Přejít na výpis diskuzí

Natalia Oreiro

OSOBNOST 31.12.2006 
596 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Naty z casopisu!

    Dobry Krasny Denicek vsichni velici fanouusci Natalky! Asi 3 roky zpet jsem jeste chorobnym zpusobem sbirala vsechny clanky a plakaty milovane Nati...nyni jsem uz par veci poztracela, ale stale vlastnim neco kolem 60 stranek venovanych clankum o teto suer babe, a potom zhruba 30 plakatu... Kdyz si vzpomenu, kolik namahy mi dalo vsechno toto nasbirat, je mi lito zahodit to, proto bych byla moc stastna, kdyby se mi ozval nekdo, kdo ma Nati rad a odkoupil ode mne tuto sbirecku. Na cene ychom se dohodli, kdyztak napiste na muj mejlik! Papa! Vase Mary *3*
  • anet3

    Naty v Evropě

    Naty je na filmovém festivalu v Benátkách *4*
  • Los mejores deseos Natalia
  • Striptíz

    Videli ste dnes Sos mi vida? Natálka tam byla krásná. A keď robila ten striptíz tak bola fakt sexy. Som síce baba, ale toto musím uznať.
  • Blog

    Ahojte, Prosim podivejte se na můj blog www.adushka96.blog.cz je o Natatalii Oreiro, Jsi můj život atd. *3* Budu ráda když okomentujete atd....Děkuji všem co se aspoň podivaji *4*
  • anet3

    LO

    Natálka nafotila nový shoot pro Las Oreiro *4*
  • web naty

    AHoj všichni!!! Založila jsem asi před měsícem web o Natálce..pokud ji máte ádi, mrkněte tam ..

    POkud se někdo z vás chce zbavit materiálů, dvd, kazet, ozvěte se mi na mail nebo na icq, které najdete na stránce..

    http://oreiro-web.ic.cz
  • Natalia je nyní na turné v Rusku🙂

  • Kraska

    To je ale kráska *14*
  • ....

    krasnej argentinskej hlas...a skvelii hercky schopnostiii ...esi se chowa tak jak hraje i realnym svete....tak je tskvela baba...je to takej muj vzo uz odmalick ju zeru...a i kdyz to neiii zadnaa jennifer lopez!!ma hafo do sebe...a pro me byla je a bude nejjj herecka cos em kdy videla!!!!! *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit