Přejít na výpis diskuzí

Ondřej Vetchý

OSOBNOST 31.12.2006 
132 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nesouhlas!

    Hluboce nesouhlasím s Vašim názorem na bratry Mašínovi.Jsou to vrahové a ne hrdinové!!!!! *9*
  • Ahoj :-)

    Dobrý den pane Vetchý. Uz dlouho jsem vás chtěl nejak zkontaktovat,protoze si nemohu pomoct a myslim, ze jste vazne genialni herec.Abych rekl pravdu nejvic jste se mi libil ve filmu Tamvomodrý svět,mozná i proto ze se odruhou sv.válu zajímam a zvlášte o piloty.Tak nejak mi to jeste priblizilo tu dobu.Jste mi takový simpatický a budíte ve me dobrý pocit.Doufám že mi prosím odepíšete,dokonce znám jednu dívku,dnes uz paní z vaseho detství:-). Tesím se na vasi odpoved a doufam ze napisete. Moc bych si toho vazil. Dekuji Ondra-P.S.: taky jsem býk 3.5.1989 :-)
  • Ahoj Ondro,moc ti fandím a přeju ti,at se ti vsechno daří.Pan Brodský řikal že máš talent,a nespletl se.Jsi fajn chlap,líbi se mi jak hraješ,i tvé názory na život.Moc tě zdravím a Barču taky.
  • Fenomén

    Dobrý den, Ondro, zeptám se: Co je to? Co v sobě ukrýváte, že je nás tolik, které jste očaroval!? Pro mé okolí jsem byla exot, solitér. Být in dnes znamená mít na zdi plakát amerického herce a já propagovala Vás, Čecha. A teď se musím smát, když zjišťuji, že V TOM NEJSEM SAMA. Cítíte tu sílu v sobě, ta která z Vás číší?
  • pro pana Vetchého

    Zdravím Vás pane Vetchý.Nedávno jsme se viděli při natáčení seriálu Místo v životě v Nové vsi pod Pleší. Byl jsem tam se svou ženou Ilonou a já jsem ten polda z Třebíče. Chtěl bych Vás touto cestou pozdravit a poděkovat za velmi příjemné chvíle strávené s Vámi a s celým vaším štábem. Jestli máte zájem, tak bych Vám rád poslal nějaké fotografie z toho dnu. Mějte se krásně a ať se dílo daří. Ps. pozdavujte Barču
  • Zdravím Ondrášku,už od mala jsem Tvoje velká obdivovatelka.Obdivuji Tě jako užasného člověka,no a samozřejmě i jako krásnýho chlapa:-))). Vím,že je to asi nemožný,ale říkám si že zázraky se dějí a třeba bys mi mohl napsat. Zuza
  • pozdrav

    Ondro, setkali jsme se spolu vícekrát, jsem ze sokolovska, jsme spolu přízeň, naposledy jsme se vyděli na pohotovostním pluku v Hrdlořezích, kam si chodil cvičit judo, asi si na mne napamatuješ, ale byl bych rád, kdyby si se ozval na moji adresu. dříve jsme se viděli když v Sokolově hrála Amfora, ale to bylo za bolševika. Chci dát dohromady strom rodiny Vetchých, včetně těch z Jihlavska, Znojemska, Sokolovska, Bendů z Okřišek atd.
  • blahopřání

    Ondříčku, zjistila jsem v naší kanceláři, že si Tě někdo zadal 6 x a tak jsem se podívala na Tvé webové stránky. Asi je moc nečteš, ale až budeš - tak máš moje nejvyšší uznání ( to Ty víš) a posílám moc pusinek !!! Irena
  • Pozdrav

    Dobrý den Ondro, chtěla jsem Vás prostě pozdravit a zároveň poděkovat. Dnes jsem si přečetla jeden rozhovor s Vámi a mohu na to říci jen to, že jste mě nezklamal (a za to děkuji). Je fajn, že jste. Těším se další filmy a přeji mnoho úspěchů. Kateřina
  • ondra

    ondro,známe se a ani o tom nevíme,jsem tvá.zkus se někdy ozvat na můj mail,budeš překvapen,viděli jsme se a otestovali před několika lety,oběma se nám to líbilo a to hodně,škoda to zahodit.
  • Jste skvělej!

    Ondro, miluju Vaše filmy, obdivuju co děláte pro přírodu a Barča je úžasná!!! Vaši příbuzní ve Chvalovicích u Znojma bydlí vedle mé babičky a dědy. Vždy když k nim jedu, jedu s alespoň malinkou nadějí, že TŘEBA budete taky na návštěvě u svých příbuzných a budu mít tu čest se s Vámi setkat a jít třeba do lesa..... sbírat odpadky, jak se o vás říká. Třeba se mi to někdy splní...... Janina
  • blahopřání

    Pane Vetchý, chtěli bychom Vám z celého srdce blahopřát k Vašim narozeninám. Velmi Vám spolu s manželem fandíme a vážíme si Vaší práce. Přejeme Vám vše, co je pro Vás dobré. S pozdravem Alena a Jiří Vráblíkovi

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit