Přejít na výpis diskuzí

Ondřej Vetchý

OSOBNOST 31.12.2006 
132 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • zzzdenaaa

    Ondřej

    Ondřej je opravdový Pan Herec,osobnost, a také gentleman.
  • Zvláštní náhody

    Nesleduji televizi a v běžném životě ani nemám na divadlo a kino čas. Dnes jsem bala překvapená, kolik nových filmů jste natočil. Říkám si jak je možné, že se o nich dozvídám až z internetu u bratra, sama ještě nemám zavedený internet. Zaujaly mě názory známého herce a až včera jsem si zapamatovala Vaše jméno. To jsem ale ostuda, bulvár nečtu a pamatuji si Vás jen z pohádky S čerty nejsou žerty. To je ale chytrej chlap, říkam si, když narazím na Váš rozhovor v časopise u zubaře. Aha, tak on se jmenuje Ondřej Vetchý a dokonce je i hezký. Prostě skvělej chlap a náhodou je herec. Tak ten má tolik fanynek, že ho ani nemám šanci pozvat na rande. Tak se aspoň pozvu do divadla, musí být prima vidět ho hrát naživo.. Tak skvělej chlap je určitě skvělej i ve své profesi..
  • KOLEGA

    Mám tu čest být od května 1994 Ondrovou kolegyní v Činoherním klubu a pomáhat mu jako nápověda při tvorbě jeho rolí. Máme se rádi. Děkuju mu za všechny chvíle, kdy jsme se spolu smáli a budeme se ještě smát! :-) Je moje zlatíčko. No... to zní moc infantilně. :-( Je moje ZLATO! :-) Irena
  • Pozdrav

    Dobrý den pane Vetchý, velice vás obdivuji jako herce. Byl jste moje platonická láska již z dob dospívání. Líbí se mi filmy, ve kterých hrajete a hledám stále nové, které jsem ještě neviděla. Přeji ještě spoustu dalších skvělých rolí, hodně zdraví a štěstí.Andrea
  • Úcta

    Dobrý den, Ondro, patříte mezi naše herecké JEDNIČKY a pokud bych mohla Vás nominovat na cenu, byla by to cena Thálie.
    Přeji hodně dalších osobních i profesních úspěchů.
    Díky že Vás máme.
  • Po stopách hvězd

    Tak na tento pořad jsem se Ondro musela kvůli Tvé jedinečnosti podívat, a byla to zajímavá mozaika osobitých rolí, do kterých jsi dával všechno. Škoda,je mi 36 let a v divadle jsem tě tolikrát neviděla, musím si to vynahradit.Skutečně jsi autentický, přirozený herec, každý divák Tvé postavě všechno uvěří, ale to je známá věc. Jo, a seriál Místo v životě jsem sledovala jen kvůli Tvému obličeji, jak se zas budeš tvářit až se dozvíš nějakou "jobovku", *3* . Takén se mi líbí, jaký máš hezký vztah k dětem, škoda, že nemám takového manžela, ten co ho mám si dětí moc nevšímá, spíš mu jsou na obtíž. *13* Mám Tě moc ráda- sorry, ale vykat nemůžu *3* a přeji Ti ještě spoustu krásných rolí a v životě jen štěstí. Ať dostáváš tolik lásky, kolik jí sám umíš rozdat. tangerine *14*
  • Užasny herec!

    Pre mna je kazdy film, divadlo, ci televizna inscenacia ,v ktorych hra pan Vetchy zarukou, ze to urcite bude dobre. Este nikdy som ho nevidela hrat v niecom zlom.Je podla mna proste vyborny. *4*
  • Moc vám fandím

    Dobrý den Ondřeji,
    pomocí tohoto příspěvku Vás moc zdravím. Ráda se dívám na filmy a seriály s vaším obsazením a musím říci,že jste opravdu PAN herec.Nikdy jsem neměla možnost vás poznat osobně,škoda,ale působíte jako velice sympatický a milý člověk.Pokud je možnost od vás získat fotografii s podpisem,budu moc ráda.Moc vám fandím.Přeji mnoho úspěchů hereckých i osobních.S pozdravem Renča
    Přeji hezký den!!!!! *4* *4* *4*
  • natáčení

    Po minulé 2 dny jsem měla možnost,díky mému synovi Maxíkovi(4roky)kterého si ve školce vybrali na natáčení nového filmu, setkat se s tak skvělým hercem - Onřejem Vetchým. Tímto Vám chci Ondřeji jen vyjádřit svůj obdiv nad tím,že jste i po celá ta léta Vašeho "hereckého života" zůstal tím obyčejným klučinou s čistýma očima. Díky za to že jste!, a přeji do dalších let hlavně zdraví.
    Jste krásný člověk a těch není zrovna moc.
    Vaše fanynka Ilona
  • pro Vetchého škoda slov ...

    Kdo podřezává spoutané lidi a střílí jiné lidi ve službě (tj. v jejich zákonném zaměstnání) je hovado, ať se jmenuje Vopička nebo Mašín. Vetchého veřejné pochlebování těmto "hrdinům" (denní tisk) opět potvrzuje pravidlo, že jak si populární herec či sportovec začne hrát na politika, hromadně nasírá lidi, kteří ho dosud měli v oblibě.
  • Sympaťák s kapsama plnýma odpadků

    Milý Ondro,
    dík za Váš postoj k přírodě a všechny "Eko-aktivity". Vybavím si Vás pokaždé, když se hrabu v koši naší jídelny, lovím PET lahve a tu z nich sklepávám rýži,
    tu zas zelí ...
    Vyjímečný pocit bojovnosti se pak dostavuje při jejich házení do žlutého, ač dutého, tak věrného služebníka.
    Chlap, co už ví (...) nezve do kina ,
    na večeři ani na motýly. Ten zve na odpadky ! Zkuste to, milé dámy, naskytne se Vám tak pohled na dostatečně sexy chlapa !
    Zdraví
    Radka
  • Dík za krásné herectví

    Dobrý den,Ondřeji.

    Chtěla jsem vyjádřit obdiv nad vaším herectvím.Jsem jen o tři roky mladší než Vy a dobře si proto pamatuji i vaše počáteční herecké výkony.Byl jste výborný od začátku ve všech filmech,ale nejvíce jste mě uchvátil rolí ve filmu Báječná léta pod psa.Tam jste úplně zazářil.Teď naposledy jsem se náramně bavila u Četnických humoresek, kde jste hrál muže posedlého hledáním pokladu.Moc Vám fandím a přeji moc a moc zdraví do dalších let a mnoho krásných rolí, kterými nás budete bavit!!! *3* *4* *14*
  • Prosba

    Ahoj fanoušci, chtěla jsem se zeptat, kam si můžu napsat o Ondřejův podpis. Díky za odpověď
  • Ondrej pamatuješ?

    Neviem,či si pamatáš na partu okolo roku 1980-Ivana,Svetlana ja ...Často spomínam na víkendy, keď si sa vracal do Jihlavy a na spoločné výjazdy. Stále Ti fandím a prajem všetko najlepšie v práci a v súkromnom živote. Miro-vojak
  • Dobrý večer...

    Právě se pročítám diskusí a dozvídám se na vás samé pěkné věci. Je úžasný, že i po tolika letech slávy jste príma člověk. A to je vzácnost.
  • prosim o radu

    Dobry den, chci se jenom zeptat jesty my nekdo poradi v jakem filmu pan Vetchy lital na motorovem padaku, dekuju moc.
  • Eden

    Dobrý den, moc se mi líbilo vaše působení v seriálu Eden.
  • Velká zebra

    Dobrý den,
    pane Vetchý děkuji Vám za super zážitek ze včerejšího představení v Kopřivnici. Zvedl jste mi náladu minimálně do konce týdne:-) Měli by Vás platit zlatem. Vaše fanynka
  • Velká zebra z České Lípy

    Dobrý den, gratuluji k skvělému výkonu na prknech našého divadla v České Lípě.
    Já se určitě zastavím, až navštívim Prahu *15*
  • dodatečné přání

    Dodatečné Vám přeji veselé vánoce, šťastný Nový rok a mnoho úspěchů v hereckém i osobním životě. Jan Mikunda loupežník (Císař a tambor)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit