Přejít na výpis diskuzí

Miloš Zeman

OSOBNOST 15.10.2010 
677 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Doposavad zvládal vše a věřím,že se tak stane i až bude Miloš Zeman opět zvolen,přeji mu hodně zdraví a úspěchů.Spousta lidí si to možná neuvědomuje, ale neznám nikoho kdo by současného pana prezidenta s jeho schopnostmi,zejména inteligencí,přímočarostí a otevřeností mohl nahradit.Věřte, že lidé bez přemýšlení a pod tlakem zmanipulovaných médií ,možná zvolí někoho jiného který jim nyní z plakátů slibuje hory,doly a po volbách se stane stejně loutkou v rukou oligarchů,vlivných osob a nadnárodních korporací jako je to v USA. Važme si toho,že on se nikdy nedá zmanipulovat, jak si to mnozí jeho odpůrci přejí!!
  • Nejdřív zaplatíme za Zemanova chráněnce Čapí hnízdo.Potom bude strýček z prognosťaku zametat cestu Klausovi ml.To bude teprve prča.Občas si něco přečtěte a nepřeposílejte jenom lži o migrantech.
  • Ano paní Marcelo,zřejmě Vás vůbec nezajímá budoucnost ČR z hlediska invaze muslimáků a jejich vražedná víra a jiná nebezpečí proti kterým se prezident
    Miloš Zeman staví bez ohledu na to zda bude noblesní,nebo ne.On totiž nikdy nebude korektní ke všem zvěrstvům,které jsou páchány ve jménu demokracie a to si myslím,že je správné nebo ne?
  • :-) :-) njn náš Zeman, co dodat ;)
  • Je to rozhodně nejzajímavější prezident,co kdy byl. Určitě už nevyhraje ,ale pokud i ano,tak asi těch 5 let ani nezvládne,protože zdravotně nevypadá dobře.
  • Arogantní je teda děsně *10*
  • Tak jsem zvědav,jak se nyní zachová ZEMAN.Zda dodrží co sliboval,že udělá vše pro to,aby byly předčasné volby,aby skončila hrůzovláda těchto modrých mafiánů.Rovněž by si měl vzpomenout na to co říkal o podvodnících z LIDEM,kteří sedí ve vládě a sněmovně podvodem,bez řádného volebního mandátu. Mám pocit,že se příliš rychle začal sám sobě a své genialitě obdivovat a své sliby a názory už zapomíná. No nesuďme dne před večerem.Byl bych velice potěšen,pokud by se zachoval jako čestný chlap a ne jako český modrý politik.
  • 2.kolo bude velmi napínavé,protože asi většina voličů půjde k Drahošovi a Zemanovi zůstanou hlavně ti jeho věrní.
  • Miloš Zeman není můj prezident chodí jako kdyby byl opilí *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *10* *10* *10* *10* *10* *10* *10* *10* *10* *10* *10* *10* *10* *10* *10* *10* *10* *10* *10*
  • Tak, teď jsem zvědav, koho obviníte z toho, že uplatil nezávislé lékaře, aby zhodnotili záznamy Zemanových motorických vystoupení jako jasnou periferní toxo-nutritivní polyneuropatii, tedy neuropatii ethylického původu. Tipuji Schwarzenbergův fankub, který stále odmítá uznat notorického alkoholického klátivého baziliška Zemana ze svého prezidenta... *15*
    • ???

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší