Přejít na výpis diskuzí

Mehmet Akif Alakurt

OSOBNOST 1.9.2013 
76 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • V úterní části z 3.1. byl MAA pohled ve scéně při vstupu do koupelny opět neodolatelný,že?
    • Je prostě úžasný! Nepamatuji si, že by na mě takto intenzivně nějaký herec vůbec kdy působil...
  • V čtvrtečním dílu z minulého týdne to MAA opět tak ukrutně slušelo,hlavně na konci.Myslela jsem,že po čase toto působení ustane,ale zdá se čím dál silnější.Takto na mě snad ještě žádný herec nepůsobil.Někdy mi to přijde od tvůrců až "citové vydírání",hlavně když zabírají v detailu jeho obličej a oči.
  • Pro ty,kterým se také líbila francouzská písnička v jednom dílu Moci osudu - Serge Reggiani/ L´italian,najdete na Youtube.
  • Mehmet Akif Alakurt v mladší verzi turecký herec Yusuf Cim http://www.osobnosti.cz/yusuf-cim-cim.php ? *14* Vypadá jako Mehmet za mlada *14* A také je model a má charisma *14* líbí se vám ? *3*
    • Tento herec je také hezký, ale MAA je prostě nejlepší z nejlepších. Má své zvláštní kouzlo.
      • Souhlasím.Neustále mě překvapuje,jak někdo může takto působit přes obrazovku.To charizma je opravdu obrovské.
  • Nevíte někdo náhodou,kdo zpívá tu krásnou francouzskou písničku ke konci čtvrtečního dílu Moci osudu - 17.11.?
  • Pro ty,kdo mají zájem.Když si zadáte do Googlu Midyat ancient town,dočtete se docela zajímavé věci.
    Když si zadáte do Googlu TV Doma Exkluzivně za kamerou,najdete tam video z natáčení seriálu,bohužel s chorvatskými titulky,ale překladač to docela překládá.
    Jinak ve čtvrtek 17.11. byl MAA opravdu skvělý,snad nejlepší ze všech dosavadních dílů.
  • Pokud si zadáte http://showmystreet.com/ a potom Midyat Konukevi Guest House,tak si můžete prohlédnout dům,kde se natáčel seriál Moc osudu.
  • Ve čtvrtek 10.11. MAA opět předvedl úžasnou hru očí.Fakt mě tím fascinuje.Jinak se mi zdá,že v ději dost přituhuje.
    Jestli je gay nebo ne se mi v dnešní době zdá zbytečné řešit,pokud vím měl vztah s představitelkou Yezdy a další dva s hereckými kolegyněmi.To ostatní negativní, co je o něm zmíněno,by mě na něm mrzelo,ale jestli jsou tyto informace ze zdrojů podobných jako náš Rytmus života,tak bych je brala s velkou rezervou a nesoudila.Pro mě jako divačku je to velmi pohledný muž s nádhernýma očima a někdy až uhrančivým pohledem.Hezky se na něho dívá,což je u pořadu tohoto typu asi nejdůležitější.

    A něco pro zajímavost.Pokud si zadáte do Googlu Mardin-Turecko,vyjedou vám nádherné fotky,je tam dům,kde bydlí Boran,dům,kde pracuje,dočtete se zajímavé věci a postupně se proklikáte až na spousty krásných fotek MAA.Na Google mapách se můžete projít uličkami Mardinu-Midyatu.

    Tento seriál bude mít asi pravdivý podklad,protože znalci tvrdí,že v trojúhelníku míst Mardin,Diyarbakir a Urfa mají tradice nejhlubší kořeny a vůdcové rodin je musí dodržovat.V Mardinu prý panují striktní pravidla.Někdy mám pocit,že tvůrci chtěli pod rouškou romantického příběhu poukázat na to,co se děje na jihovýchodě Turecka.Člověk na to pak zcela jinak kouká,když si uvědomí,co je ještě v 21.století možné.
  • MAA hraje očima ale zrovna ted' jsem někde četla že je gay a násilník a k ženám se chová hrozně,chtěl by mít 5 dětí a ženu u sporáku která by tolerovala jeho životní styl.
    • Tak gay na 100% není, ale zastává tradiční role v manželství to je fakt....Mně osobně se líbí, když se muž dokáže o ženu postarat...
  • Díl z 27.10. - koncert očí MAA.
    • Naprostý souhlas. Opět na mě MAA tak koukal z obrazovky, že jsem pomalu ani nestíhala obsah dílu.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit