Přejít na výpis diskuzí

Milan Sulej

OSOBNOST 15.2.2011 
520 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Milane ty tu píšeš, že jsem blázen a léčím se s tím už léta. Což pravda je, ale ty jsi na tom stejně akorát, že se neléčíš, což je podle mě horší. Měl si blud, že jsi koruní princ Lopkovic ze Sulejovic. Že si ná rokuješ poddané Sulejojic a ničil si vybavení hotelů po celé republice a je toho víc. V práci si volal na gay linky. Jsou tu zprávy o různých napadení různých lidí. Jánic takového nedělám. nemám oplejtačky s policií jako ty
    • reaguji na vas prispevek .Myslim si ze jakekoliv komentare k osobe pana S uleje jsou zbitecne pan SULEJ podle me neni dusevne nemocny nato je priliz inteligentni. Podle me je to typickz priklad psychopata a to jak jiste vite se lecit neda pszchopatem se clovek rodi. Proto je velice nebezpecny.Dovede s lidmi manipulovat tak aby dosahl sveho cile radim dobre pryc od nej nebo Vam muze i ublizit pekny den
  • Ono až dostane Milan Sulej soudní zákaz se pohybovat ve své obci, tak se bude divit. nevím o jakého Pavla se Petře jedná.
    • Tak opet 28prosince Elent z Havlickojicma. Havlickojic si delali pesinu, aby mohli chodit pres Park, a Sulej sel a pesinu doslova pred Nima zacal zahazovat, do toho Jim velmi s proste nadaval a rval na ne. Cely incidet videlo nekolik Lidi. Tady uz jde, opravdu o Zivot.
    • Zklapni, ty delnicke tluste prase
    • Varovani pred gaunerem. S Panem Sulejem sem se seznamil v roce 2010,a Verte mi, ze ten osudny den, bych ze sveho zivota moc rad vymazal, ale bohuzel to nejde. Seznamili jsme se prostrednictvim Anonce, kdy se jsem ho v Praze, pozval na obed. Vice nez jeho zjev me upoutala jeho velka slovni zasoba a celkove pusobil velmi vzdelane. Znal jsem jej do te do by matne jen ze zdelovacich prostredek, a vedel jsem ze je to zpevak. Ja mu otevrel sve srdce a za miloval se. Postupem casu, jak si ziskaval moji duveru jsem mu nechal napsat vecna bremena na me dve firmly v Praze, v pripade umrti. Pan Sulej zil velmi na kladno zivot, z firemniho uctu si vybiral staticove castky a bujare rozhazoval me penize. Se mnou vsak zit trvale nechtel. Vzdy prijel na tri dny do Prahy a odjel. Postupem casu me pratele a podrizeni v mych spolecnostech varovali abych si dal na nej pozor, ze mi je neverny s muzi i zenami. Nevenoval jsem tomu pozornost, vzdyt ke komu bych mel mit vetsi duveru nez k partnerovi. Pak jsem musel odjet pracovne na delsi dobu do Zahradnici, a deli se veci, pan Sulej nejen ze vybiral z firmy zpoustu penez, ale firmu prodal I se zamestnanci, vzal si auto a zmizel domu. Celou moji rodinu, zmanipuloval a otocil proti me, takze se mnou nikdo nemluvi, a je vereno jemu. Pisu to proto aby se kazdy poucil a varuju pred nim, aby jste nedopadli tak ze nakonec musite bojovat o domov jako ja. Tolik na vysvetlenou.
  • Mě jednou přesvědčil Milan Sulej, abych začal komunikovat s nějakou paní po e mailu.Šlo o nějaký obraz co nabízela ke koupy. Prostě jsme tam různě smlouvali o ceně. Nakonec jsme se domluvili o odložení koupě o několik týdnů. Pak když ta domluvená doba utekla, tak najednou pan M.S. řekl ať si zablokuji
    e mail té prodávající. Celé to bylo podivné.

    a nemluvě o aukru. Kde Milan prostřednictvím mě našrouboval cenu obrazu.

    jednou zase povídal, že údajně komunikoval s lidmi co dělali nějaké podvody s obrazy nebo co a že je chytli.
    Prostě: mě příde, že Milan Sulej je jako ten černý král z pohádky " O statečném kováři"
    • Varovani pred gaunerem. Je mi to hrozne lito., ze to jeste neskoncilo. Protoze Pavel, je muj hodne dobry znamy, a mam jej neskutecne rad. Ne jen ze si pan Sulej, vzal jako rukojmi, Pavlovo rodinu, k citovemu vydirani, a ziskani dalsich penez, ale on si jeste drze napise o dva a pul mice. No mam dost. Jestli Pavlovi ublizis, a ja se to dozvim, a fakt dozvim, tak se do toho vlozim ja, a to uz to bude litat.
    • To jo to sedi me zas pripomina CARODEJE MRAKOMORA z pohadky princ a vecernice.
  • Tak máme za sebou ten rok 2017---teda ještě pár desítek hodin chybí

    Byl to rok plný změn a překvapivých událostí. Pustili nám po x letech Jiříka Kájínků. Islámský stát byl v podstatě zničen. Měli jsme volby do poslanecké sněmovny. Já poznal spoustu nových lidí a kamarádů. Byl jsem na 3 pobytech s těmi novými lidmi. Některé věci se ale nevedly. Ale vše se povéct nemůže.

    tak snad rok 2018 bude v mém životě mít jen co nejkladnější životních událostí *5* *5* *5*
  • Milan Sulej je neléčenej blázen a měl by být pořádně vyšetřen, zda ho není potřeba izolovat. Aby nemohl škodit
    • Sulej byl vzdycky rapl. Pamatuji si jak jednou v divadle v navalu vzteku z fackoval na jevisti pred celym ansablem sopranistku.Tezko snim spolupracovat.
    • A TY JSI PRIMITIVNI SCHIZOFRENICKEJ SLAJEROJIC MAGOR ale mam radost schizofrenici brzo chcipaj takze to mas za par ha haha
  • Na nesmyslne nazory mistniho blazna reagovat nebudu takovy clovek mi nestoji zato abych si pred nim ani odplivl
  • Pravda má jednu velkou výhodu: člověk si nemusí pamatovat, co řekl ¨

    problém je ovšem když naslouchač lží zapomíná a co mu bylo v minulosti nalháno. *2*
    • vazeni pratele kamaradi fanousci V posledni dobe se me casto ptate proc jsem nezpival u naseho vanocniho stromku v HLUBOKE reagoval jsem uz nato na facebooku tak cinim tak i zde Unavuje me stale dokola vysvetlovat kazdemu jdnotlive jake duvody me k tomu vedly tak cinim timto zpusobem Predne jsem nemocny jak jste mohli cist v Aha Za druhe jsem ani v hluboke zpivat u stromku nechtel Nemam vubec zapotrebi aby pri mem zpevu provokativne lide odchazeli a tak davali jasne najevo ze nechteji abych zpival lide takovy kteri mi jsou tak jedine k smichu a kterymi pohrdam zavistivy jednodussi kteri kdyz provokativne chodi kolem nasi vily tak nemuzou vzteky a zavisti ani polknout lide primitivni a ubozi napr z ruzove zhnile kuci naproti nam Takze proto jsem nezpival muzou si tam stoupnout sami a neco zaspivat misto skakani po stole v mistni restauraci Zaroven se omlouvam vsem slusnym lidem kteri maji radi muj zpev Ja ale tohle opravdu nemam za potrebi prezentovat se v HLUBOKE z pival jsem na vsech prednich jevistich v ceske republice jsem casty host televize a rozhlasu atd Moje jmeno je mezi nejvyznamejsimi opernimi pevci na svetove wikipedii takze nemam vubec zapotrebi aby lide odchazeli tolik na vysvetlenou pratele kamaradi preji VAM KRASNY NOVY ROK MILAN SULEJ
      • Lide neodchazi, kvuli Tvemu zpevu,, nato nikdo nerekne pul Slova, ale kvuli Tobe, jsi Psychopat,proto.
        • Sulej, ma znicene zdravi, a to uplne, protoze 25bere cokain, z toho uz ho nikdo nedostane.Na kazdou s... I, se vari Voda.
        • Dopadnes Milane jako Bartosova, ale muzes byt klidny, naposled si slavu byt posmrtne uzijes.Protoze az se neco stane tak otom budou opravdu informovat vsechny sdelovaci media. Protoze ty jsi pro ne se s vymena extravagant nim zivotem, Raj.
          • Nauc se psat
      • Milane ty totiž nejsi slavný jak myslíš. Když se řekne Milan Sulej spoutu lidí napadne hned nějaký zločinec či bezdomovec popř. feťák či alkoholik až když se řekne operní pěvec, možná si někdo matně vybaví talentmanii či superstar či jiné soutěže.

        Já jsem už se z psychického dna dostal a Milan S. mě zase dostal na dno. Když umřel děda pořád mluvil o mrtvých i když jsem mu říkal, že ted na to není vhodný čas.

        Sliboval, že půjdem na Koráb a kdybych měl čekat až se uráčí tak tam nejdu nikdy, Slibuje hory doly třeba na chodské slavnosti, že půjde na večeři a zkustek utek a tak je to se vším. U Milana nikdy nevíte na čem jste. je strašně nerozhodnej
        • Je mi jen lito jeho rodicu. Ty dopadli . Takoveho grazla mit v dome.At Vas otec nebo pani matka knim zajdou nez se zhroutite. snim mluvit vubec nema cenu . Dela si jen blazny. JPH
        • Zato u Michala Slajera kazdeho napadne prsteny blb, ktery neni knicemu, Leda blbe krafat jeho blbou hubou zalez na psychiatrii Kam patris, a starejte se cela rodina o sebe mate tech magoru a blaznu v rodine hodne, a to uz od narozeni, takze zalez do Hoven Kam patris, nebo pres tu Tvoji hubu dostanez tak ze Te doma nepoznaji, jasne jsem Ti to rekl az Te potkavali tak Ti ji rozmlatim.
          • Slajerojic tohle si nenechte libit. Boze to je grazl. Sprostak sprosty.
            • . Ja uz sem se Sulejem, davno skoncil. Je fetak. Je velmi nebezpecny.Znam jej, dobre. Reste to, a okamzite se snim pane Michale Slajere prestane stykat. Je to velky lump. Jste hodny chlapec, a stim grazlem okamzite preruste vztahy, nez se stane nestesti. Preji Vam Stastny Novy Rok. J. P. Holy.
            • Zasla bych za Sulejicma, a pekne v klidu bych Jim to rekla, jak je syn sprosty, a jak urazi.Michale,rekni to rodicum.Milanovi,nema cenu nic rikat, to nepomuze, a bude urazet a ponizovat dal. Tem Sulejom, bych to rekla, aby Vas vsechny nechal na pokoji, slusne.Jinak klid proste nebude.
        • Milane, hej Co to je u vas ve vsi za blba?
  • Tak pokud to auto není kradené, tak si myslím, že mě i okolí může být jedno zda ta koupě byla výhodná či ne. myslím ovšem, že je přednější si koupit auto na které se může člověk spolehnout a ne jen aby vypadl na efekt jako zlatka.
    • Zdravim pratele. Velka omluva vam vsem kteri jste cetli me prizpevky ohledne toho vozu. Auto nestalo 400.000 kC Jak mi omylem sdelil muj kontakt v Plzenskem mercedesu kde Sulejojic auto koupili ale 500.000 Kc omlouvam se za mystifikaci nyni je vse uvedeno na pravou miru. Dekuji.
  • Může mi někdo prosím říct kde přesně je ta Vila? Ještě jsem jí nikdy neviděl a rád bych se podíval...
    • Zdravim pratele.Doufam ze letos Sulej nebude krakorat u naseho pekneho noveho vanocniho stromecku. Nikdo v nasi obci oto zajem nema. Za druhe mladej
      sulej je hlasen trvale mezi 14 bezdomovci na mestskem urade ve Kdyni takze zadny hlubocky obcan neni . SULEJOJIC atse laskave misto pomlouvani urazeni a hazeni spiny na poctive obcany Hluboke zametou u sebe doma maji ostudu po celem okrese ale hlavne ze opravuji barak a dum ktery sebere jednou exzekutor a ja se nato velmi tesim Bozi mlyny melou pomalu ale jiste a jsem z pozdravem.
    • ja jsem jenom zvedav az se sulejom ten jejich veteran rozbije co budou delat protoze opravy u tohoto typu vozu jsou tak drahe ze to predci i tu cenu za kolik jej koupili mozna ze jej odstavi a muze vnem bydlet milan i s vrbou v hospode rikali ze je to 10 let stary ojety krap a ze je to ke koupi uz od 300000 kc ja bych do takto stare popelnice byt luxusni ale porad je to stara popelnice penize v zivote nedal je to stejne jako kdyz je vyhodi z okna milan mystifikuje a rika ze to auto je nove ale je vsem pro smich protoze za tuto cenu si takto stare a ojete auto muze koupit vetsina lidi v hluboke ale neudelaji to protoze setri penize a ne jako stary blaznivy sulejojic z milanem kteri si stale neco dokazuji ze nato maji ale zatim jsou cele nasi obci pro smich a pro blaznz lide se smeji jen je nekde vidi
      • to i nova fabie stoji vic nez ten jejich ojety vergl Mi mame auta m aximalne 5 let a pak se jich rychle zbavime protoze to jsou uz krapy 10 let stare auto si muze koupit za takove penize jenom blazen ale omi sou blazni cela rodina a kdyz nekam jedou tak si mysli kdovi co nemaji smeji se jim jak v hluboke kde uz je vubec nikdo nebere vazne starej syslal matka krikna a mlady oba dva blazni o domaulicich ani nemluve blaznova rodina
        • Zdravim panove. Obvolal jsem me kontakty v Mercedesu v Plzni a zjistil................Mercecedes s 320 nahon na vsechny 4. Rok vyrovy2009 meli jej tam na prodej jako ojete auto uz od ledna tohohle roku. Nikdo je nechtel neni moc v dobrem tecnickem stavu.AUTO STALO JEN 400.000 kc jako O JETINA. Podle vyjadreni kamose auto ma ruzne neduhy proto tak levne.Sulejojic si tedy kopili pekny krap jak vise prispev zpravne zminuje preji pekny den . Z toho jednoznacne vypliva ze sulej lze jako kdyz tisne auto je stary a ojety krap
        • Nauc se psat kdyz chces neco komentovat primitive.
  • proč asi Milan nedá Milana mladšího k nám do dílen do Domažlic?
    tam by se pohyboval mezi rozumově stejně myslící kamarády. není pravda, že tam jsou jen psychicky nemocný, ale i méně rozumově vyvinutý či kombonace těchto hendikepů. tahle ho jen separuje.

    bojí se snad operní pěvec něčeho? me,á čisté svědomí? maniopuluje milana?
    • slajere jsi na strankach osobnosti cz Tedy lidi kteří jsou republikove nebo celosvetove znami ty jsi znam jako dlouholety pacient psychiatrie který není knicemu a je zbitecny clovek pokud neprestanes psat tve nesmyslne komentare ovlivnene bludy tve chore hlavy podam na Tebe trestni oznameni na policii české republiky a bude sev to resit jinde milan sulej

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší