Přejít na výpis diskuzí

Nicholas Winton

OSOBNOST 3.10.2008 
45 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Deset nacistů.
  • Kéž by bylo takových lidí víc. Přeji p. Wintonovi lehké spočinutí. Rodině upřímnou soustrast. Nikdy by se na něj nemělo zapomenout. Bohužel u nás se jeho kvality nenosí.
    Sbohem sire.
  • Nechápu proč někteří lidé ho nenávidí, vždyť zrovna PAN Nicholas Winton byl opravdu člověk na svém místě. Udělal opravdu obrovské gesto pro celou Českou republiku a jenom z vlastní vůle. Udělal pro nás něco co dělat nemusel. Proč ho někteří Kr*t*ni *16* odsuzují co jim udělal fakt nechápu. Ale já mu jsem vděčná ,nemusím mu být vděčná protože nikdo z mé rodiny nebyl žid , ale Nicholas Winton je pro mě opravdový vzor a HRDINA a proto si myslím že je to ten nejlepší člověk na světě. Sláva PANU Nicholasi Wintonovi za jeho ochotu a dobrý skutek. Hlavně ať mu pánbůh žehná.
  • odpočívej v pokoji *13*
  • Skutečný a Největší hrdina....R.I.P ...Bude navždy v našich srdcích *13*
  • Byl jste v Osvětimi? Pro vás by to měla být povinná cesta. *16* *16* *16* *16* *12* *12* *12*
  • Devět nacistů.
  • To nevíte, že jste se právě dopustil trestného činu popírání holokaustu? *8* *8* *8* *8* *8* *8* *8*
  • Falesny zidovsky mytus.Stejne jako vsechno okolo. 669 nebo otocit sestku na 666 a lide hlupaci se modli k tomuhle. 6 milionu udajnych zavrazdenych zidu,6 udajnych vyhlazovacich taboru ,600000 zidu vedl Mojzis z Egypta, 612 zidovskych prikazani.V Bibli ve Zjeveni Janovo jsme varovani pred Synagogou Satana kde se pise o zidech v souvislosti ,ze lzou a ze je to spolek satanuv.Biblicka bestie ktera je tam zminena pod 666 do toho taktez zapada.6 zidovskych korporaci vlastni 96 procent svetovych medii.Tudiz lidstvo je pod zidovskou medialni kontrolou. Hvezda Davidova skryva v sobe cislici 666 ( 6 vrcholu,6 trojuhelniku ,6 stranny hexagon) Dale Jezis Kristus rika zidovskym vudcum : vy jste vaseho syna otce dabla a jeho ukoly budete plniti .On byl vrah od pocatku a nestal v pravde protoze v nem neni zadne pravdy .Kdyz rekne lez mluvi za sebe nebot je lhar a otec lzi....... A mohl bych pokracovat dale.
  • Neuvěřitelný člověk. To co dokázal.
  • To, co udělal je... ne, pro to vážně neexistují slova :)Musí to být fakt hodnej člověk a odvážnej. Tohle je opravdový hrdina. Ne nějakej vůl, co se, s prominutím, ožere, zdroguje a zazpívá pár not (viz Justina Bobrová). Škoda, že většina lidí stejně starých jako jsem já (14) považuje za hrdinu Biebera a Malej Cirkus. Doufám, že je to přejde... za pár let :)
  • Pan Winton je největší frajer na světě, kdybych chtěl mít jednou tátu, protože jsem vyrostl bez táty, tak bych chtěl jeho, lepšího člověka jen tak nenajdete.
  • Tohle je pravý hrdina
  • Já pana Wintona nesmírně respektuji je mým vzorem a vždy bude to co udělal je nenahraditelné pánbůh mu žehnej *14* *14* *14*
  • Všechno nejlepší! Největší hrdina :)
  • Happy birthday hodne zdravý, štestí pane Wintone, Big person in this World, Mazel Tov. *4*
  • Happy birthday
  • Ne, bohužel sir nicholas winton Nobelovu cenu míru nedostal, ale i nadále se budeme snažit aby se v jeho rukách ocitla.
  • Prosím vás, získal Winton už tu Nobelovu cenu nebo ne? Všude se píše, že ji měl dostat v říjnu 2013, ale nikde už není, jestli k tomu nakonec došlo nebo ne... Ptřebuju to vědět kvůli referátu, tak budu moc ráda, když mi odepíšete... Předem díky.:-)
  • Největší frajer, o kterém jsem kdy slyšel!!! Neskutečně laskavý člověk!!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit