Přejít na výpis diskuzí

Michaela Tomešová

OSOBNOST 2.3.2008 
80 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jak to mluvis

    HELE JENNIFERLOPEZ TVOJE NÁZORY NIKOHO NEZAJMAJÍ....ZKUS NÁM NECO PŘEDVÉST A PAK OTVÍREJ PUSU.....DEJ SI POZOR NA JAZYK...MIMOCHODEM MÍŠA MĚLA VYHRÁT....A TY ZKUS JEŠTĚ JEDNOU NAPSAT NĚCO TAKOVÉHO *10*
  • kajdulkas

    Miša

    Míša je nejlepší a ať si každe říká co chce je dobrá a že nevyhrála Robina Hooda nic neznamená, ta ještě bude slavná *4* *4*
  • Včera byla skvělá. Vypadá sice jen na 12 let, ale hlasový projev výborný.
  • Včera jsem byla na představení Osmý Světadíl a Míša byla skvělá. Byla jsem překvapená jaká krásná holka se s ní vyklubala. Představení všem doporučuji hlavně těm co o ní píší ošklivé věci. Určitě změní názor.
  • Míša je teď skvělá v seriálu Terapie co běži na HBO. Sledujete? Taky k tomu teď udělali takovouto srandičku *3* http://terapie.hbo.cz/zrcadlo#select
  • Já te znám ty ses kamaradka moji segry *1*
  • Míšo, jsi dobrá, ale životopis si napiš buď v 1. osobě nebo pořádně ve 3. osobě. Trošku se ti to tam tluče. Ale jinak jsi dobrá *3* *4*
  • je úúúžasná *14* *8* *1*
  • Gratuluji k úžasnému miminku Hana
  • Odstartovala baby boom. Všechny mladé herečky jsou těhotné. *15* To je ještě celkem hezké, lepší než když se všechny zpěvačky začaly opičit a po M.Noskové a pořídily si silikony *7*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit