Přejít na výpis diskuzí

Matthew Perry

OSOBNOST 31.12.2006 
137 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • dasha86

    hezky chlap

    Matthew je fakt hezky chlap, má krásný usměv a když ho ještě dabuje Čtvrtlík je úplně k sežrání *1*
  • goldenka

    Re: vztah

    ze prý s ní byl i zasnoubeny,ale uz myslim spolu nejsou-- *7* newim proc?
  • ???

    nevšimly jste si někdo že oproti jiným diskuzím o jiných hercích je tam hodně kritik ale tady nic??? to sem moc ráda protože ho mám moc ráda! *14* *14* je to skvělý herec a jsem moc ráda že se z toho alkoholu a drog uzdravil a je zase v pohodě...nejradši ho mám v přátelích! tam z těch jeho řečí někdy brečím smíchy!!! *1* *1*
  • Re: Prostředníček

    nevšiml jsem si, asi to bude jen špatnou obrazovkou! *3*
  • Re: Re: Re: Můj názor

    lidi že ta EINJKA A DEINJKA jsou hrozně blbý holky
  • Re: Re: Můj názor

    JSI TAN NEJLEPŠÍ NEJSRANDOVĚJŠÍ HEREC CO ZNÁM SI TRHLEJ COŽ JSE MI LÍBÍ,PROTOŽE JÁ JSEM TAKY A TVOJE ŽENA SI ZTEBOU UŽIJE HODNĚ LEGRACE,PROTOŽE MÁŠ POCHOPENÍ PRO LEGRACI A TO NĚKTEŘÍ NECHÁPOU.ALE KDYBY UŽ JSI TAKOVÝ NEBIL A TEBE BY TO NEBAVYLO TAK TĚ TO STEJNĚ PŘINUTILI HRÁT A NĚKTEŘÍ TO PROSTĚ NECHÁPOU TIM MYSLIM NĚKTERÝ HOLKY KLUKY A DOSPĚLÍ ,KTEŘÍ POŘÁD NĚCO DĚLAJ NEBO SEDĚJ U POČÍTAE.ALE JINAK SI TEN NEJNEJNEJNEJNEJNEJLEPŠÍ HEREC CO ZNÁM.SI MOC LEGRAČNÍ *15* *15* *15* *15* *3* *3* *3* *4* *4* *4* *4* *4* *1* *1* A MÁM TĚ RÁDA *14* *14* *14* *14*
  • Re: Můj názor

    DI NĚKAM ASI VÍŠ KAM *5* *5* *16*
  • Prostředníček

    Nevšiml jste si někdo, že Mattew má kratší prostředníček pravé ruky? Vypadá to, jako by mu chyběl článek. Je to vidět např. v díle Přátel s názvem "Tajemná komora" - s08e14. Nevíte, jak se mu to stalo?
  • Matthew Perry-Chandler

    Matthew je ten najúžasnejší a môj najlepší herec na celom sveťe vždy ked povie niečo smiešne v Priaťeloch tak sa smejem až mám slzy v očiach,takisto by som sa s ním chcel stretnúť lebo ho mám moc rád ako osobnosť herca,totálny sympaťák.V Priaťeloch a Traja do tanga sa mi najviac páči. *4* *3* *3* *5*
  • Matthew

    Díky Mattymu byly všechny filmy s ní skvělé... je hrozně roztomilej,sladkej a vtipnej... Miluju jeho filmy :) kdyby byl v Čr neváhám ani minutu a jedu se sním seznámit :D *14* *14*
  • Matthew Perry

    Matthew je úžasný v Priaťeloch,Traja do tanga a Len blázni sa ponáhlajú,nieje viac,čo dodať. *4* *3* *3*
  • millášek

    hej to je nej herec ja ho miluji upe krasnej vtipnej nadhernej *14* *14* lovuju ho
  • vztah

    nevíte náhodou jestli ještě stále chodí s Lauren Grahamovou?=o)
  • MATTHEW PERRY

    Matthew je najlepší herec na sveťe,szmpaťák má dobrú povahu:Traja do tanga,Friends,Len blázni sa ponáhlajú fakt super. *4* *3* *3* *5*
  • I love yooou

    *14* Já ho miluju ...je to úplně nééééj herec....je nádhernej *14* , má roztomilej úsměv. Vždycky, když se usměje vypadá tak krásně roztomile...jako štěňátko...miluju hooo... *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Matthew Perry

    Ja som jeho velký fanúšik,Traja do tanga,Priaťelia je najlepší a úplňe perfektný, najviac sa mi tu páči. *14* *15*
  • muž snů...

    Tak přesně takhle by mel vypadat muj muž, se kterym bych stastne stravila zbytek sveho života... I love you, Matt... a jako Chandler Bing jsi byl k sežrání uplně nejvíc...:-* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Fakt good

    Heey Matthew je prostě super typek je uplně nejkrasnějšiii *14* *1* fakt ty jeho hlasky to je vaal, mě se teda nejvic libil v Přátelích a v Tři do Tanga nebo blazni spěchaji... Fakt je super a moc krasnej a pratele sleduju fuurt, ses nej a kdo je fanda je muj človek, čuus buus P.S monika se maa *13* *15*
  • Matthew Perry

    Matthew ženu zatial nemá ani deti,čo viem,ale má peknú vilu v Los Angeles,pekne zariadenú štílovo.Matthew je vážne skvelý herec v Priateloch ako Chandler a v Three To Tango-Oscar Novak!!!! *4* *3*
  • prosím odpověď!!!

    ahoj, nevíte jestli má matthew ženu, a děti? díky předem za odpověď. *7*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit