Přejít na výpis diskuzí

Michaela Tomešová

OSOBNOST 2.3.2008 
81 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Odstartovala baby boom. Všechny mladé herečky jsou těhotné. *15* To je ještě celkem hezké, lepší než když se všechny zpěvačky začaly opičit a po M.Noskové a pořídily si silikony *7*
  • miluju ji

    ty vole ja ji tak strasne miluju nema nekdo jeji e-mail?kdybi jo tak mi napiste na mejl *14* *14* *14* *14* *14* *14* *8*
    • miley-cyrus1

      Re: miluju ji

      miska.doubravova@seznasm.cz *3* *3* *3*
    • Re: miluju ji

      misadoubravova@seznam.cz
      • Míša Doubravová

        Ahojky Míšo jsem tvoje fanynka jsi moje nejoblíbenejsi herecka,zpevacka..chtela bych tve icq..máš?? *4*
        • miley-cyrus1

          Re: Míša Doubravová

          727365449
  • Pro míšu

    ahojky miso jen bych se chtela zeptat jestli by jsi mi nedala svoje icq? *3* kdyztak pls odpeis na e-mail...budu rada dekuju mooooc
  • mIlánek už s ní nechodí

    Milan se s Míšou rozešel,ale Míša nelenila a má nového , Davida Gránského :),no na jak dlouho, je ve hvězdách. jelikož Miška je tou svojí "slávou" moc zaslepená. A dělá jak je slavná VIP celebrita.... *3*
    • Re: mIlánek už s ní nechodí

      seš vedle s Mílou se Rozešla Míša pak chodila s Davidem a teď je zase s Mílou jo a Míša je šileně fajn kdo jí nezná nepochopí
  • míša!!!!!

    ahoj máte někdo míši icq???? jesli jo tak mi ho pls. napište *1*
  • Není Pravda:)

    Včera sem s Míšou upa v pohodě kecala,a nezdá se mi nějaká nafrčená:) Byla prdel a s Milanem tam běhala za ruku:D Tak kdo ví:)
    Ale je v pohodě,i Milan:)
  • ??

    Abych to ujasnil..tak Míša chodí s Milanem, mám to ověřený a Míše bude v květnu osmnáct a je to strašně fajn holka a moc jí miluju, i když ona mě ne...budtě s Milanem štastný!!!
    • Re: ??

      Všechno nejlepší Míšo, at se ti daří, jak v herectví, tak i v tvém soukromém životě. *1* *1*
    • Re: ??

      Davide???
  • Míša Doubravovááá

    Míšo Doubravováá jsi náš nejwětší wzooor!!! *3* Jsi boweška nejwětšíííí!!!!MILUJEM TĚĚĚĚĚ!!!!
    • Re: Míša Doubravovááá

      Mišooo ..uložila jsem si tě na icq odepiš mi 492942390
      • Re: Re: Míša Doubravovááá

        daš mi plosim míší icq?
        • nika1979

          Re: Re: Re: Míša Doubravovááá

          neboj luci každej človek ma pravo řict svuj nazor . jateže zbožnuju Mišu
          Doubravovou................ .a nemusime bejt lesby.............♥♠♥♠♥ *14* *14* *14* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *14*
    • david.pietras

      Miso

      Miso, jaky mas ICQ?
      • Re: Miso

        jo mám 458696223
  • kirushka97
    Všechno nejlepší!! :)
  • ..

    Hmm.. kvůli ní budu navždy u nás v rodině ta druhá.. ale co, přeju jí to ;)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit