Přejít na výpis diskuzí

Mehmet Akif Alakurt

OSOBNOST 1.9.2013 
76 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • V úterní části z 3.1. byl MAA pohled ve scéně při vstupu do koupelny opět neodolatelný,že?
    • Je prostě úžasný! Nepamatuji si, že by na mě takto intenzivně nějaký herec vůbec kdy působil...
  • Ahoj.
    Poprvé v životě mě mimořádně oslovil nějaký herec a seriál Sila svým námětem. MAA je výjimečně krásný a charismatický, úžasně hraje očima. Kdyby chtěl byl by světovým hercem.
    • Zcela souhlasím.To jsem ráda,že nejsem sama,od prvního dílu mě tento seriál neuvěřitelně chytil.Představitel Borana je úžasný,nevěřila bych,že mě tak dostane.Má nádherné oči a pohled.Někdy na něho doslova zírám,že pak nevím,o čem je řeč.
      • Díky za stejný názor.
  • sexy chlap
  • Je to najkrajší turecký herec a model. Krásny, úžasný vynímočný obdivujem ho.
  • je to nádherný muž, stále si pozerám seriál Sila a zbožňujem ho, keby boli všetci muži takí
  • MAA umí hrát a úžasně hraje očima. Já při sledování každého dílu Moci osudu při pohledu na něj zažívám vyloženě pocity radosti a štěstí.
    Až se bojím jak mi bude tento seriál chybět, jelikož konec už se nezadržitelně blíží...
    Podobné názory považuji spíše za projevy závisti, protože tento seriál měl ohromný úspěch ve světě.
    • MAA je úžasnej!!!! Koukám na to pořád dokola i na youtube ve slovenštině. Líbí se mi i hudba z tohoto seriálu. S Cansu Dere by se mi k sobě hodili i v bežném životě. Ona tam hraje taky dobře. Prostě celkově NEJ seriál!!!!!
    • Zajímavé,jak v nás obou MAA vyvolává stejné pocity.Úplně mi berete slova z úst.Tento seriál si s ním vyloženě užívám a nejsem si jistá,jestli na mě ještě někdy bude někdo takto působit.Také mi bude tento seriál chybět.Škoda,že další seriály s MAA jsou na Youtube jenom v turečtině.Tak si ještě musíme zbývající čtyři týdny užít.
  • Mehmet Akif je v seriálu Moc osudu opravdu velice krásný charizmatický, přitažlivý a okouzlující muž s velikým, i když zde dost skrývaným sex appealem... To, že někomu může připadat jako mladý-starý bude dáno tím, že umí hrát očima, neboť je v nich vidět jistá moudrost a hloubka duše ( zřejmě z nějakého minulého života )... a pak také to dělalo to vesnické turecké odívání v tom seriálu ( na soukromých fotkách v džínách je to někdo naprosto současný a moderní - i model...). Na Turka je opravdu výjimečně pohledný, citlivý, jemný a moudrý... Zřejmě jeho předkové byli na "výletě" ve střední Evropě, a tak jak to tenkrát při nájezdech a rabovačkách Turci dělávali, tak si sebou domů vzali ony nebohé slovanské či germánské děvy a měli s nimi pak doma v Turecku děti, takže se v genech potomků objevilo kromě pohlednosti, někdy i modrookosti a plavovlasatosti, také to vnitřní prociťování - empatie, moudrost, vnímání beze slov... tedy žádné to bezuzdé barbarství a agrese v krvi a přihlouplost, a toto vše se pak prostě odrazilo i na krásném Mehmetovi.
    Díky takovým lidem se nám pak arabský svět nezdá jen tak beznadějně nepřijatelný tady u nás v Evropě, lépe pochopíme, že všude jsou lidé takoví i makoví... jsem moc ráda, že do toho seriálu nedali to ječení z minaretů a klanění se na koberečcích... to jsem opravdu moc ráda, a dík tomu se mi tento seriál strašně moc líbí, ti herci tam jsou skvělí, nehrajou si jen na Turky, či Turky sedláky, ale jsou tam ukázáni i jako lidé se svými city, pocity, a starostmi o děti a spol... Což je realita daná všem na celém světě, a to de facto rovněž sbližuje kontinenty i národy...
    Nechci v Evropě migranty s agresí v sobě a infekcemi, které berou peníze našim matkám samoživitelkám a ubohým důchodcům, i nízkopříjmovým rodinám s dětmi... to opravdu NE, ale lidi jako je Mehmet, a najde se jich jistě víc v Turecku a okolí, tak ti snad žádnou hrozbu pro degradaci evropské kultury a způsobu života nepředstavují, takže i díky nim nejsem tak zaujatá proti všemu muslimskému ( hodně tomu prospěl i ten Ataturk kdysi, že změnil ze dne na den v Turecku písmo a snažil se z Turků udělat opravdu Evropany a ne hordu nevzdělanejch barbarů)... Ale moc filmu a charizmatických herců udělá pro mezinárodní politiku často víc, než jedna mezinárodní konference "o ničem"... Prostě díky tureckým hercům - a mám oblíbené nejvíc 3, Mehmeta a pak hl. představitele ze Šeherezády, a to nejen ve filmu, ale i díky těm fotkám ze soukromého života, kde se chovají naprosto euroatlantsky, tedy ne jako nějací muslimští ortodoxové... Mám prostě pocit, že se s nimi dá v angličtině naprosto krásně promluvit o čemkoliv běžném, že mají rozhled i nadhled nad jakýmikoliv sváry "3 náboženství"... a to je pro mne to hlavní... Být člověkem a ne Evropanem nebo Arabem... Všichni jsme "děti" jedné planety, s jedním Sluncem a vzduchem pro všechny a i jedním Vesmírem, který díky čemusi, co mnozí nazývají Bohem ( ale prosím nepojmenovávat ho, to pak plodí ty války a nenávist ) nekončí v chaosu, vše má svůj chaotický řád, a jin a jang v praxi prostě funguje... Takže Mehmet se přírodě povedl, a jen doufám, že ty fotky s tou divnou hučkou na hlavě a zarostlým plnovousem na několika fotkách, co jsem viděla, že nenaznačují, že by se uhnul nesprávným směrem... to by mne opravdu moc mrzelo... Mehmete budˇnadále mezinárodní, náš krásný idol bořící hranice systémů... zůstaň duší a ne třeba fandou IS a spol...
    • To je opravdu krásně napsáno, naprosto souhlasím a na Mehmeta se moc ráda dívám.
    • Nenapsala bych to lépe. Je to všechno o lidech, život by byl moc hezký kdyby nebyly války a náboženství nerozdělovalo lidi. Já jsem hlavně chtěla poznat život žen v Turecku, proto se na seriál Sila dívám. Bohužel ze seriálu je nejvíce kladný a rozumně vystupuje Boran, jakoby do toho prostředí ani nepatřil.
  • je to nádherný, zaujímavý, charizmatický chlap, riadny kus krásneho sexi chlapa a úplne naj je v seriáli Maraz Ali Adanali, taký mužný a tie prekrásne oči....milujeeem ho !!!
  • Opravdu ty Turci to umí. Hlavní představitelé jsou pohlední a tak mají zaručenou sledovanost. No a Boran je můj miláček. Nemohla jsem čekat na televizní díly, a tak Silu sleduji v ruštině a už mi to ani nepříjde. Teď před spaním si dám ještě 90. díl.
  • Díl z 27.10. - koncert očí MAA.
    • Naprostý souhlas. Opět na mě MAA tak koukal z obrazovky, že jsem pomalu ani nestíhala obsah dílu.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit