Přejít na výpis diskuzí

Nicholas Winton

OSOBNOST 3.10.2008 
45 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ´Díky bože že jsi tohoto člověka nechal tak dlouho mezi náma ! Nobelova cena,kterou dostal i Jásir by ho musela urazit.
  • respekt, úcta, obdiv...!!!!
  • *14* *14* *14* *14* We love you, Mr. Winton *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Pana Wintona já považuji za osobnost s velkým O, je neskutečné, co všechno dokázal a ještě o tom tak dlouho mlčel,je to opravdu moc hodný,slušný a skromný člověk,takových ať je na světě víc. Jinak mu přeju hoooooodně moc zdravíčka do dalších let,ať je stále vitální a čiperný a má radost ze života,zaslouží si jen to nejlepší. Je to můj veliký vzor. *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Protože mu anglická královna udělila titul člena Nejvznešenějšího řádu Britského impéria *3*
  • Konečně velká osobnost!
  • Velký obdiv, pane Wintone!
  • Tak vysoký věk si jako jeden z mála zaslouží, klobouk dolů! Máte můj velký obdiv
  • Nevíte nekdo pro se mu rika sir. *9*
  • pro me je to taky velky hrdina vcera jsme byli se skolou v kine na Nickyho rodine a brecelo cely kino a dokonce i nas tridni ucitel takze je videt ze pan Winton je nekdo a dokazal toho neskutecne mnoho to ze zachranil 600 cizych zidovskych deti se nevidi jen tak kazdy den by me zajimalo kdy by to v tyhle dobe udelal kazdej mysli jen na sebe a pro jiny nic neudela
  • Re: Re: Proč? :-(

    Prosim, ak sa obratite na pána Zdenka Tulise
    Email:Zdenìk Tulis <zdenek.tulis@seznam.cz>;
    určite Vám ich rád emailom posle.
    Krásny den.
    Matej Minac
  • Sir Nicholas Winton

    Dnes jsem byla na premiéře filmu Nickyho rodina od Matěje Mináče a Patrika Pašše. Je to opravdu úžasný člověk, to co udělal je doopravdy pozoruhodné. Jsem studentka 2 ročníku na SŠ a tento film na mne velmi emočně zapůsobil. To, že film Nickyho rodina a také sám Nicholas Winton sklidili až 5. minutové ovace ve stoje o něčem vypovídají. Tento muž má obrovské srdce a patří mu opravdu obrovské DÍK !
  • your-darling

    Re: Proč? :-(

    na nějakých stránkách je ke stáhnutí petice...Měli jsme ji mít i na škole,ale naše blbá ředitelka se na to vykašlala..fakt nechápu...
    je to suprovej člověk obdivuju ho...
  • ...

    Obdivuji ho! Skvělý člověk se srdíčkem na pravým místě..Kéžby byli všichni takový a neměli se i teď po nějakých 70 letech nutnost udávat a v zájemně si ubližovat. Smekám před timto člověkem *4*
  • fouette0501

    Proč? :-(

    Nechápu, že se o tomhle naprosto úžasnym člověku nemluví víc?! *16* Proč místo něho je Hannah Montana všude kam se podívate? *7* PROČ? pan Winton měl mít už dávno Nobelovu cenu míru! Dělejte něco! *9* taky už má věk! OPRAVDU PŘED NIM SMEKÁM! *3*
  • Jůůvaa

    Dneska jsem viděla film Síla lidskosti,kde je roce 1939,a jak pan Winton zachránil 669 dětí.
    Udělalo to na mě velký dojem,a je mi líto těch zbylých dětí,kteří se do Anglie nedostali.
    Nicholas Winton je podlě mě velký hrdina,sebevědomý a milý člověk.Ten film opravdu zachycoval všechno podstatné o převezení dětí do ANglie,a o roku 1939,jak jsem psala na začátku.
    Doufám,že i ve svách 100 letech navštíví Českou republiku.

    Pan Winton je podle mě úžasnýý člověk.Takový skutek,jako udělat on,nikdo jiný neudělá.

    Je to zachránce,milý,sebevědomý člověk,kterému i ve 100 letech nechybí humor....Pane Wintone,jste prostě úžasný..!! *14*
  • Hrdina

    Pan Winton byl pro ty děti bůh, zachránce...Myslím že není moc oceněný za to co udělal... zasloužil by si nobelovu cenu za mír...pomožme mu všichni k jeho dosažení této ceny..protože tenhle člověk něco dokázal..!! a to by jsme si měli všichni uvědomit.. je mu 100 let ale pořád se cítí skvěle:-) nejvíc mě pobavila perlička... od pána který se viděl s panem Wintonem.. a povídal že byl naštvaný že mu ve 100 letech odebrali řidičský průkaz...a říká naštvaně, pokud neudělá zkoušky...bude na něj muset počkat 5 let:-D pro mě je to skvělej chlap se smyslem pro humor a zároveň zachráncem. *3*
  • your-darling

    hrdina...

    nedá se to řísct jiným slovem..tenhle chlap je takovej borec,že se mu nikdo nevyrovná...
    Máte taky někdo ve škole tu petici??? *8*
  • kraken

    Hrdina

    Tak tohle je opravdoví hrdina
  • iviiik

    !!!

    Tohle je doopravdy Pan NĚKDO!!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit