Přejít na výpis diskuzí

Michaela Tomešová

OSOBNOST 2.3.2008 
81 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • charmedka-jana

    narozky

    všechno nejlepší a přeju hodně štěstí v životě :-D
  • přání

    Milá Míšo
    Přání k tvým dnešním narozeninám
    hlavně zdraví,štěstí a dobré
    pohody,dostatek sil do dalších
    let.Finále Robin Hood v roli
    Mariany. *4* *4* *4* *4*
  • pavelkable

    Pozdravek

    Ahoj Míšo
    Držím Ti palce at to finále vyhraješ.
    Jsi dobrá nedej se fandim ti. Pavel cakajda@humlak.cz *3*
  • nwm nwm

    hmm... ja mam misu rada ale nekdy mi prijde jako ze se nejak opici po ewe farne kerou mam taky moc ráda.. tim jak mluvi pred kamerou *7* *7* *7*
  • ???

    ahoj ja mam misu hodne rada ale nechapu proc ma na filmografii jen nejake 2 filmy kere ani poradne neznam :D no ale nwm proc tam nema treba ordina ci v růzove zahrade ve ktere hrala nebo kriminalku andel ( sice tam hrala mrtvolu ale to se počita ne?) *7* *9* *16* *8* *5* *4* *1* *1*
  • pavelkable

    Pozdravek

    Ahoj Míšo
    Gratuluji ti k postupu v soutěži cesta ke slávě. Pavel cakajda@humlak.cz

    P.S. chtěl by aby jsme se stali přáteli na pejsbuku. *3*
    • nika1979

      Re: Pozdravek

      Mišu Jsem viděla jak hrala vordinaci elišce dceru tam tam bila jsuperrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
      jaji fandim Martině Taky............. to oblečeni jim jim davaj kostimeři podletoho co jim porota vibere jakej druh songu a muzikalů---------------- tak uražky Jenniferlopez, *13* *13* *13* *13* *13* *13* *13* *13* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
      čago
  • pavelkable

    Pozdravek

    Ahoj Míšo
    Drž se jsi dobrá držím ti palce.

    Pavel e-mail cakajda@humlak.cz *3* *13*
  • miley-cyrus1

    Znam se s ni

    Ahoj sem Míši dobrá kámoška znám se s ní dost dlouho tak jesli o ni chcete neco vedet tak pisnete ahoj *4* *1* *1* *1* *15* *3*
    • Re: Znam se s ni

      proc nema ve filmografii ordinaci nebo kriminálku andel ? *7* *7* *7*
    • Re: Znam se s ni

      Dobrá kámoška by tohle nikdy nenapsala. Dobrá kámoška nemá potřebu se tímhle chlubit a dobrá kámoška nebude dávat jakékoliv info o tom druhém..... *13*
  • pavelkable

    zpráva

    Ahoj Míšo
    změnil jsem si fotku na profilu koukni se.Pavel Varga e-mail cakajda@humlak.cz
  • pavelkable

    Pozdravek

    Ahoj Míšo
    Přidal jsem se k tobě na stránku osobnosti.Včera jsi byla skvěla jen tak dál.Pavel Varga e-mail cakajda@humlak.cz *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit