo psano, ze chybejici cast prostridnicku prave ruky je nasledek nestastne nehody pri zavirani dveri, kdyz byl jeste v materske skolce. Ted bezi Pratele na Prime, tak jsem schvalne mrkla a sledovala to, a obcas si toho jde trochu vsimnout.
  • arion

    Dobře hraje v 17again:)

    Hraje suprově v 17again:) a v přátelích úžesnej:)
  • wellik

    METHEEEEEW

    je nej.. je to borec a je i hezoučkejj!!umí zahrát všechny role od komedie až po horor je plostě nejjj....!!!




    *14*
  • chicko

    kdo ho dabuje

    Matthew je krutej herec..v pratelich je po joeym druhej nejlepsi a v muj soused zabijak hraje taky super!!-..je to borec

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit