Přejít na výpis diskuzí

Michaela Tomešová

OSOBNOST 2.3.2008 
81 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • míša je nejvíc čačí

    je upe KAWAAAAAAAAAAAAI ^^ *14* *3*
  • ..

    Hmm.. kvůli ní budu navždy u nás v rodině ta druhá.. ale co, přeju jí to ;)
  • míšino ICQ

    Míša ICQ již přes rok nevede pokud tedy její ICQ máte je to jenom fake jediný místo kde Míšu můžete najít ja Facebook, ale tam si jen tak nikoho koho nezná osobně nepřidá a o emailu platí to same tam akorát neodepíše a pokud jo můžete být happy :) doufám, že jsem vám nezkazil náladu :) mějte se fajne <3
  • Míša Doubravovááá

    Míšo Doubravováá jsi náš nejwětší wzooor!!! *3* Jsi boweška nejwětšíííí!!!!MILUJEM TĚĚĚĚĚ!!!!
    • Re: Míša Doubravovááá

      Mišooo ..uložila jsem si tě na icq odepiš mi 492942390
      • Re: Re: Míša Doubravovááá

        daš mi plosim míší icq?
        • nika1979

          Re: Re: Re: Míša Doubravovááá

          neboj luci každej človek ma pravo řict svuj nazor . jateže zbožnuju Mišu
          Doubravovou................ .a nemusime bejt lesby.............♥♠♥♠♥ *14* *14* *14* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *14*
    • david.pietras

      Miso

      Miso, jaky mas ICQ?
      • Re: Miso

        jo mám 458696223
  • ??

    Abych to ujasnil..tak Míša chodí s Milanem, mám to ověřený a Míše bude v květnu osmnáct a je to strašně fajn holka a moc jí miluju, i když ona mě ne...budtě s Milanem štastný!!!
    • Re: ??

      Všechno nejlepší Míšo, at se ti daří, jak v herectví, tak i v tvém soukromém životě. *1* *1*
    • Re: ??

      Davide???
  • 17?

    Ono jí je 17?Tak na to fakt nevipadá.Tak na 14. *9*
  • Není Pravda:)

    Včera sem s Míšou upa v pohodě kecala,a nezdá se mi nějaká nafrčená:) Byla prdel a s Milanem tam běhala za ruku:D Tak kdo ví:)
    Ale je v pohodě,i Milan:)
  • míša!!!!!

    ahoj máte někdo míši icq???? jesli jo tak mi ho pls. napište *1*
  • pravda

    fakt je ,že miška trochu se změnila, známe se od školky... pár rolí co ze super holky udělá. no spís se hodila Peroutkovi než k Dejvovi.Ten se potřebuje narozdíl od Peroutky zviditelnit, to víme všici :)))))) hahaha *15*
  • mIlánek už s ní nechodí

    Milan se s Míšou rozešel,ale Míša nelenila a má nového , Davida Gránského :),no na jak dlouho, je ve hvězdách. jelikož Miška je tou svojí "slávou" moc zaslepená. A dělá jak je slavná VIP celebrita.... *3*
    • Re: mIlánek už s ní nechodí

      seš vedle s Mílou se Rozešla Míša pak chodila s Davidem a teď je zase s Mílou jo a Míša je šileně fajn kdo jí nezná nepochopí

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit