Přejít na výpis diskuzí

Miloš Zeman

OSOBNOST 15.10.2010 
677 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • určite je lepší než ten šišlavej d... uvidime jak se mu povede když už klaus udelal amestiji mohli rovnou pustit i kajinka kterej za to nemohl doufam že mu pomuže mohl by udělat to že když nikdo někoho zabije tak aby ho zabily taky pak by hned rychle byly prazdny basy lidy by si to pěkne rychle rozmysleli a ne že nikdo někoho zabije a jde si sednou jen 3 roky co to je to snad neni ani možny snad už stim nikdo začne něco dělat
    • Vy jste opět typickým voličem ožraly z Vysočiny... Smutné je, že takových je 55% hlasujících...
      • A vy jste zase typický volič spícího medvěda z Rakouska. Zaplaťpánbůh, že víc lidí mělo větší rozum, než vy a Schlafenbergovi voliči.
        • Hlavně že soud uznal podvody a lži při volbách, a že dle jeho názoru podpásovky ovlivnily výsledek voleb, nikoliv však rozhodujícím způsobem... No, vlk se nažral a koza zůstala celá... Tedy primitivové si zvolili svého ožralského primitiva prezidentem i za cenu podvodných akcí a slušnosti bylo plivnuto do tváře... Hezky to vedeme v té naší České kotlině...
          • Promiňte, ale kníže je ožrala, pan Zeman to určitě není, evidentně jste přehlédl, že má věčnou kocovinu. Pan Zeman je silná a vůdčí osobnost, kdežto kníže by raději neměl vylézat ze svého zámku a neukazovat se na veřejnosti, protože se za něj stydí většina lidí.
            • prosím, mluvíte o Miloši Zemanovi, o tom, který po vyhraných volbách byl opilý i v přímém přenosu? Bůh nás ochraňuj
            • Soudruhu, hanbou zdejší diskuse jsi ty, nikdo ti nesaháme ani po kotníky... Ale zase na druhou stranu, dlouho jsem neměl tak pravidelný přísun komických scén, jako nad tvými příspěvky... Nařknout pana Schwarzenberga slovem, jež je druhým jménem Zemana, to už opravdu končí soudnost...
  • GRATLUJI TI MILOŠI!!!! Věřím, že budeš lepším prezidentem, než ten podělanej přiblblej kníže, kterej neumí ani pořádně česky a navíc já bych se styděl za takovýho senilního dědka, kterej neumí ani hodit svůj hlasovací lístek do urny. A vůbec mě nezajímají ty jeho výmluvy, že ho rozhodili novináři a házet svoji chybu na někoho jinýho, jak ubohé, že... Kníže táhni zpět do Rakouska!!!! Děláš nám tady jenom ostudu!!!!
    • Rigil - když to tak čtu, je mi úzko, protože tady je vidět, kdo pana Zemana volil a děsí mě, kde je dneska celá naše společnost, když mohl být pan Zeman zvolen.
      • O něco výše jsem to psal také... Volili ho přesně ti, které oslovuje sprostá arogance Zemana, lži, vytáčky a antikampaň...
    • Pane "Rigil", i já gratuluji panu Zemanovi, ačkoliv jsem ho nevolila. Člověk musí umět i prohrát.
      Ale zajímá mě, proč tolik zášti a sprostoty? Kde je demokracie? Proč neumíte vyslechnout jiný názor a když s ním nesouhlasíte, vyjádřit to slušně? Mohu vás ujistit, že jsem ráda, že nepatřím k voličům stejného kalibru, jako jste vy. Snižovat se k podpásovkám nebylo a není v povaze pana Schwarzenberga - proto na ně většinou ani neodpovídal. I proto možná nezvítězil, protože, bohužel, lidem je stále "blízké" házet špínu, lži a nepravdy - viz i vaše reakce.
      • Mluvíte mi z duše... Manýry typu slaboduché a prázdné antikampaně namířené proti druhému kandidátovi, lež a sprostota, byly a jsou doménou levičácké lůzy. Tu oslovuje pobodbné jednání, ke kterému se snížil i Zeman a dostál tak své pověsti samolibého a arogantního klátila, který do politiky zanesl onu pověstnou nenávistnou atmosféru, díky které jsme také tam, kde jsme...
        • To jste myslel asi pravičáky ne ,protože to je přesně jejich parketa a média mají v zádech.Jsem rád ,že tenhle národ má ještě svůj názor.......
          • Vy jste ale hlupák...
            • Michale,jsem neuzajatý čtenář dnešní diskuze,ale to co si Ty dovoluješ je adekvátní k tomu,co jsem prožil na vlastní kůži od agitátorů knížete
              dovršené vše tím,že volební obálku ve druhém kole jsem obdrželm s dvěma
              lístky..hádej asi s jakým jménem ...přece K.Š.JSI TRAPNÝ...co chceš dokazovat...jsi pro mně lidský odpad...promiň,ale pro svůj věk již každému prtomci tykám..........
  • Důvěryhodnost současného prezidenta díky jeho posledním názorovým kotrmelcům klesla na takovou úroveň, kdy by měly zodpovědné osoby uvažovat o zbavení jeho svéprávnosti... Plamenná prohlášení, že jeho konání nebude politické, ale jen a pouze státnické, berou za své... Stejně tak opovržlivá prohlášení na stranu LIDEM, s jejichž představiteli se poslední dny již 3x sešel... Úmysl postavit do vlády "odborníků", o kterou není napříč politickým spektrem zájem, elektrikáře a burana Zavadila, senilního Grégra a podržtašku Pecinu a další, již překračuje i ty nejhorší vize spojené s "vládnutím" ožralského klátivého burana Zemana na hradě... Už i vy, zastánci neobhajitelného vidíte, s kým máte tu čest?
  • Stydím se za něj že říká sprostá slova
    a nedivím se že po něm házeli vajíčka.
  • Tak co Vacátko pořád si ho tvůj kámoš Luky honí u Bartošové?
    • občas mu ho vymlaskne jakási Renata, proto nemá absťák, jako franckajagrova, ta ho prý leští Bartoškovi. Jan Novotný, ty si ale pako.
      *1* *1* *1*
  • Než politického turistu Ing. Miloše Zemana Csc. to už bych raději Pana Phdr. Miroslava Sládka. Zeman je převlékač stranických kabátů, jak to v Duelu v r 1993 řekl pan Sládek. Nebo měl být prezident Tomio Okamura. Lidi měli možnost vybrat z tolika osobností a do druhého kola Trautenberga (Schwarzenberga) a Emana (Zemana) pošlou *7* *7* . Tenhle národ je fakt k pláči. A bude hůř. *11* *16*
  • Vekou naději do nej vkládají předevím zdravotně postižení, protože současná vláda dělá všechno proto, aby zdravotně postižené, seniory zadupala do země, aby se nemusela o nikoho starat. A ve společnosti nexistuje úcta ke stáří a heandicapovaným lisem.
    • Dagmar, současná vláda se stará především o sebe...a co se týče naší společnosti, je zkažená, bez tradičních hodnot a stojí na pokraji propasti.
  • A ještě lepší by bylo, kdyby kromě kontroly vojáků Hradní stráže sám prezident ČR přiložil ruku k dílu, aby tam jen tak ostentativně něco nekontroloval. *2* Nic naplat, mimořádná situace si žádá mimořádných opatření a někdo na sebe tu zodpovědnost vzít musel a Nečas se mohl zachovat jako diplomat a nasazení vojáků Hradní stráže schválit.... bylo by to něco podobného jako při amnestii Václava Klause, tam taky kontrasignoval a ani nepípl. Tady mohl udělat to samé a nikdo by mu to jistě nevyčítal. *3* Ale on prostě ne a ne. Škoda, tady se mohl Nečas ukázat alespoň trošku v pozitivním světle.
  • Miloši dotoho-dotoho-dotoho :))))
  • Vánoční projev prezidenta republiky, srozumitelný všem občanům i stranám napříč politickým spektrem. Prostý slovíčkaření i nesplnitelných slibů, odpovídá dnešní realitě.
    • Přesně tak,zase žvanil jako vožralej Trotl.
      • placený troll a klonátor
        *12* *11*
        • Zdarec ty primitivní chudáčku,já se jmenuji Eva Procházková.
          Pamatuješ jak jsem tě na celý týden zablokovala u profilu našeho váženého Kaji Gota? :))
          • Nějak jsem to popletla, primitivní blbka jsem já, franckajagrova.
            *1* *2* *15* To protože jsem stará, protivná a závistivá škeble.
            *11* *12*
            • konečně sebekritika
              *1* *15* *2*
          • Chlámala jsem se celý měsíc tomu svému výbornému vtipu,co dělá ten tvůj kámoš Luky-ještě si ho pravidelně honí na hrobě Bartošky?
            • Na babu si docela
              *12* *12* *11* *11* , francko!
              Tak si to tu užij !!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit