Přejít na výpis diskuzí

Miloš Zeman

OSOBNOST 15.10.2010 
677 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • pejskaři pozor v noci!!!!!!
    • Jsi hodnej že je na sebe upozorňuješ :)
  • Lidi,kdo by toto volil burani z vesnic!
  • zemane , seš ostuda českého státu a moc mě mrzí že si se zrovna ty stal prezidentem vubec na to nemáš , to bude utrpení s tebou 5let , hlavně se na příští volbu prezidenta nepřihlašuj a nech prostor nikomu lepšímu třeba karlu schwarzenbergovi který je opravdu o 100 procent lepší než ty jenže lidi jsou hloupý a nevzdělaní a proto si tě zvolili ne protože seš dobrej to vubec ne karel schwarzenberg vždycky bude lepší než ty zemanáku ty troubo *16*
  • Je to prezident všech prezidentů,všem řekne pravdu a to spoustu lidí nesnáší,měl být prezidentem už místo Klauze.Klauz nadělal v Československu a potažmo v Česku
    spoustu lumpáren,při privatizaci vše rozdal kamarádům,poslední zlo AMINA!Zlo páchá
    dále,nenajde se nikdo kdo by ho sestřelil,má všude hafo kámošů,vč.soudní mafie.
    Zeman se snaží, to co se po roce 1989 rozkradlo,zmírnit následky sháněním odbytu
    pro ČR,a investovat do ČR ze zahraničí. Je zbytečné uvádět další argumenty,každý
    rozumný člověk to vidí,jen hlupáci jsou proti němu.Držím mu palce a jsem s ním,byl zvolen lidem ČR věč. hlasem. Jsem s pozdravem Mirek Berky z Nerátek,mob. 723307254.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit