Přejít na výpis diskuzí

Michaela Jílková

OSOBNOST 4.11.2010 
51 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Myslím, že paní Jílková je neskutečně chytrá a odvážná žena. Říká nahlas věci, které si někdo nedovolí a někdo nad nimi ani nepřemýšlí, jako anonymní kritici *13* . Má můj velký obdiv, jo a oblečení stylové, líbí se mi ta dominantnost.
  • Dobrý den paní Jílková.
    Politici vedou tuto zemi do pekel již 25 let a udělali 3 biliony dluhu. pan Babiš udělal 200 miliard zisku. Tak mu dejte šanci a ukáže co udělá. Oposice se toho bojí a proto tak ječí.
    AŤ UKÁŽE !!! Horší již to nemůže být. Já mu přeji úspěch.
    Pazdírek
  • 8.6.2012
    Včera jste tomu zase dala korunu v moderované hádce na téma Církevní restituce.Ani jsem nevěděl,že jste tak nábožensky vzdělaná.Za moje peníze trvale organizujete hádky na obrazovce.Jako universální znalkyně všeho by jste si již měla vybrat něco,kde půjdete do hloubky.Odejděte a neotravujte národ.Když nic nepřinášíte tak alespoň neotravujte svými neznalostmi.
  • Hezký den. Napadla mě taková myšlenka, jak napravit hospodářskou situaci země. Kdyby poslanci, senátoři, předseda vlády a senátu a prezident měli stanovenou, jako základní mzdu, mzdu minimální, která by se, při zvýšení průměrných platů a důchodů o každé 1%, zvýšila o 100%. Při snížení schodku rozpočtu o 1%, by se zvýšila o 200%, při snížení inflace o 1%, by se zvýšila o 300%. U platů ministrů by byla automaticky navýšena 1,5x, u premiéra a předsedy senátu 2x, plat prezidenta 2,5x. Myslím, že je zde zajištěna maximální snaha politiků ve všech směrech. Zamezení korupce, rozhazování stovek miliard atd. Pochybuji, že by se našel nějaký "kmotr", který by se snažil trvale přeplatit přes tyto pohyblivé částky 101 poslanců a 41 senátorů, aby prosadil své. Platí to pochopitelně i opačně, tedy např. v době krize nebo nečinnosti, budou konečně tedy i politici "solidární". Měli by tedy možnost si velmi slušně vydělat ale také si třeba přes víkend zajišťovat brigády.
  • Na pořad,,Máte slovo,,o církevních restitucích jsem se díval,docela zvědav na argumenty obou stran. Sám jsem v tomhle tématu celkem nestranný,a jen obdivuji laickou veřejnost,jak má většinou úplně jasno-buď je věřící a pak jasněže pro,anebo ateista a pak v žádném případě nic nevracet.Co tak pídit se po pravdě,anebo to prostě nechat odborníkům na historii a právo? A tudíž v očekávání otevřené,férové výměny názorů,jsem zapnul TV....ale měl jsem co dělat,abych se dodíval do konce tohoto pořadu,kde má oblíbená moderátorka po celou dobu útočila proti zastáncům restitucí,a ani na chvíli se nenámahala být nestranným moderátorem,naopak,místy až posměvačně vůči nim...včera si ten pořad mohla nazvat..,,Mám slovo,,..to by bylo výstižnější.:-(
  • Mě by zajímalo co má paní jílková s nohama, zakrývá je jednoznačně buď dlouhými šaty a nebo má kozačky a podobně.
  • Paní Jílková supr odvedená práce dnes jen tak dál včera paní Kroužková velké mínus děs co včera předvedla jste jednička
  • Pani Jilkova, pamatuji Vas jeste jako elevku z tiskovek po roce 1990. Byla jste celkem dobra stika, s lety, na rozdil od vina, neziskavate, ale jste cim dal horsi. Zpivate pisne svych chlebodarcu, kteri Vas za nase penize plati, jste konformni se soucasnym zvrhlym establishmentem, jste neslusna k hostum zaujimajicim opozicni nazory. Mela byste se nekdy podivat a poslechnout si to jak se chovate. Televizni zurnalistice byste prospela svym odchodem. Umeni odejit je umeni.
  • Včera 26.4.12 další cirkus ze strany Jílkove jako obvykle a to činí stále dokola to není normální ženská je to hrúza se na ni koukat, drzá, arogantní, místy hysterická,vůbec neumí vest slušně tuto diskuzi, neustále rozpoutává hádky, naváží se do diskutujících co ji nepasují do její demagogie, přerušuje diskutující, ROZBIJI diskuzí, je to nesoudna poblbla osoba, vyměňte ji za slušnou schopnější vést tuto diskuzí, která nebude obtěžovát diskutující svým sprostým chováním. Vůbec se nedívím panu Dvořakovi že s touto poblblou osobou se rozvedl !!!
  • Podle paní Jílkové jsou zprávy na ČT zcela "vyvážené". Dnešní Máte slovo. To byl zase po delší době bezva vtip. Paní moderátorka zřejmě neví nic o petici, proti nepravdivým, manipulativním výrokům a za odstoupení ředitele ČT. Asi ví, ale dělá že neví. Čí chleba jíš, toho píseň zpívej, že?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit