Přejít na výpis diskuzí

Milan Sulej

OSOBNOST 15.2.2011 
520 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • zdravim pratele tak bude duvod k velke oslave podle overenych informaci sulejakom ten pozemek kdynske zastupitestvo v zadnem pripade neschvali k prodeji tu ohradku kterou si tu sulejaci okolikovali na sto procent neodklepnou dostanou ultimatum ze bud koupi cely vjezd nebo jim to proste zamitnou tak bude duvod k velke oslave a nejen ze sulejaci ty kulecky budou muset okamzite vyndat a jeste prijdou o penize ktere budou muset zaplatit na geodezii dari se bratri dari se
  • Mír bratře Milane Suleji, máš myslet pozitivně. Otevřít všechny tvé zavřené čakry. Jen tak budeš spasen na cestě osvícení. Až tvá svíčka zhasne (snad za dlouho) zlo zatratíš a láska zvítězí nad lží a nenávistí.
    Otevři okno a zvolej: HOJ HOJ TO SE MÁME, ŽE SE MÁME A ŽE SI VŠICHNI POMÁHÁME
  • Milane, mi lide v Hluboke, Te prosíme. Odstehuj se z Hluboke, dobrovolně, nebo budeme nuceni sepisovat petici, kde se podepíše většina občanů Hluboke, a budem vyžadovat soudní zákaz, vstupu do Hluboke.
  • Sulej se začíná mstít na lidech v Hluboke začíná nás udávat na Městském Úřadu ve Kdyni, je to hiena. Tohle monstrum nemá s člověkem, nic společného.
  • Ne, děkuji. Tato čísla si s trochou úsilí dovedu zjistit sám. To nač se ptám si pouze ověřuji zda se jedná opravdu o onu budovu. Zde jsem se totiž v rozhovoru dozvěděl že tam Milan žije se svými rodiči a budova je po rekonstrukci. Ovšem na adrese budovy kterou jsem uvedl já bydlí oficiálně pouze dvě osoby a rekonstrukce tam oficiálně neproběhla. A jelikož mi počet lidí v obydlí (2 oficiální VS 3 zde uvedení) a informace o nedávné rekonstrukci zde uvedené VS absence záznamu o rekonstrukci na oficiálních místech přijde matoucí, tak se pro upřesnění ptám zde jestli se opravdu jedná o onu výše uvedenou budovu a nebo se jedná o jinou. Zde píší přeci jenom převážně místní lidé kteří vědí více reálných informací, a tak by věci mohli uvést na pravou míru. Neptám se tedy na žádné zbytečné informace jejich oficiální verze bych se nemohl dozvědět jinde. To je celé.
  • ...a nechcete toho nějak moc? i čísla bot či rodná čí
  • Děkuji KL za ten odkaz na mapu. Moc mi to pomohlo s hledáním. Na Google mapách jsem to našel jako takovou bílou obdélníkovou vícepatrovou budovu nejspíš se skleníkem na zahradě a asi garáží zvlášť? Měl to být oplocený pozemek v takovém pásu zeleně s asi rybníčkem (že by ten park o kterém se tu mluví?). Je to opravdu ta budova s č.p. 22 nebo je to jiná budova? Nějaké informace mě totiž matou nebo jsem je ze zdejšího rozhovoru dost dobře nepochopil. A jestli jsem se trefil s tím domem, tak kdo všechno tam bydlí? Předem děkuji za vysvětlení.
  • souhlas je to darebny clovek
  • jestli ty kolíky u Sulejů označují nový pozemek, tak těsně u tůjí budete asi moc projít nebo ne?
  • to je teda něco, to je síla
  • Kde se stala chyba? pan Korunní princ opery je vychytralý až mazaný jako liška bystrouška. Milan S. je jako rakovina. Na začátku si nebezpečí neuvědomujete a až ano je už pozdě. Element Milan S je jako křeč já byl v pohodě a pod vlivem Milana se psychika zhoršila.Jakmile se tento rušivý element odstranil z mé blízkosti, pomalu ale jistě se má psychika zklidnila. Vemte si kdo s Milanem kamarádil už nekamarádí. Nechci jmenovat, ale všichni dojdou ke stejnému poznání.

    jedno je ale dobré jak to příroda zařídila a to že Milan nemá potomstvo
  • Sulejojic, vraťte, lidem kus parku, a cestu.
  • Milan zpívá operu,
    my plaveme ke břehu.
    Je tam hodně plevele.
    Kdo ho asi vypleje.
    Odstraní ho Pepina,
    kterou svrbí kolena.
  • On je problém, že vstoupit do parku je vlastně tak trochu nelegální, pokud tam nejdete třeba sekat trávu, zalejvat buxusy u pomníku, kladení věnců u pomníků obětem války, hrabat listí a třeba sbírat klesti spadlé stromů. Popř, uklízet odpadky zanesené větrem. to že tam někdo chodí je vlastně jen tolerováno.

    Správně by lidi měli chodit kolem kapličky nebo hasičárny, pokud chtějí jít do části obce na druhé straně parku.

    Toto zdělení není zastávání se operního pěvce, jen taková úvaha
  • sulejojic neberte lidem verejne prostranstvi v nasi obci
  • jasne ze ano lide budou chodit prez park pod rybnikem a na ty magory se vyprdnou to toho dokazali ze koupili kousek pozemku ktery jim neni knicemu je to proste naschval aby lidem sebrali cestu
  • presne tak at sulejaci sezerou celuou ves me to je jedno budu chodit pod rzbnikem
  • Vdova má starost, že její nebožtík manžel leží v hrobě pořád v jednom oděvu. I nu nechá ho vykopat chtíc mu vyměnit oděv.
    Tak kopou a kopou a místo neboštíka je vzkaz: jSEM V JINÉM HROBĚ ve starých hadrech ale na mladých ňadrech.
  • jakou návštěvu?
  • Zdravim, tak prý měli večer sulejaci zajimavou, návštěvu. Potěšilo Vas to.....?, Nas velmi, se Branko. Srdecne zdravim, jan

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit