Přejít na výpis diskuzí

Mehmet Akif Alakurt

OSOBNOST 1.9.2013 
76 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ahoj admine,smaž prosím tě tyto fotky. Moje sestra se přihlásila na můj email a udělala si tu ůčet,před chvílý jsem jí tu načapala (naštvala mně) a dala jsem tyto fotky chlapa který mně vůbec nezajímá na mý jméno,můj email. Prosím smaž je,naštvala mně. Předem děkuji a příště si budu hlídat pořádně notebook,slibuji. Děkuji. PROSÍMTĚ SMAŽ JE,TADY JDE O TEN PRICIP ŽE MÁ 10LETÁ SESTRA SE MI HRABE STÁLE V NOTEBOOKU CO TAM MAM A TED SE PŘIHLÁSILA I NA MŮJ EMAIL POD VÝHRUŽKOU ŽE SI MŮŽE DĚLAT VŠECHNO CO SE JÍ ZAMANE A KDYŽ TY NESMAŽES TAK JÍ DÁŠ ZA PRAVDU A JÁ NEBUDU MÍT ŽÁDNOU AUTORITU PROTOŽE HRABAT SE V NĚKOMU V SOUKROMÍ A ZVĚŘEJNIT NĚCO POD MÝM JMÉNEM (MYSLÍM TY FOTKY)KDYŽ TO TU ZŮSTANE TAK JÍ UKÁŽEŠ ŽE SE MŮŽE KAŽDÝMU HRABAT V SOUKROMÍ A ŽE SI MŮŽE DĚLAT CO CHCE. VÍŠ PROČ JSEM DALA TY FOTKY ? PROTOŽE S TETOU KOUKÁ NA SAMÝ SERIÁLY KTERÝ JÍ OBLBUJÍ HLAVU A VÝ ŽE S TÍM NESOUHLÁSÍM,TAK SE MI POMSTILA. VŠICHNI SE SESTRY ZASTÁVAJI,HLAVNĚ TETA A JÁ JSEM TA ŠPATNÁ. PROSIMTĚ SMAŽ TO A NEDÁVEJ SESTŘE ZA PRAVDU,MOC TĚ O TO PROSÍM.
  • si krasny *1*
  • Tak jsem se dočetla,že se představitelé Borana a Sily moc nemuseli.MAA prý prohlásil,že se za dva roky strávené na place na ničem neshodli,že nemají společné povahy ani životní postoje,a proto nemohou být ani přátelé.Je pravda,že v dokumentu o natáčení bych předpokládala,že hlavní představitelé budou při projekci sedět vedle sebe,ale neseděli.Moc mě to překvapilo,protože v seriálu je chemie a jiskření mezi nimi dost znatelné.Na druhou stranu dobře odvedená práce.
  • MAA by ani nemusel mluvit.Jak on dokáže vyjádřit mimikou pocity,tedˇ ve scénách s Berzanem je skvělý.
  • Ahoj admine,smaž prosím tě tyto fotky. Moje sestra se přihlásila na můj email a udělala si tu ůčet,před chvílý jsem jí tu načapala (naštvala mně) a dala jsem tyto fotky chlapa který mně vůbec nezajímá na mý jméno,můj email. Prosím smaž je,naštvala mně. Předem děkuji a příště si budu hlídat pořádně notebook,slibuji. Děkuji.
  • Ještě jsem zapomněla dodat,že to MAA moc sluší s Bedirhanem.
  • Omlouvám se, mělo být MAA,chtěla jsem to opravit,ale nemohu se už dostat do komentáře.
  • Mehmet Akif Alakurt v mladší verzi turecký herec Yusuf Cim http://www.osobnosti.cz/yusuf-cim-cim.php ? *14* Vypadá jako Mehmet za mlada *14* A také je model a má charisma *14* líbí se vám ? *3*
    • Tento herec je také hezký, ale MAA je prostě nejlepší z nejlepších. Má své zvláštní kouzlo.
      • Souhlasím.Neustále mě překvapuje,jak někdo může takto působit přes obrazovku.To charizma je opravdu obrovské.
  • Pro ty,kterým se také líbila francouzská písnička v jednom dílu Moci osudu - Serge Reggiani/ L´italian,najdete na Youtube.
  • myslela sem tim ze silou s televizi *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit