Přejít na výpis diskuzí

Milan Sulej

OSOBNOST 15.2.2011 
520 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • https://mapy.cz/zakladni?vlastni-body&x=13.0705157&y=49.3701097&z=17&ut=Nov%C3%BD%20bod&uc=93IFPx8t39&ud=Hlubok%C3%A1%2022%2C%20Kdyn%C4%9B%2C%20345%2006%2C%20Doma%C5%BElice
  • Mohl bych se ještě jednou zeptat na přesnou adresu oné vily? Pavel se mi snažil odpovědět, ale bohužel tam jsem onu adresu nenašel. I když jsem celkem nepobral ten koment hned pod tím mým kde někdo píše trochu zmateně že "tak to snad ví každý, kde pan Sulej bydlí. V jedné vesnici na Domažlicku". Mohl bych tedy prosím dostat tu ADRESU? Bez s prominutím nesmyslných komentářů mimo téma jak se stalo někde na začátku když jsem se ptal poprvé? Děkuji.
  • Děkuji Pavle. Bohužel z toho článku jsem se moc nedozvěděl. Já doufal spíše v něco jako adresu té vily... *13*
  • Milan nikdy nepochopí, že hlubocký obyvatelstvo se nikdy, ale opravdu nikdy nepodrobí Milanovi. Milan disponuje velkým kontem, ale malým morálním kreditem. Milan přemýšlí jak své jmění rozmnožit. Ale uniká mu moč (teda moc) a taky stolice (teda police na stěně)
  • Já nevím jak ten pozemek bude přesně vypadat a nebylo by řešení si vychodit cestičku mimo třeba mezi rybníkem a kapličkou? třeba před Šlajerovími
  • Co je do pozemku, ty dnes nejsou knicemu, ale tady jde oto, že sulejojic sebrali lidem cestu.
  • Zdaleka, ale nemají Sulejovi v Hluboké nejvíce pozemků.
  • At už sežerou sulejojic celou ves, mě už je to jedno. Ale jedno vím jistě. Gauneri, zloději, a podvodníci mají v tomto státě zelenou, a projde jejím vse, se slušnosti tak v tomto státě, brzo POJDEZ.
  • Ale zase musím říct, že Milan není línej několikrát za sezonu jít na houby či šípky. Ale asi je to tím, že nemá trvalou práci a není pak divu, že má chuť jít do lesa. Důkaz, že se človcěk vyvinul z opice je chlupatá hruť operního pěvce.

    Trochu podivné je, že satrší Sulejovi a Milan ml. hrabou listí, Milan jezdí s kolečkem jak zjednanej a operní pěvec ho popohání a nepřeloží steblo
  • Dnes jsem šel vynést petky a při zpáteční cestě mně odchytl Milan S., povídal něco o tom, že byl na operaci hlasivek. že budou dělat dlažbu a že už si lidí stěžují, že koupili pozemek. Já bych z toho nedělal tragedii, koupí jen část tak stači jít trochu oklikou, kam až pozemek Sulejů nezasahuje. Přeci nekupují celý park!!! Problém může nastat, když napadmnne půl metru sněhu, tak si to bud lidi prohrnou o kus dál či půjdou až ke kapličce či naopak k hasičárně :-) Michal
  • Jenže to neuklizi on ale rodiče, on, by, na, práci nehráb.
  • ▓▓▓▓
  • Topolánek ztratil plánek
  • K d y ž j e m y s l s v o b o d n á - n a t ě l e u ž n e z á l e ž í
  • Tak je sychravo a mlhavo. Byl jsem se projít na "luka" k Dobré hoře, Když jsem se vracel potkal jsem mistra Milana Suleje, doprovázel ho psík a druhej Milan. tak jsme se pozdravili a já pronesl Nu Cesare nu Cesare, pohladil ho.
  • jo to na p suleje sedi naprosto presne
  • dobry den najdete to treba v aha na internetu clanek se jmenuje pribeh silny jako noha od kulecniku jsou tam obrazky sulejojic vily
  • anonym
  • tak to snad ví každý, kde pan Sulej bydlí. V jedné vesnici na Domažlicku
  • Dobrý den,

    před časem jsem se zde ptal kde přesně je ta vila pana Suleje, že bych se na ni rád podíval. Doufal jsem že dostanu adresu oné vily, ale místo toho mi nějaký pán mikimauz poslal do podkomentáře informaci ohledně nějakého vozidla. Nechápu smysl toho sdělení, jelikož na to jsem se neptal. Vypadá to že i pan Sulej komentoval můj dotaz, ale bohužel jsem se zase nedozvěděl žádnou adresu, a navíc se zdá že komentoval spíše mikimauze než mě.

    Mohl bych tedy znovu požádat o adresu vily pana Suleje? Nejsem z Hluboké.


    Děkuji za pochopení

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit