Přejít na výpis diskuzí

Natalia Oreiro

OSOBNOST 31.12.2006 
596 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • clarush88

    super herečka

    natalia je super herečka nejvíc sa mně líbíla v sos mi vida *14* *14*
    • Re: super herečka

      jo mě se tky líbila sos mi vida to byl pěknej seriál mohli by ho opakovat naty to hrála skvěle *3*
    • monita1301

      Re: super herečka

      no jo tam taky byla skvělá *14*
  • anet3

    šťastný rok 2010

    Všem fanouškům Natálky přeju štastný nový rok 2010 a Naty, aby se jí stále dařilo tak, jako doteď. V práci i v manželství *4* A i to miminko už by mohlo být *3*
  • NATÁLIE,
    všechno nejlepší k narozeninám,přeje fanda Jiří. *14* *14* *14*
  • anet3

    natáčení

    Naty už natáčí nový film Miss Tacuarembó.
    • natka91

      Re: natáčení

      a o čem bude ten film?a telenovela nebude od Natálie? *3*
      • anet3

        Re: Re: natáčení

        Naty chce letos ještě natočit 3 filmy, jeden z nich v USA. Do televize se asi vrátí, ale nebude to nic dlouhýho, takže nejspíš žádná telenovela.
      • anet3

        Re: Re: natáčení

        Je to komediálně dramatický film s prvky muzikálu natočený podle knižní předlohy. Bude to nápadně podobný skutečnýmu životu Natálky. Film je o dívce jménem Natalia, která by se chtěla stát slavnou hvězdou. Naty by měla ve filmu i zpívat *4*
  • Natyyyyyy

    Natýlka je uplne bestovááááá *14*
    • Re: Natyyyyyy

      *7* nechápu lidi co ji nemají rádi
      • Re: Re: Natyyyyyy

        taky nechapu,ved je tak užasnaa *4* *1*
  • anet3

    novinky

    15. března představila Naty a její sestra Adriana novou kolekci oblečení pro podzim, zimu 2010. Přehlídka se konala v divadle Maipo v Buenos Aires.

    Den nato už byla Naty na jiném místě, a to v Uruguai na filmovém festivalu v Punta del Este, kde představila společně s režisérem Adrianem Caetano film Francia. Moc jí to tam slušelo

    Více najdete na www.nataliaoreiro.cz *4*
  • anet3

    novinky

    Naty už dotočila film Miss Tacuarembó a minulou středu a čtvrtek natočila další reklamu pro Naranja Mo. Krásné fotky z natáčení jsou v galerii. Reklama se v TV objeví pravděpodobně v květnu.
    • anet3

      Re: novinky

      Více fotek a info samozřejmě na www.nataliaoreiro.cz *4*
  • Luky1987

    A v telenovele Divoký Anjel najlepšia😍

  • moc ses mi libila v serialu divoky andel a jsi supr zpevacka.
  • adresa

    Ahojky nezná někdo mailovou adresu na Natalii oreiro nebo na její pomocníky???nebo tak??? *15* *7*
    • Re: adresa

      Tu nikde neseženeš. Natalia takové věci nezveřejňuje, nemluvě o tom, jestli vůbec nějaký e-mail má:)
      • Re: Re: adresa

        jo má contacto@nataliaoreiro.com našla sem to na netu ae už nwm přesně kde
    • Re: adresa

      Budu jen na mailu Mililikisek@seznam.cz *5* *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit