Přejít na výpis diskuzí

Milan Sulej

OSOBNOST 15.2.2011 
520 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ty Ukrajince si poslal ty?
    • Přátelé, tak v pátek odpoledne opět od Suleju kravál, jako v Pralese. Nejdřív Sulej když vyjizdel s Mercedesem, začal řvát z auta asi přes silnici na Havlickojic, a když odjel tak ji začala sproste a velmi brutálně a vulgarne, řvát a nadávat Sulejova, že to slyšela snad celá ves. Strašne, ty lidi jsou opravdu schopni úplně všeho. Cely incident jsem nechtěně vyslechla, a bylo mi upřímně paní Havlickove moc lito. Starší paní, a sulejojic na ni tak vulgarne řvali, že to snad není možné, to i ve vězení mají lidé v sobě více slušnosti, než tito velice zli lidé.
      • A jen se nebojte Havlickojic, cela ves stojí při Vas, Sulejojic tu nikdo nechce, tady tito lidé skoncili
        • Ten pozemek Sulejom zastupitelstvo nikdy neschváli, oto se já osobně postarám...!
  • Milane proč se pořád tahle mstíš, zaslepilo tě to mysl, kdyš se přestaneš mstít, tak lidi na tebe nabudou slovně na třeba této diskusy útočit.ty pořád vymýšlíš nějaké konspirace a jak ti ůidé nepřejí, ale oni by tě přáli, ale ty to pořád vidíš jinak, zamysli se
  • Dne 15.2.2018 jsem se náhodou sešel s Milanem V., který žije u oper. pěvce. prohodil s ním pár slov. pak jsem šel na bus 8:33 směr Domažlice. Na zastávce jsem se bavil o oper. pěvci též s náhodnou obyvatelkou Hluboké. Po té jsem odcestoval do krásného chodského města Domažlice. Jel jsem uplatnit poukázky na kosmetice. Piji poklidně čaj netušíc nic z lého najednou padlo 11:10 a pípla sms. V půlce procedůry jsem sms nechal sms a v klidu mě paní dodělala. Pak jsem běžel na bus. Trhnul jsem asi rekord v přesunu Náměstí-hlavní nádraží čsad v Domažlicích. Na sms jsem se stále nepodíval. asi ve 14h jsem kouknul a co jsem spatřil?! Sms od operního pěvce. text: ***jeste jednou ty delnickej c.r.ku, zjistím ze si me pomlouval, zabiju, TE!!!***

    takže nebezpečné vyhrožování, navíc jakej já sem dělník že jo? navíc já si nedělám iluze, že mě taky Milan S. nepomlouvá. navíc ta čárka ve věte jak udělal před slovem zjistíme je nějaká ukvapená, má být až před spojkou.
    • Strašne, ten musel být vzteky bez sebe. Nechápu kde se může vzít v někom tolik Zla.
  • Mír bratře Milane Suleji, máš myslet pozitivně. Otevřít všechny tvé zavřené čakry. Jen tak budeš spasen na cestě osvícení. Až tvá svíčka zhasne (snad za dlouho) zlo zatratíš a láska zvítězí nad lží a nenávistí.
    Otevři okno a zvolej: HOJ HOJ TO SE MÁME, ŽE SE MÁME A ŽE SI VŠICHNI POMÁHÁME
    • zdravim pratele tak bude duvod k velke oslave podle overenych informaci sulejakom ten pozemek kdynske zastupitestvo v zadnem pripade neschvali k prodeji tu ohradku kterou si tu sulejaci okolikovali na sto procent neodklepnou dostanou ultimatum ze bud koupi cely vjezd nebo jim to proste zamitnou tak bude duvod k velke oslave a nejen ze sulejaci ty kulecky budou muset okamzite vyndat a jeste prijdou o penize ktere budou muset zaplatit na geodezii dari se bratri dari se
  • Sulej se začíná mstít na lidech v Hluboke začíná nás udávat na Městském Úřadu ve Kdyni, je to hiena. Tohle monstrum nemá s člověkem, nic společného.
    • Milane, mi lide v Hluboke, Te prosíme. Odstehuj se z Hluboke, dobrovolně, nebo budeme nuceni sepisovat petici, kde se podepíše většina občanů Hluboke, a budem vyžadovat soudní zákaz, vstupu do Hluboke.
      • uz se nemuzu dockat vazeni ted me teprve poznate co jsem zac Nejde to po dobrem tak uziji moci jen informativne vyjde o sousedech clanek v Blesku i v Aha se jmeny konkretnich osob ta ostuda Vam do smrti nebude stat zato Dale jsem informoval tv Nova zpravodajstvi kde mam rovnez pratele a udela se reportaz a da se do televiznich novin se vsemi konkretnimy osobami kterych se to tyka Takovou ostudu jste nezazili nejde to po dobrem pujde to jinak
  • Děkuji KL za ten odkaz na mapu. Moc mi to pomohlo s hledáním. Na Google mapách jsem to našel jako takovou bílou obdélníkovou vícepatrovou budovu nejspíš se skleníkem na zahradě a asi garáží zvlášť? Měl to být oplocený pozemek v takovém pásu zeleně s asi rybníčkem (že by ten park o kterém se tu mluví?). Je to opravdu ta budova s č.p. 22 nebo je to jiná budova? Nějaké informace mě totiž matou nebo jsem je ze zdejšího rozhovoru dost dobře nepochopil. A jestli jsem se trefil s tím domem, tak kdo všechno tam bydlí? Předem děkuji za vysvětlení.
    • ...a nechcete toho nějak moc? i čísla bot či rodná čí
      • Ne, děkuji. Tato čísla si s trochou úsilí dovedu zjistit sám. To nač se ptám si pouze ověřuji zda se jedná opravdu o onu budovu. Zde jsem se totiž v rozhovoru dozvěděl že tam Milan žije se svými rodiči a budova je po rekonstrukci. Ovšem na adrese budovy kterou jsem uvedl já bydlí oficiálně pouze dvě osoby a rekonstrukce tam oficiálně neproběhla. A jelikož mi počet lidí v obydlí (2 oficiální VS 3 zde uvedení) a informace o nedávné rekonstrukci zde uvedené VS absence záznamu o rekonstrukci na oficiálních místech přijde matoucí, tak se pro upřesnění ptám zde jestli se opravdu jedná o onu výše uvedenou budovu a nebo se jedná o jinou. Zde píší přeci jenom převážně místní lidé kteří vědí více reálných informací, a tak by věci mohli uvést na pravou míru. Neptám se tedy na žádné zbytečné informace jejich oficiální verze bych se nemohl dozvědět jinde. To je celé.
  • jestli ty kolíky u Sulejů označují nový pozemek, tak těsně u tůjí budete asi moc projít nebo ne?
  • Kde se stala chyba? pan Korunní princ opery je vychytralý až mazaný jako liška bystrouška. Milan S. je jako rakovina. Na začátku si nebezpečí neuvědomujete a až ano je už pozdě. Element Milan S je jako křeč já byl v pohodě a pod vlivem Milana se psychika zhoršila.Jakmile se tento rušivý element odstranil z mé blízkosti, pomalu ale jistě se má psychika zklidnila. Vemte si kdo s Milanem kamarádil už nekamarádí. Nechci jmenovat, ale všichni dojdou ke stejnému poznání.

    jedno je ale dobré jak to příroda zařídila a to že Milan nemá potomstvo
    • souhlas je to darebny clovek
    • to je teda něco, to je síla
  • Milan zpívá operu,
    my plaveme ke břehu.
    Je tam hodně plevele.
    Kdo ho asi vypleje.
    Odstraní ho Pepina,
    kterou svrbí kolena.
  • On je problém, že vstoupit do parku je vlastně tak trochu nelegální, pokud tam nejdete třeba sekat trávu, zalejvat buxusy u pomníku, kladení věnců u pomníků obětem války, hrabat listí a třeba sbírat klesti spadlé stromů. Popř, uklízet odpadky zanesené větrem. to že tam někdo chodí je vlastně jen tolerováno.

    Správně by lidi měli chodit kolem kapličky nebo hasičárny, pokud chtějí jít do části obce na druhé straně parku.

    Toto zdělení není zastávání se operního pěvce, jen taková úvaha
    • Sulejojic, vraťte, lidem kus parku, a cestu.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit