Přejít na výpis diskuzí

Mehmet Akif Alakurt

OSOBNOST 1.9.2013 
76 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • bylo to zajimavi všechno co ste hrali serial síla piše a samanta z pozdravem...:) *14* *14* *14* *1* *1* *1* *1* *3* *3* *3* *3* *4* *4* *4*
  • Nevíte někdo náhodou,kdo zpívá tu krásnou francouzskou písničku ke konci čtvrtečního dílu Moci osudu - 17.11.?
  • Pro ty,kdo mají zájem.Když si zadáte do Googlu Midyat ancient town,dočtete se docela zajímavé věci.
    Když si zadáte do Googlu TV Doma Exkluzivně za kamerou,najdete tam video z natáčení seriálu,bohužel s chorvatskými titulky,ale překladač to docela překládá.
    Jinak ve čtvrtek 17.11. byl MAA opravdu skvělý,snad nejlepší ze všech dosavadních dílů.
  • To je pravda. Taky jsem to četla. Prohlásil to osobně sám MAA.
  • Pokud si zadáte http://showmystreet.com/ a potom Midyat Konukevi Guest House,tak si můžete prohlédnout dům,kde se natáčel seriál Moc osudu.
  • cansu dere a mechmet akif alakurt do opravdi spolu sou *3*
  • MAA hraje očima ale zrovna ted' jsem někde četla že je gay a násilník a k ženám se chová hrozně,chtěl by mít 5 dětí a ženu u sporáku která by tolerovala jeho životní styl.
    • Tak gay na 100% není, ale zastává tradiční role v manželství to je fakt....Mně osobně se líbí, když se muž dokáže o ženu postarat...
  • Může mi někdo poradit, kde najdu všechny díly Sily v nějakém srozumitelném jazyce. Nejlépe v čestině nebo slovenštině.Nestihla jsem na Barandově vidět všechny a ráda bych se podívala na celý seriál. Děkuji.
    • Na www.ulozto.cz jsou všechny dosud odvysílané díly ke stažení a na Youtube je celý seriál ve slovenštině pod názvem SILA.Je tam také v turečtině,je docela zajímavé porovnat hlasy,představitel Borana má příjemný hlas.
  • vypadá jak starý mladý,je divný!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit